Фирма за Work & Travel за Америка

  • 6 941
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте,
Може ли някой да препоръча фирма за пътувания за бригади в чужбина. Ако може да споделите впечатления много ще се радвам. Става въпрос за мой много близък, който иска да замине но се чуди с коя фирма, да не го измамят и въобще не е наясно много със нещата. Така, че всякаква информация би била полезна. Благодаря ви предварително

# 1
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 729
Зависи -ако е студент - Юзит колорс Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Аз съм била 3 поредни години в САЩ по Work and Travel програмата , всеки път подавах документи и кандидатствах с USIT COLORS .
Препоръчвам ги  Peace
За Интеграл също съм чувала добри неща,както и за ORANGE .

# 3
  • Мнения: 142
Зависи -ако е студент - Юзит колорс Peace

За бригада няма как да не е студент. Иначе аз мога да препоръчам фирмата, с която аз заминах, но тя е в Пловдив, ако ти върши работа.

# 4
  • Мнения: 803
Аз съм ходила чрез Usit Colours. Нямам никакви забележки, доволна съм.

Това, което мога да препоръчам е, да се насочите към големите и вече утвърдени фирми. За Интеграл също съм чувала добри отзиви.

# 5
  • Мнения: 3 695
Аз съм ходила чрез Usit Colours. Нямам никакви забележки, доволна съм.
Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 62
Аз съм ходила с Интеграл. Доколкото бях чувала са нещо като дъщерна фирма на usit colours . Нямам оплаквания  Peace

# 7
  • Мнения: 274
Аз ходя с Sky Travel изключително доволна съм от тях  Peace
ето сайта им www.skytravelbg.com

# 8
  • Варна
  • Мнения: 826
Кажете някоя за Ук..

# 9
  • София
  • Мнения: 169
Аз 3 години ходих с Zip Travel - http://www.ziptravel.bg/bulgaria/bg/programs/work_and_travel. Първата година те ми намериха работа, след това аз сама, но съм доволна от тях нямам забележки. Като цяло наистина е най-добре с някоя от по-големите фирми.

# 10
  • Мнения: 142
Аз ходя с Sky Travel изключително доволна съм от тях  Peace
ето сайта им www.skytravelbg.com

И аз бях с тях и ги препоръчвам от сърце. Много са мили и си разбират от работата. Отнасят се индивидуално към всеки и с внимание.

# 11
  • Мнения: 119
Моя причтелка беше със Sky и каза че доволна. За съжаление избра да остане нелегално там  Sad

# 12
  • Мнения: 88
Знаете ли за фирми в Пловдив, които да предлагат програмата Work and Travel Canada.Интересува ме повече Канада, отколкото Америка.Някой бил ли е вече по тази програма там?
При мен основна мотивация да отида по тази програма е езикът, а не парите.

# 13
  • Бургас/София
  • Мнения: 410
Кажете някоя за Ук..
Виж тук - http://ukbrigade.com/, но май е само земеделска работа.

# 14
  • UK
  • Мнения: 1 918
Usit, Integral и ZIP Travel са най-утвърдените. Последната година в Благоевград стана доста попуярна и една друга, GTCE, но не знам дали имат офиси и на друго място (но мисля, че да). Аз лично два пъти ходих със ZIP, доволна съм, не сме имали проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт