Крем карамел

  • 795
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 379
Мога ли да давам на Гого?

Майка ми днес е правила и той се въртял около нея и питал за "кемчето", но преди да стане готово вече бяхме заспали...

Но понеже е много паметлив, подозирам, че утре сутрин ще се събуди с "кемчето" на уста и трябва да му се отговори нещо...

Тааа, да давам ли или не е препоръчително?

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Не виждам защо не  newsm78

# 2
  • Мнения: 7 106
Аз бих дала. До сега само от мързел Blush не съм и правила на Евка, но ти ме подсети и още утре ще се стегна и ще спретна един вкусен крем карамел  chef

# 3
  • Мнения: 3 379
Ами не знам защо не, просто не съм давала - нали има прясно мляко, яйца... а пък аз още не му ги давам в изобилие тези неща така да се каже.

Но щом казвате, че може, значи утре Гого ще е едно щастливо ядящо крем карамел дете Simple Smile

# 4
  • Мнения: 6 243
Давай му, бе! Я глей какъв мъж е станал Grinning

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Пф, приплюнчихте ме по нощите...ще си ида до мама през уикенда, да ми направи от нейния хубав крем-карамел Simple Smile

# 6
  • Мнения: 6 206
И аз се бях засилила да го пазя от яйца най-вече, белтък, обаче го ударих през просото.
Реакции няма и вече си давам смело напред.

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Хм, и аз съм правила, не ми мина през ума да давам на Ники, но...явно ще го огрее Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 379
Да се отчета само, че не го е харесал крем карамела Гогата! Явно му е сладък от захарта!

Аз понеже доста внимавам с храните и още не съм давала прясно мляко освен 1-2 пъти като е опитвал палачинки, та затова се застраховам с питане

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Нужно ли е аз да се отчитам, че едвам си опазих порцийката Rolling EyesНе минава само с 1-2 лъжички като хареса нещо и т'ва е Animal Pig

# 10
  • Мнения: 224
и ние не сме фенове на крем-карамела,имам предвид малката Laughing

Общи условия

Активация на акаунт