Температура при бебе

  • 42 166
  • 18
  •   2
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 017
ако имаш притеснения - пусни кръв и урина.
иначе - да, има бебета, при които нормалната Т е 36,8-37,2-3....но понякога си е Т и индикация за някакъв проблем.

Моят син с 37-37,3 беше с пикочна инфекция на 4 месеца....та ако знаеш, че на твоето бебе това не му е нормалната телесна Т...нищо не пречи да пуснете едни изследвания.

# 16
  • Мнения: 7
А с какъв термометър измервате температурата? Аз имам два електронни и един живачен и трите показват различно.Кажете ми някакъв надежден термометър.

# 17
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
И аз съм чувала, че на бебчетата им е леко завишена температурата Peace ,  а относно термометрите- на електронни вече не вярвам за сега ползвам живачен, според педиатърката ми а и според няколко аптекаря са надеждни

# 18
  • Мнения: 35
И аз знам,че е нормално д аподдържат по-висока температура и при положение,че си се консултирала с педи,не се притеснявай.Но ако продължаваш да се тревожиш,винаги можеш да заведеш детето на частен преглед,аз така правих.
А при 20 градуса температура в стаяата и боди и блуза с дълъг ръкав,не е навличане,а нормално обличане за зимно време/стига блузата да не е от най-дебелия полар,че детето ще ходи изпотено/.

Общи условия

Активация на акаунт