мъж скорпион???

  • 118 855
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 405
putyvane do nqkude...

# 736
  • Мнения: 172
  Joy взе ми думите от клавиатурата  Joy Както често се шегувам с половинката, че за коледа ще му подаря туба с бензин  Joy Иначе друг редовен подарък - обичан, желан и хредизвикващ радост е всякаква козметика...ама не масова разбира се  Joy Тооолкооова е суетен  ooooh! Парфюмите свършват с бясна скорост, боди продукти също много харесва, кремчета за лице и т.н. Всичко що е марка предизвиква радост- парфюм, козметика, дрехи, обувки, техника... лъскаво заведение, лущсозна почивка...в нашата връзка може да се каже, че ми е иззел ролята на суетна глезана и много добре се справя играейки  Crazy

# 737
  • Мнения: 796
juliana_83, със сигурност всички скорпита не харесват едни и същи неща, но ще ти кажа моят какво харесва. Обича много книги, особено енциклопедии. Всички неща свързани с нещо екстремно. Примерно бънджи скок,полет с парапланер или нещо подобно, биха го зарадвали. Също обича всякакви СПА глезотийки - водата обича вода Simple Smile Това се сещам в този момент, знам само, че не обича да му се подаряват дрехи, козметика или сувенири Simple Smile Трябва да го поопознаеш, за да разбереш какво обича - то, това се отнася за всички зодии Wink

п.п. Хах, сетих се че май обича определени сувенири. Вчера бяхме на гости и се загледа по онези малки ретро коли... не знам дали се сещате  Simple Smile


Последна редакция: ср, 26 окт 2011, 13:38 от loca

# 738
  • Мнения: 3 597
Аз ли си въобразявам или жените, обвързани със скорпиони нямат време за тази тема. Искаше ми се чуя още мнения за тези така прекрасни?! жилещи. Какви подаръци харесват? Вече сме в месеца на Скорпиона. Rolling Eyes
То и благоверния има след няколко дни рожден ден. И след като си купи сам новия монитор, остана да му направя любимите неща за хапване, да заредя бира и водка в хладилника, да говоря с някоя от бабите да вземе дъщерята у тях,  да му преровя гардероба и да видя какво ще му купувам. Много е консервативен и капризен на тема дрехи. Пак ще има съвместно обикаляне по някой/и мол/ове.

# 739
  • Мнения: 0
момичета,какво означава когато ск ,след като рядко се виждаме пише,че си красива,иска да те види,много те харесва? значи ли че е влюбен и че мога да очаквам по сериозни отношения,независимо от разтояние и редки срещи?

# 740
  • Мнения: 3 597
момичета,какво означава когато ск ,след като рядко се виждаме пише,че си красива,иска да те види,много те харесва? значи ли че е влюбен и че мога да очаквам по сериозни отношения,независимо от разтояние и редки срещи?
Не, не можеш да очакваш сериозни отношения в началото.


.....................................
п.п. Подбират много внимателно.

Последна редакция: ср, 26 окт 2011, 16:36 от Аниш

# 741
  • Мнения: 796
момичета,какво означава когато ск ,след като рядко се виждаме пише,че си красива,иска да те види,много те харесва? значи ли че е влюбен и че мога да очаквам по сериозни отношения,независимо от разстояние и редки срещи?

Много си зависи от човека. Това, че са скорпиони не ги прави еднакви. Моите наблюдения са, че проявят ли интерес, то със сигурност е силен. При тях няма половинчати емоции - често се движат в големи крайности. Както са писали момичета преди мен, разстоянията и времето не би трябвало да са проблем. Ако той те харесва или е влюбен, някакви километри не би го спряло, да изпитва силни чувства.
Виждам, че се опитваш да го разгадаеш прекалено бързо. Ако той е истински представител / зависи как са му разположени планетите/, няма как да го разгадаеш за месец, два или година дори;-)

# 742

Общи условия

Активация на акаунт