Два английски сайтове www.littlewoods.com и www.very.co.uk/

  • 26 639
  • 21
  •   1
Отговори
  • Хасково
  • Мнения: 592
Случайно ги намерих днес!
Имат доста изгодни оферти !
Някой поръчвал ли е от тук
Доставката колко е до Англия и дали има евентуално до България ?
Аз вече си харесах едни маратонки и мога да се включа в поръчка!   bouquet

Весели празници !

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 126
сайтовете са еднакви, предлагат абсолютно едни и същи стоки, но доста често на различни цени, 20-30 паунда разлика за един и същ артикул, като тях са empirestore,choice.co.uk,marshallward и още 1, 2 сайта, разгледай и ще видиш разликата в цените. Доставка до бг май няма, до ук 3.95

# 2
  • Хасково
  • Мнения: 592
Благодаря и на мен ми се сториха еднакви Simple Smile
Някой ще се навие ли да пусне поръчка Simple Smile
 Hug

# 3
  • Мнения: 10
И аз бих се включила в обща поръчка от very.co.uk.  Peace

# 4
  • Мнения: 1 666
Пробвала съм от литълуудс,не приема плащане с бг карти,камо ли доставка до тук. Иначе да, вери.ко е новият формат на сайта литълуудс.  Peace

# 5
  • Хасково
  • Мнения: 592
Ох, саитовете много ми харесаха !
Дъщеря ми си хареса едни маратонки
http://www.very.co.uk/rf/vry/p.do/lux-brogue-lace-trainers?Ntx=m … 531_06_JY211c.jpg

http://www.very.co.uk/rf/vry/p.do/lux-trainers?Ntx=mode+matchall … P540_03_JC234.jpg

Цените им просто са страхотни Sad
Ако знаех добре английски щях да пратя запивтване , защо не може да се пазарува с българска карта Sad
 Hug

# 6
  • Мнения: 2
И аз съм си харесала някои неща от Вери, но при опита да се регистрирам нещо не се поучава, особено щом въведа пощенски код не ме пуска да продължа..

Някой ако е пазарувал от там моля да сподели...

# 7
  • France-Bulgaria
  • Мнения: 94
Аз пък успях да поръчам някои неща от very.co
Даде ми кредит 700 паунда опуках половината,ама сега не мога да платя с Бг карта.
А артикулите вече са шипнати до УК адрес ooooh!
Не знам,какво да направя и как да си платя?Дайде съвет плс..

# 8
  • Мнения: 0
molq vi se kajete kak moje da se pory4a.mnogo mnogo evtini ne6ta

# 9
  • някъде
  • Мнения: 979
Някой от посредниците неможе ли да плати вместо теб?

# 10
  • София
  • Мнения: 48
Аз реших да ги питам директно дали могат да доставят до Англия, а да платя с българска карта.
Вижте какво ми отговориха:
Very
Hi, We know that this has caused issues in the past when you try to order online.
We would ask that you try and place your order on our Customer Line - 08448 292 2334 - and explain your situation. Thanks x

Някой ако реши да пробва и да се обади да сподели какво се случи.

# 11
  • France-Bulgaria
  • Мнения: 94
zhekova   Mислиш ли,че ще се ангажират.При положение,че са шипнати до друг адрес в УК.
Пак на куриери,но не се занимават с поръчки от сайтове.../не знам,ще му мисля/ newsm78

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 126
zhekova   Mислиш ли,че ще се ангажират.При положение,че са шипнати до друг адрес в УК.
Пак на куриери,но не се занимават с поръчки от сайтове.../не знам,ще му мисля/ newsm78


Да не би да си ползвала кода - купуваш сега,плащаш догодина.

# 13
  • France-Bulgaria
  • Мнения: 94
Не знам-какъв е този код???,но с този кредит 750/оправям се не 700/паунда съвсем се изкушавам  Crazy
Но искам да знам,как да си платя.Понеже,ако стане нещо и закъснее плащането,вероято ще уведомят тези които са на адреса в УК/а именно това искам да избегна/ ooooh!

# 14
  • някъде
  • Мнения: 979
Пробвай с някой от посредниците-превеждаш  му парите +някаква сума за услугата и те правят плащане.Това е според мен начина.

Общи условия

Активация на акаунт