Детски филми за 2-3 годишно?

  • 27 183
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 7 242
Някой знае ли за филмче, в което принцеса си смуче пръста и майййййййй всички й се пресмиват. Ако го знаете поне как се казва да ми помогне в борбата с отчуването от този навик - сучене на пръст.
А аз търся филмче, в което героят не иска или не може да говори с непознати. Дъщеря ми не говори с хора извън семейството и мисля, че това би ни помогнало.

# 76
  • Мнения: 1 230
Някой знае ли за филмче, в което принцеса си смуче пръста и майййййййй всички й се пресмиват. Ако го знаете поне как се казва да ми помогне в борбата с отчуването от този навик - сучене на пръст.
А аз търся филмче, в което героят не иска или не може да говори с непознати. Дъщеря ми не говори с хора извън семейството и мисля, че това би ни помогнало.
На първо четене се сещам за "Хортън" - там единственият син на кмета не говореше /не искаше/ и после ставаше ясно защо и най-накрая май проговаряше  newsm78

# 77
  • Мнения: 76
Дъщеря ми гледа Телетъбис,изтеглих и ги от замунда.Обаче като изгледа една серия и и омръзват.Минаваме на клипове на Лейди Гага-Алехандро,Телефон,след това на Риана-Rude Boy и след това става ужас вкъщи.Почва се мрънкане,мрънкане...Сега и тегля други филми,че поне да миряса за малко... #Crazy #Crazy #Crazy

# 78
  • София
  • Мнения: 1 103
 Моите на 1 г. и 9м. са фенове на Майстор Мани.
 За този Покойо не бях чувала, но мисля, че ще им е интересен, затова си записах линковете  Simple Smile

# 79
  • Мнения: 2 111
Най-любимите филмчета на дъщеря ми са Моите приятели Тигър и Пух и Мики Маус клуб.
Гледа и за Франклин,Камбанка,Барби островна принцеса/страхотно филмче/,пчеличката Мая,Малкото пони.
Наскоро даваха по телевизията филмчето на Дисни Див живот и не ме остави на мира докато не го изтеглих.Много интересна анимация.
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=231147&hit=1

# 80
  • Мнения: 766
Някой да се сеща за филмче, в което има едно момиченце Али  newsm78
Дъщеря ми снощи мрънка 3 часа за него ooooh!, но така и не успях да разбера/ да се сетя за такова филмче  Tired

# 81
  • Мнения: 15
Ягодов сладкиш, Маугли

Общи условия

Активация на акаунт