Кой лек за зъбки?

  • 67 611
  • 229
  •   1
Отговори

Анкета

Кой лек е бил най-ефикасен при вашето дете?

Опции:

* Може да изберете максимум 20 опции.

# 120
  • Мнения: 6
Здравейте!Аз искам да попитам майките,които са ползвали Дентокинд,как го дават.Както е посочено на опаковката и всеки ден ли го давахте.

# 121
  • Мнения: 1 796
Ами когато й е много криво й давам вечер преди сън,засега през деня овладявам положението и не й давам Дентокинд.Разтварям и 1 хапченце в 2-3 лъжички вода и й давам,опитвала съм го-вкус няма никакъв.

# 122
  • Мнения: 9 973
дентинокс

# 123
  • София
  • Мнения: 137
Аз и мажа венчето с Гингигел.Има ефект, макар и краткотраен.

# 124
  • софия
  • Мнения: 2 140
Давам дентокинд, вечер преди лягане задължително,а през деня,когато положението стане напечено. Mr. Green

# 125
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
Давам дентокинд, вечер преди лягане задължително,а през деня,когато положението стане напечено. Mr. Green


Точно по същия начин действах и аз и имаше ефект.

# 126
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Аз съм 90% сигурна, че още няма и хабер да избива зъб. Въпреки че на 4 месеца много деца се сдобиват с такъв... Не всяко засилено плюнчене и киселене на бебето означава, че има зъбче на път( моето бебе от 1 месец се плюнчи доста обилно, кисели се значително поне 3 дни в седмицата, но зъбите са последното ми оправдание)

Разните гелове не съм ползвала никога при никненето на зъбите на дъщеря ми. Действат локално и много за кратко време. От камомилата имаше известен ефект, но като че ли в един момент привикна към нея.
С бебето сега ще заложа вероятно на дентокинд, преди 5 години го нямаше на пазара.

# 127
  • Мнения: 30 969
Калкарея фосфорика.

# 128
  • у дома
  • Мнения: 1 160
"osanit"-страхотно ХЛ

# 129
  • Мнения: 191
Здравейте!Мисля че на малката и излизат 3 зъпки на веднъж много я сърбят венците дори с пръст я чеша и така ходих до аптеката и ми препоръчаха Дентинокс въпроса ми е колко вида има защото до колкото разбрах аптекарката са няколко или не?  Simple Smile

# 130
  • Мнения: 121
Здравейте!Мисля че на малката и излизат 3 зъпки на веднъж много я сърбят венците дори с пръст я чеша и така ходих до аптеката и ми препоръчаха Дентинокс въпроса ми е колко вида има защото до колкото разбрах аптекарката са няколко или не?  Simple Smile
Аз знам за гел, но не ни помагаше. Пробвай Калгел.

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Дентокинд и Калгел.

# 132
  • Мнения: 6
Аз съм 90% сигурна, че още няма и хабер да избива зъб. Въпреки че на 4 месеца много деца се сдобиват с такъв... Не всяко засилено плюнчене и киселене на бебето означава, че има зъбче на път( моето бебе от 1 месец се плюнчи доста обилно, кисели се значително поне 3 дни в седмицата, но зъбите са последното ми оправдание)


Абсолютно съм съгласна,ние започнахме да се плюнчим ама много обилно още на 3 месеца и е страшно кисела,но до сега (вече сме на 7 месеца) и помен няма от зъби,макар и педито да каза,че ще никнат ама ....
Но иначе изписа Дентокинда 3 хапченца разтворени в 50мл вода на 3 приема в кобинация с мазане с Калгел
Не съм го давала честно казано само 1 ден

Последна редакция: пт, 16 апр 2010, 13:22 от AnMary

# 133
  • Мнения: 78
Здравейте:)
Интересува ме следното: Дъщеря ми е на 6м. и след няколко дни ще пробие първия зъб. Какви медикаменти давате на детето или мажете, за да облекчите болката и сърбежа. Все още се чудя какво да и взема.

# 134
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Вкъщи подръка имам Генгигел бебе, но не съм го ползвала. Зъбите ни излизат неусетно  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт