Кръвна група 0- проблем?

  • 746
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
Здравейте, аз съм новак и все още не съм прочела всичко във форумите, затова моля за извинение ако съм пропуснала информацията, която много ме интересува  Embarassed Ние с моя мъж се бебеправим от около месец и половина, но не стана отпървия път Sad и продължаваме с опитите  luvbed, но аз прочетох, че може да има проблем, защото съм с кръвна група 0, резус фактор отрицателен /приемник и дарител, ако това ви говори нещо, защото на мен не  Tired/, а мъжът е А+. Може ли някой да ми какже нещо повече по въпроса newsm17? Сблъсквали ли сте се с подобен проблем? Освен това живея във Враца и не знам дали тук има възможност за някакви изследвания, които да покажат всичко ли е наред.
Предварително благодаря за отделеното време  Heart Eyes
Чакам отговор newsm26

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 293
Не се шашкай, скъпа, майка ми е кръвна група 0 (-), баща ми е А (+), аз като първа дъщеря съм с А (+), а сестрите ми са 0 (+). Всичко си ок при нас.

# 3
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Здравей, не се хвърляй в паника от всяка информация, която ти попадне.
Аз съм с отрицателе резус фактор, а бъдещия татко с положителен това не е проблем за забременяване, просто в процеса на бременност се правят три изследвания на кръвта за антитела, и евентуално ако бебето се роди с положителен резус фактор на майката се поставя инжекция анти-Д гама глобулин с цел да се предотвратят проблеми при следваща бременност. Ако за първи път правите опити и нямаш аборти, мисля че няма абсолютно никакъв проблем, просто трябва да уцелите момента  newsm10 Успех!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 21 615
Ето още една тема по въпроса , а и в Библиотеката има такава , ще ти е от полза !

Общи условия

Активация на акаунт