Кой лек за зъбки?

  • 67 602
  • 229
  •   1
Отговори

Анкета

Кой лек е бил най-ефикасен при вашето дете?

Опции:

* Може да изберете максимум 20 опции.

# 75
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 059
Ползвам Калгел и Бонжела. Бонжелата е по-силна и съответно помага на сина ми повече, но като цяло съм доволна и от двете.

# 76
  • Мнения: 62
Моля мамите да споделят успешни практики за успокояване на децата при никнене на първите зъбки.

# 77
  • Мнения: 1 125
Ами аз си измивах старателно ръцете и триех венците с пръсти, с равномерен и доста силен натиск. На дъщеря ми явно й харесваше, сама си отваряше устата. Третото зъбче проби вчера Sunglasses вярно цял следобед беше кисела ...

Не съм използвала широко разпространените за целта гелчета, не ми допада съставът им.

# 78
  • Мнения: 539
С нищо не съм мазала.Имахме проблем само с първото зъбче,но то изби сравнително бързо.Другите не ги усетих.Пожелавам ти нашия късмет Peace

# 79
  • Мнения: 4 335
Давах Дентокинд-хомеопатично е,мазала сьм при нужда и венеца с една билкова пастичка Пансорал.
Като цяло лесно му избиха зьбите на малкия,само един беше проблемен.Сега остават последните кьтници,да видим те как ще са.

# 80
  • Мнения: 104
Гингигел

# 81
  • Мнения: 17
Дентинокс. Когато положението ставаше нетърпимо - Panadol.

# 82
  • Мнения: 723
ashton and parsons infants" powder-съдържа матрикария-сиреч лайка,
но може да се купи само от английските BOOTS,
вече и по интернет,
освен това облекчава и стомашните неразположения при зъбоникненето

# 83
  • Мнения: 925
Дентокинд, Дентинокс, Генгигел, Пансорал... Даже и Панадол съм давала като положението стане нетърпимо Peace Всички успокояват, но малко и за кратко  ooooh!
Търпение и здрави нерви му е майката  Joy

# 84
  • София
  • Мнения: 5 916
Знам, че не е правилно така да си изписваме хомеопатия, но да питам за тази Калкарея фосфорика - как я давате, по колко, колко пъти?

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 606
Знам, че не е правилно така да си изписваме хомеопатия, но да питам за тази Калкарея фосфорика - как я давате, по колко, колко пъти?

Да и мен това ме интересува и се чудех.То хомеопат ще каже най-точно де ама вие как давате. newsm78

# 86
  • Мнения: 61
baby orajel от сащ.страхотно гелче,но за съжаление го няма в бг

# 87
  • София
  • Мнения: 5 916
amaru2, открих схема на д-р Михайлов - 2х3 гранулки на ден, до прорязването на чифта зъби, при следващ пак. Можело и продължително. Сега остава да открия в коя аптека ги има...

# 88
  • Мнения: 237
amaru2, открих схема на д-р Михайлов - 2х3 гранулки на ден, до прорязването на чифта зъби, при следващ пак. Можело и продължително. Сега остава да открия в коя аптека ги има...
аз в момента давам калкареа фосфорика 9 и дормикинд, точно по схемата на д-р Михайлов и да ви кажа бебчо е спокоен
дават се сутрин и вечер от калкареата по3 зрънца, а дормикинд по1 хапченце, като 30 мин. преди и след това не се приема храна, а и е хубаво между двете да се изчаква поне 10 мин.
Ако положението е много тежко и това не помага може да се прибави и камомила вечер преди сън. Това са хомеопатични препарати и ги има в почти всички аптеки
Пожелавам успех на всички мами в успокояването на своите рожби

# 89
  • София
  • Мнения: 5 916
valkanai, а спазваш ли указанието да се дава едва ли не капка по капка разтвореното лекарство в устичката, та да не се гълтало? Мен това ме хвърля в размисъл как ще се справя...

Общи условия

Активация на акаунт