Секс в Новогодишната нощ?? :)

  • 11 065
  • 167
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
Та!  Crazy
Правите ли секс в Новогодишната вечер/нощ? Имате ли някакви сексуални традиции, свързани с посрещането на Нова година?  Mr. Green
И смятате ли тази година да попалувате с любимия?  Laughing  Whistling
 Flutter

# 1
  • Мнения: 9 814
 Laughing Като се замисля само в една новогодишна нощ съм правила секс- правехме усилено голямата щерка.
Иначе предпочитам да си хапвам и пийвам. За секс има още 364 дни от годината.
А палуването и тази година ще се отмени.

# 2
  • UK
  • Мнения: 1 918
Случва се- преди 3 години, като посрещахме 2007, всъщност друго не правихме.  Blush

# 3
  • Мнения: 281
Не. Не. Не.

# 4
  • Мнения: 2 386
Никога не я планирам тая част. Както дойде, обичам изненадите.

# 5
  • Мнения: 152
В новогодишната нощ е най-яко... сичките мъжаги пияни.. и пецам де що падне. В навалицата никой не разбира.. и всички са щастливи. Първо мятам съседката, а после и тез от другите махали.

# 6
  • Мнения: 1 252
Б*си темата #Crazy

Посрещам Годината с червено бельо и жартиери и карам наред!
Даже за баницата с късмети не мисля в тази нощ! Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 631
Б*си темата #Crazy

Посрещам Годината с червено бельо и жартиери и карам наред!
Даже за баницата с късмети не мисля в тази нощ! Mr. Green

Б*аси иронията!  #Crazy

Много хора правят секс в Новогодишната нощ. Много хора го свързват с празничното настроение.... Аз като бях тийнейджърка, си спомням, че половината ми набори се хвалеха кой къде коя успял да бодне и да се сефтоса в Новогодишния купон. Излизаше им късмета на хората в тази вечер...  hahaha

А относно червеното бельо... В съседна тема пише поверие, че трябва да си с червено бельо, за да ти върви през годината... (е, не в сексуално отношрние, де..) И се замислих, че ще си купя аз ново бельо, и май ще ми излезе късмета утре....  Joy С милото не сме се виждали 10 дена...  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 716
Да бе.
Не стига, че идвете са веднъж годишно, ми и да съвпаднат  Joy

# 9
  • Мнения: 4 785
Ами някой правят секс само по празниците - празнично е, специален ритуал  Laughing

Точно за това си мисля на НГ - ако стане, ако имаме сили накрая ок. Ама едва ли.... наблягаме на купона  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 702
Ами да ви кажа ние с милото правим Laughing,защото това една от малкото вечери в която децата не са при нас и можем да се развихрим.

# 11
  • Мнения: 2 011
И ние наблягаме на купона - а след  върлия купон в главата ми е само възглавницата !
Не помня да съм правила секс в Новогодишната нощ .... newsm78

# 12
  • Варна
  • Мнения: 957
По-интересна ще е темата: Секс на 01.01, не "дали", а "как"?

# 13
  • Мнения: 4 785
Ако реша да правя секс, то ще си го правя сама, защото милото го няма  Mr. Green Пък тази година купона няма да е налице (всъщност ще видим...) та поне с това да се занимавам - ама късмет. Дано не ми върви така цялата година  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 268
При нас сексът в новогодишната нощосутрин е задължителен.Трябва да сме си пъри за годината все пак Laughing

Общи условия

Активация на акаунт