гледа лампата

  • 2 198
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
здравейте майчета,
бебко редовно фиксира крушката на лампата и се взира така дълго време. ако го завъртя да не може да я вижда се сърди. взех да се чудя дали няма някаква опасност за очичките му   newsm78

# 1
  • Мнения: 5 577
Здравей, и моя беб беше така.
Помня, че и аз се притеснявах, все пак е силна светлина, аз ако гелдам ще ме заболят.

Другите мами да кажат.

# 2
  • Мнения: 4 578
здравейте и моята племенница като беше бебе постоянно се взираше в лампата
може би ги привлича ярката светлина newsm78а пък и в началото нали не им е съвсем оформено зрението и се заглеждат във всичко което блести
иначе сега е на 10год и няма проблем с зрението дано така бъде че като се сетя че от малка по цял ден седи пред телевизора което е по голямото зло от лампата според мен 

# 3
  • Мнения: 5 228
И моята бебка така правеше и се притеснявах, даже ползвахме известно време само лампионите, а лампата на тавана не я включвахме  Simple Smile. Луда работа. Нищо му няма.

# 4
  • Мнения: 1 999
София също от време на време я хващам да се взира в лампата. Не съм чувала това да се отразява на зрението на бебчетата! Thinking
Ако се притесняваш, най-добре не я оставяй да го прави дълго време, ама и й отвличай вниманието с нещо. Wink

# 5
  • Мнения: 5 299
Като къпя бебата слагам коритото на една масичка и лампата е точно над нея, тя се вглежда доста, но никога не съм се притеснявала.

# 6
  • София
  • Мнения: 533
И нашия сладур има страст към всякакви видове лампи - май-май всички малки бебета са така.  А да знаеш какво става, когато е в стая с лунички - чуди се коя по-напред да погледне!!! Simple Smile

# 7
  • тук-там
  • Мнения: 5 668
Всички бебчета на тая възраст се взират в лампата, те общо взето за сега само нея различават  Wink.

# 8
  • Мнения: 1 771
здравейте майчета,
бебко редовно фиксира крушката на лампата и се взира така дълго време. ако го завъртя да не може да я вижда се сърди. взех да се чудя дали няма някаква опасност за очичките му   newsm78



Аз съм покрила лампата за да не му свети в  в очите. чула съм, че не е много добре бебето да е на ярка светлина. 

# 9
  • Мнения: 804
Спомням си, че моя приятелка ползваше нощна лампа и я покриваше с кърпа, така че да свети по слабо и да не заслепява беба. Може би това наистина е добро решение newsm78

# 10
  • Мнения: 2 952
  Ами незнам колко е малко бебето обаче те нямат много  силно зрение и не много надале4е  се  фокусират в началото...така 4е лампата  е  силен образ някакъв и затова  се мъчат да  го уловят ....Те в самото начало се фокусират само на 20 см. представи си ....

# 11
  • Мнения: 4 068
Ох, и моята лудетина все в лампата се взира. И като я хване вечерния плач между 6 и 9 вечерта и само да пробвам да махна лапмата от полезрението и става еднаааа..........................
Та мисълта ми е, че явно всички бебоци имат страст към осветителни тела. Wink

# 12
  • Мнения: 6 472
Голямата щерка много се блещеше на лампата Grinning Нищо и няма на очите. Сега и на дребното му е любима Grinning

# 13
  • Добрич
  • Мнения: 958
И моят хубавец обича да гледа телевизор и светнати лампи. Явно светлината ги привлича.

# 14
  • Мнения: 7 821
Не сте ли чували израза "Какво гледаш като дете лампа?!?"  Wink?

Общи условия

Активация на акаунт