какво е намалено в Кауфланд тази седмица?

  • 4 139
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте,
Живея в град отдалечен от София.
Имам въпрос към дамите пазаруващи от Кауфланд - какво е намалено тази седмица. По-специално се интересувам от играчките!

Благодаря Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 500
какви играчки по - специално те интересуват за момичета или момчета

# 2
в предстоящата брошура за периода 04.01-10.01 няма публикувана кьорава играчка, но
като цяло играчките средно са с по 20% намаление .. разбира се не всичките артикули .. от 0-36-50%, остава да ви харесва и допада като функционалност и да е в наличност.
в миналия понеделник имаше прословутия кран с непомня точно около 20%, аз съм метнала око на някои неща, но съм безработна леля и затова ще дебна само разпродажби.
 Щом ще се отбивате до шопското поле, ако имате време метнете поглед на повече от един от кауфланд магазините, защото освен обявените намаления от последните и настояща брошури, може да има нещо ценно намалено в някой от магазините а пък в друг да е изчерпано.
Веднъж най-случайно попаднах на разпродажба на кънки/блейдъри hudora на 75% в средата на седмицата, като незнам откъде беше изпаднало това зареждане защото никога дотогава не бях ги виждала кънките ..ква чистка са уредили от някой вносител на худора незнам, но си забих кънките размер 40-43 за 18лв и нещо. Много се точих на маратонки reebok за 45лв, но не си намерих номер, иначе моите немаркови маратонки по рано взех отдругаде за 40лв .. та щеше да е супер рибок .. ама ..

# 3
  • Мнения: 571
От известно време промоциите в Кауфланд са с период на валидност от четвъртък до сряда, а последната е от 02.01.2010г до 06.0202010г. Следващата брошура ще е от 07.01. до 13.01.

# 4
# 5
  • Мнения: 28
Благодаря на всички отговорили Hug
Миналата година по това време имаше невероятна разпродажба на играчки - ферма за 5 лв/сега е 25/, много плюшени играчки за същата цена - на това му казвам аз разпродажба  Money

# 6
ами чакаме ги 75% и нагоре разпродажби, може би още не е дошъл момента. собствените марки достигат до 90% ако изобщо оцелее стока дотогава, а на известните марки ми се струва по наблюдения 40% праг на намаление. Сега на 25% са някакви писти с колички и т.н. колички собствена марка, така че предполагам ще паднат още ако останат бройки.

# 7
  • Razgrad
  • Мнения: 282
няма играчки поне във вестника но ако имаш възможност върви до там и виж на място,аз преди около месец купих едно мече което в интернет магазините беше около 58 лв.,аз го взех за 18лв. Wink

# 8
  • Мнения: 7 640
много тъпо, че нямат качена брошура в сайта Confused, а аз не получавам вестника вкъщи

# 9
  • Мнения: 2 185
Някои от играчките са намалени с 20%, голяма част от игрите  - с 25%,

# 10
  • Razgrad
  • Мнения: 282
памперсите на pampers тази седмица са за 19.90!!!ние купихме!

Последна редакция: чт, 14 яну 2010, 13:21 от anitta#

Общи условия

Активация на акаунт