posledstvia ot tejka angina

  • 1 048
  • 8
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 4 982
ako znaete kolko mi e pritesneno,
goliamata mi dushteria e na 5 i poolovina i mnogo chesto boleduva ot angina.Poslednata i angina beshe samo predi sedmica.Za poreden put ya izkara s temperatura 40 gradusa...samo che tozi put si vdigna pochti 41.Pi antibiotik-Medoval i vsichko si premina do sled 2 dni kogato prez noshta zapochna da plache ,ama mnogo da plache che ya boliat kolenete i polse celite kracheta ot kolenete nagore.zavih ya s oshte odeala da se stopli dobre i i dadoh nurofen za da otshumi bolkata.Isi i mina i vsichko si e normalno.samo che kato kazah na learia i toi sega ni prati na izsledvania za aktivnia protein i az sum mnogo izplashena.Dano vsichko si e nared che sum chuvala kakvi li ne strashni neshta chew chestite angini zasiagali v posledstvie surdechnata oblast i razni revmatichni reakcii....chudia se dali ne e kraino vreme da izvadim tezi slivici...

# 1
  • Мнения: 1 250
Защо не пуснете един секрет от гърлото?

Доколкото съм чела по разни книжки някаква стрептококова бактерия била причинител на ревматизма

# 2
  • софия
  • Мнения: 4 982
predi okolo3-4 meseca napravihme izseldvane na sekreta ot gurloto (tova beshe pri prednata angina) i vsichko si i beshe normalno,niamashe povod za bezpokoistvo.a puk i sega tezi izsledvania sa dosta po seriozni-tazi sutrin i vzeha dve kolbichki s kruv ot venata-chudia se kak ne pripadna,zashtoto tia inache kato i vzemat kruv ot prusta dori pishti

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
При всички случаи направете сериозни изследвания, защото тези чести ангини могат да засегнат и сърце и бъбреци. За един от най-честите причинители на гломерулонефрита се приема именно честите боледувания от ангини/най-вече гнойни/. Не искам да те плаша, но какво смята УНГ за тези сливици. По принцип знам, че ако се правят повече от 2 гнойни ангини на година се приема, че сливиците са проблемни и трябва де се махат.

# 4
  • sofia
  • Мнения: 769
Идете на хомеопат и ще се справите с проблема. Мият син беше пред вадене на сливиците, но след 3 месечна терапия сега е здрав и няма и помен от ангините.

# 5
  • Мнения: 1 250
Дали секрета е взиман по време на приема на антибиотик?

Това че правите изследване е добре, значи доктора ви е взел под внимание и ще направи каквото е необходимо.

Синът ми е по високите температури, така че имам бегла представя на какво си подложена.
Винаги имам под ръка течен аналгин.
Може би от както тръгна на училище нещата се поуспокоиха - ангина прави около 2-3 пъти годишно (с висока тмпература).
Давам всевъзможни неща - серия бронховаксом всяка година, цитросепт, като се появи хрема - витамини.

Дано да мине бързо при вас

# 6
  • софия
  • Мнения: 4 982
благодаря ви момичета ,утре лекарят ще каже какво ни е,идеята за хомеопат ми допада само че кажете ми някои добър.пак ще пиша. Praynig

# 7
  • sofia
  • Мнения: 769
Пиши от къде си, за да мога да ти дам координати на хомеопатични лекари. Wink

# 8
  • софия
  • Мнения: 4 982
zdravei Aia,ot sofia sum.Nikoga ne sum bila pri homeopat i suotvetno niamam nikakva ideia za dobur homeopat,i izobshto znam mnogo malko za homeopatiata,kato izkluchim che mi e nepoznata vsushtnost sum mnogo blagonadejdno nastroena kum neia. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт