Кой лек за зъбки?

  • 67 716
  • 229
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 796
И аз използвам Генгигел и засега съм доволна.Но не мажа редовно, защото понякога няма нужда.

# 136
  • Мнения: 78
А друго забравих да питам - случайно да сте попадали на хомеопатични мазила? newsm12

# 137
  • Мнения: 1 796
Ами за хомеопатичен продукт мога да кажа Дентокинд(таблетки).Аз използвам и тях понякога.

# 138
  • Мнения: 1 424
Мажа малкия с Пансорал- розавата кутийка...тя също се води хомеопатична Peace

# 139
  • Мнения: 21
Аз използвам Хамомила вулгарис 15 СН, по 1-2 топченца стрити и разтворени в малко вода в лъжичка преди лягане! Simple Smile

# 140
  • Мнения: 453
Мажа малкия с Пансорал- розавата кутийка...тя също се води хомеопатична Peace

И аз  Peace

# 141
  • София
  • Мнения: 39 745
Здравейте:)
Интересува ме следното: Дъщеря ми е на 6м. и след няколко дни ще пробие първия зъб. Какви медикаменти давате на детето или мажете, за да облекчите болката и сърбежа. Все още се чудя какво да и взема.
Погледнете и тези две теми
хомеопатични хапчета за зъбки
? за Mundisal-гел при никнене на зъбки

# 142
  • у дома
  • Мнения: 1 160
осанит Peace

# 143
  • Мнения: 111
За зъби давам Камилия на Боарон. Действа безотказно, за съжаление трудно го намирам, защото в България не се внася.

# 144
  • София
  • Мнения: 2 082
Използвам Дентокинд и прахчетата на Аштън и Парсънс. При много критични ситуации прахчетата са безотказни за успокояване на детето Peace И двата продукта са хомеопатични.

# 145
  • Мнения: 619
Давам Дентокинд, а от няколко дни го замених с Chamomila CH 30, но не мога да кажа, че има някакъв умопомрачителен ефект. Едната вечер спа без да се буди, но другите се буди и поне 2ч. се върти и приплаква. Мисля да купя Калгел и Дентинокс/ Пансорал и да пробвам комбинация с хапчетата, че положението е много напечено  ooooh! За 3 седмици му избиха 5 зъба  ooooh!

# 146
  • София
  • Мнения: 39 745
Вчера добавих анкетата. Мисля, че успях да събера всички медикаменти споменати в темата.

# 147
  • Мнения: 6
Давам Дентокинд, а от няколко дни го замених с Chamomila CH 30, но не мога да кажа, че има някакъв умопомрачителен ефект. Едната вечер спа без да се буди, но другите се буди и поне 2ч. се върти и приплаква. Мисля да купя Калгел и Дентинокс/ Пансорал и да пробвам комбинация с хапчетата, че положението е много напечено  ooooh! За 3 седмици му избиха 5 зъба  ooooh!

И при нас беше така и тогава нищо не помага,докато не избият зъбите,но като че ли като давам Дентокинда излизат по-бързо иначе на нас един зъб никне поне месец,а и я поуспокоява малко,определено има разлика като го давам,но чудеса не очаквайте

# 148
  • Мнения: 53
ние не даваме нищо

# 149
  • Мнения: 1 059
от това което сме пробвали май Калгела май ни помага

Общи условия

Активация на акаунт