Болки в кръста подобни на менструалните в 9 месец

  • 68 076
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Такива "усещания" имах дестина дена преди да родя като по-осезателни станаха 2-3 дни преди датата, така че момичета мойе и да имате по едно Коледно чудо.
Желая Ви леко раждане и по едно здраво бебче да гушкате на финала Hug

# 16
  • Мнения: 98
Благодаря много за пожеланията,но ще стискам кълки поне до Нова Година за да вляза поне в 9-тия месец  Praynig Hug

# 17
  • Мнения: 186
Най-вероятно контракции Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 43 903
Мда, най-вероятно почва.

Благодаря много за пожеланията,но ще стискам кълки поне до Нова Година за да вляза поне в 9-тия месец  Praynig Hug

и понеже и твоето така описано много прилича на контракции...иди днес -утре на един запис на тоновете...че може и до Коледа да не устискаш....щото аз с такива като тебе болки и то почти не болящи отидох с 4-5 см разкритие  в болницата и родих след 6 часа....та...може като ти е рано да ти дадат нещо за задържане примерно.

# 19
  • Мнения: 1 558
Така,както го описваш много ми прилича на контракции Peace Леко раждане ти желая Hug

# 20
  • Мнения: 920
Подготвителни контркции Sunglasses
Може да си продължат една- две седмици, пожелавам леко и бързо раждане Peace Успех  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 43 903
Подготвителните контракции не следва да са с болка...само стягане на корема....

# 22
  • Мнения: 920
Подготвителните контракции не следва да са с болка...само стягане на корема....
Моите бяха болезнени от време на време Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 35
Здравейте момичета, благодаря ви за отговорите .Стегнала съм багажа и чакам  Mr. Green...все се надявам  да изчакаме новата година.
Аз мислех че контракциите са болезнено стягане на корема,е аз не мога да го опиша така ,по скоро нещо като стомашно неразположение Embarassed и тези болки в кръста и краката....

# 24
  • София
  • Мнения: 43 903
стомашно неразположение...в смисъл като болка...или че ходиш често по голяма нужда до ВЦ....защото често преди раждането организма се чисти сам....нещо като...есетствена клизма да кажем....

# 25
  • Мнения: 35
Ами и двете.Болката е като че съм ала нещо развалено едни такива пронизващи болчици тук и там по скоро е неприятно .не мога да разбера дали ми се стяга корема  Rolling Eyes твърд е от бебето

# 26
  • София
  • Мнения: 43 903
ами...обади се на лекаря ти и обясни какво става...но според мен скоро ще гушкаш бебок....

# 27
  • Мнения: 367
Ради, наистина никоя от нас не може да бъде сигурна в предположенията си, защото ние сме преживели раждането на децата си и от това съдим основно. При мен имаше всеки ден болки, щом влязох в деветия месец, докато един ден, 10 дена преди термин, докато си пишех във форума, същите тези болки станаха на равни интервали и се засилиха. Това беше и рождения ден на малкия Петър. И аз от цяло сърце ти желая бързо и леко раждане на твоята рожбичка!  Hug

# 28
  • Мнения: 53
Имах ги същите болки оная вечер ..по скоро неразположение. Усетих се, че може би това са контракции, станах и си приготвих багажа  Mr. Green Вчера ходих на преглед и АГ ми каза, че шийката ми е абсолютно изгладена.

# 29
  • Мнения: 151
Аз имах такива болки през нощта, продължаваха по 15-20 мин., но ми предизвикаха раждането няколко дни след термин.

Общи условия

Активация на акаунт