Безплатни тренировки по лека атлетика за деца

  • 25 458
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • България, София
  • Мнения: 638
Вторник и Четвъртък следобед от 14.15ч

Благодаря за поканата, инресуват ме тези посещения, до колко часа продължават и бихте ли приели момче на 8 и момиче на 10 и двамата обичат спорта.

# 16
  • Мнения: 19
Да, няма проблем за възрастта на децата. Следобедните тренировки във вторник и четвъртък ги направихме от 14ч. защото всичките деца идват по това време. Продължават около 1 час, демек до към 15ч. Пишете ми мейл да ви изпратя телефона си да се свържете с мен.
Хубав ден Simple Smile

# 17
  • Мнения: 8 999
Синът ми вече трета седмица ходи на тези тренировки. Страшно е доволен и ентусиазиран. Зарази и свои съученици, та вече са една стабилна групичка от класа. Хубавото е, че наистина тренировките го стимулират - всичко е готов да свърши, само да не му забраня да ходи.
Да кажа и две думи за бате Ники - много симпатичен младеж, децата го харесват и му имат доверие. А това е особено важно за един треньор. Има изключително приятно излъчване и създава настроение всред възпитаниците си.
И аз намазах от тези тренировки. С дъщеря ми пък караме кънки на пързалката "Ариана" докато брат й търчи по пистата!

# 18
  • Мнения: 42
Здравейте! Аз съм от Бургас. Искам да попитам провеждат ли се тренировки по лека атлетика и в Бургас. Имате ли информация. Синът ми е във втори клас и постоянно ме подпитва, къде се провеждат тренировки по бягане? Моля ще ви бъда много благодарна ако ме информирате?

# 19
  • Мнения: 32
Аз също се интересувам за подобни прояви, но и в другите градове. Нека, ако някой знае за такива инициативи да пише.

# 20
  • Мнения: 19
Ще се опитам да се свържа с колеги от Бургас и ще попитам. Не обещавам, че ще успея, защото зимните състезания свършиха миналата седмица, но все пак ще пробвам. За другите градове ми кажете конкретно град и ще пробвам да разуча как стоят нещата Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 523
За съжаление ученически спортни школи останаха в много малко градове, а и спортовете, които се практикуват към тях вече са съвсем малко.
В Русенската УСШ има спортовете- лека атлетика, тенис на маса,волейбол,гимнастика,ориентиране.
Градове, с функциониращи УСШ-та -Добрич,Силистра,Разград,Търговище,Варна.(това е за нашия североизточен регион)

Последна редакция: вт, 23 фев 2010, 20:29 от Дидк@

# 22
  • Мнения: 42
Благодаря бате Ники за бързия отговор! Дано да имаме късмет...мамите от Бургас...

# 23
  • Мнения: 1 523
Справката за Бургас - към Общински детски комплекс (ОДК) се предлагат безплатни тренировки  по художествена гимнастика, лека атлетика, волейбол, акробатика - http://www.odk-burgas.com/ .

# 24
  • Мнения: 42
Да Дидка,знам интересувала съм се за общинския детски комплекс, но там заниманията започват от 5 клас.

# 25
  • Мнения: 52
Прекрасна идея !

# 26
  • Мнения: 1 575
Как съм пропуснала темата  Laughing!
Бате Ники , пиши ни и нас - младеж на 10г. newsm44
Ходи на у-ще сутрин и ще те помоля да го включиш в следобедните тренировки.
Моля, пиши на лс и остави тел. за връзка!

# 27
  • Мнения: 1
Здравейте! Аз съм момиче на 16 години и имам огромно желание да тренирам лека атлетика...затова искам да Ви попитам дали ще сформирате група за по-големи, или ако не - имате ли представа за вече сформирана такава. Благодаря Ви предварително!  Simple Smile

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 820
Здравейте , интересува ме какъв е графика за тренировки по точно следобедните часове.
Благодаря предварително.  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 849
вторник и четвъртък от 14-15 часа

Общи условия

Активация на акаунт