Къде най-евтино във Варна да намеря?

  • 2 120
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 259
Пускам тази тема с идеята за взаимопомощ  при покупки за пестене на нерви,време и пари!


Най-евтино  до момента съм видяла:
1.Продукти на Калпол /за бебета/ в магазин "Куалити фешън" в сградата където  е "Била " до пазара!-чесалка за зъби 1.80 лв. с/у 2.10лв.
2.Влажни кърпи за бебета в магазина /незнам името/ в блока на ул."Бенковска" гаражите първия магазин по стъпалата нагоре. -влажни кърпи от 1.30лв. до 1.50 лв . за 72 бр . с перфектен аромат почистваща способност /поне според мен/ Wink

Последна редакция: ср, 30 дек 2009, 18:37 от Vali :)

# 1
  • Мнения: 63
Учудвам се за магазина до Билата,защото цените не са никак ниски там.Аз пазарувам на Бенковски /колхозен пазар/ третия гараж БЕБЕ БОРСА,цените на всичките им продукти са много добри и имат пюрета,които на друго място не ги намирам-ето някои цени: Pampers 22.89, кърпи 1.45 72бр.,Nestle Junior 1  7.95,на Gerber пюретата са най-евтини там, на Канпол имам доста неща от там,но не се сещам за цени.
Темата само за детски стоки ли ще бъде?

Последна редакция: ср, 30 дек 2009, 20:11 от lucia111

# 2
  • Мнения: 2 259
Всичко
Просто това ми е на дневен ред от тез дни. Peace

# 3
  • Мнения: 2 259
Най-евтитно съм купувала дамски превръзки "Оуез" нощни  за 14 бр.-3.80 лв. от магазин "ДМ" /Тракия/.
Дано не е било промоция ,че  не помня.Иначе като цяло скъпичко ми се видяха повечкото неща там.
До сега вземах 7 бр. за около 2.30лв. най -евтино от Метро.

# 4
  • Мнения: 63
Бебе Борса на колхозен пазар днес си купих Pampers 19.98!!!!  newsm74

# 5
  • Мнения: 2 259
Къде е това?Я по подробно обясни моля те.
Аз онзи ден от Елитис за 21.99лв 4 размер.

# 6
  • Мнения: 63
Първия блок с гаражите на колхозния пазар от страната на сфетофарите има голяма табела над магазина БЕБЕ БОРСА с бебе на нея .

Общи условия

Активация на акаунт