Темата на ЯСЛЕНЧЕТА -2010/2011 тема 22

  • 16 768
  • 209
  •   1
Отговори
  • Мнения: 84

ЯСЛИТЕ НА НАШИТЕ ДЕЦА

клик върху картинката



Към любимата ми ясла,тръгвам с мама за ръка.
Там посрещат ме госпожа и леличка добра.
Мама ме прегръща и нежно ми шепти:
-Детенце мое,послушно да си ти,
и моля те без никакви сълзи,
спокойно спинкай на обяд,
за мама не тъжи,
аз първа в следобедния час,
ще си те отведа в нас .


ЕЛЕКТРОННАТА НИ ПОЩА:
bg_qsla@abv.bg

ПАРОЛА:дава се САМО на лични съобщения



Старите теми

тема 1 тема 2 тема 3 Тема 4

Последна редакция: вт, 14 сеп 2010, 10:01 от onche

# 1
  • Мнения: 84
oncheto подари и на лелките, а те не благодариха ли?

Не!!!Госпожите с усмивка блягодарят, а лелите намусенииии,какво им беше незнам.

Аз дадох подаръците общо в една торба заедно с подаръка,на Ивет ,надписани.
Взели са си ги после и ми благодариха при взимане от яслата

# 2
  • Мнения: 2 096
Как минаха ясленските тържества?
Ники го бях подготвила кой ще идва и за какво ще идва.. Не  се уплаши от Коледа (обръщението дядо упорито си го спестява) но отказа да се снима с него.. искаше си подаръка, взе си го и беж да го няма.. много пя и танцува..отказа да си облече коледния костюм, въпреки че беше обещал да го облече без шапката.. още от къщи каза, че шапката била за Лошия Криско.. викам му "Дай я на Илия, нали ти е приятел", а той: "Не тя е лоша шапка, няма да я дам на Илия, а на лошия Криско.."( наказа го детето с шапка..)
Маги,малко ти е детето за детскипсихолог.. наакването е обичайна форма на протест за тази възраст.. не съм запозната с вашия случай би ли споделила какво в поведението на детето те тревожи..

# 3
  • Мнения: 530
Добро утро!


Дядо коледа ще идва в яслата на 23.12 Ицко всеки ден ме пита "Доди дядо колида" с голямо нетърпение го чака.Тази година не можахме да намерим оператор да ги снима.

# 4
  • София
  • Мнения: 448
И нашето тържество е на 23.12.

# 5
  • Мнения: 165
Нашето тържество мина. Малкия не е искал да се снима с Дядо Коледа. Много ме е яд. Сега ще организирам за Коледа да облека някой роднина, та да направим снимки все пак Simple Smile

# 6
  • Мнения: 176
Оказа се, че и на нашето тържество няма да има родители и много ме е яд #2gunfire Искаше ми се да присъствам!
 Събираме пари за да купим подарък на персонала, но още не  знам какво да им вземем, понеделник ще се реши newsm78, а Дядо Коледа ще донесе кола с дистанционно!

# 7
  • Мнения: 84
Добро утро

Да кажа за впечатленията от тържеството с дядо Коледа.

Беше без родителите  Close  събрали са в музикалната зала ВСИЧКИ,ама всииички.

6 групи на градината и 3-те яслени групи..........Там е било театъра за който ни събраха  по 4 лв.

След това са ги прибрали по групите и е имало 2-ма Коледовци ,по 1 за яслата и градината.

Събрали са ги да им раздават подаръците във съответните фоета..........

В една от яслените групи имало цяла седмица деца с повръщане и разстройство..............познайте какво се случва.

Масово са вече с тези оплаквания.И ние в това число  #Cussing out

Ако знаех,че това ще е тържеството,масово от малките са плакали,нищо не са разбрали,болни...здрави всички са отишли за този ден

Догодина ако пак е така,ще пропуснеме омишлено това тържество-сбирщина за обмен на вируси и бацили.

От събота повръща и има 38,беше весела и жизнена,днес все лежи детето и спи.......... Sad


Хубав ден ви желая   bouquet

# 8
  • Мнения: 4 393
Нашето тържество мина в петък, не разбрах много-много как е минало, че Ния си стискаше пликчето с лакомства и ревеше да й го отворя, та набързо си тръгнахме. Сега чакам снимките с дядо Коледа, дано ни ги дадат преди Бъдни вечер, че тя другата седмица няма да ходи на ясла.

# 9
  • Мнения: 481
едно записче и от мен.
Мишо вече свикна в яслата и това ме радва,само че си е харесал една от госпожите и когато тя е на смяна е много весел,но когато не е... Rolling Eyes
Само че така и не иска да спи там,сдушил се е с още две деца и те тримцата не спят,а само тормозят останалите.Дано скоро се научо да спи там,че иначе е един кисел,чак не ми се говори ooooh!
Момичета,искам да попитам някой от вас давала ли е осцилококцинум и Марсианци(сироп)?Интересува ме колко време може да се дава.Имам предвид колко дълго време ,може ли да не се прекъсва или трябва да се прави почивка?

# 10
  • София
  • Мнения: 1 374
И нашето тържество мина в петък - Вики беше доволна - днес даже като тръгна на градина питаше дали дядо Коледа щял пак да дойде и да и донесе още една ютия - това и беше подаръка. Оказа се, че имало и торбичка с лакомства и днес ми я връчиха, щото в петък тя си я била забравила в ентусиазма да си отвори подаръка. Те там не им ги отварят, за да не се дразнят децата.
Ето и снимка с дядо Коледа:
http://loniviki.snimka.bg/children/koleda-2009.455642.16516044.big

# 11
  • Мнения: 4 393
Ние днес най-накрая подарихме подаръците, много им стана приятно, на мен също. Страшно съм им благодарна на г-жите, много добре се грижат за нея, и все някакви нови прически й правят...пък и тя много си ги обича. Като се сетя в началото колко ужас изпитвах, а колко добре се адаптира детето...абе късметлиики сме.

# 12
  • Мнения: 6
Здравейте,
Нашия купон мина /доколкото разбрах от лелите/ всичко е било супер. Ники не е ревал от Дядо Коледа, но мен ме е яд, че не ми дадоха да снимам.

# 13
  • Мнения: 6
И с дядо Коледа.....

# 14
  • Мнения: 530
Честита коледа!Много здраве ,щастие и късмет.


Почерпете се за здравето на малкия ми именник.

Общи условия

Активация на акаунт