Вятър от долината (VentDelPlá) - bTV

  • 1 660
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 981
VentDelPlá

каталунски сериен филм
всеки делник от 11ч - bTV


Поредицата разказва историята на Тереса – една 40-годишна, омъжена жена с две деца. Дълги години тя живее в големия град със съпруга си и двете си деца. Принудена е да понася всекидневните побои, нанасяни от мъжа й. След поредното пребиване, Тереса решава, че това не може да продължава повече. Взима своите деца и бяга при чичо си Густаво във Венделпла - малко градче, близо до Барселона. Първоначалното й намерение е да продаде къщата там и да се върне в Барселона, но в последствие плановете й се променят.

В началото тя среща трудности и се сблъсква с множество конфликтни ситуации. Малко по малко тя се интегрира в живота на градчето, като се опитва да избяга от кризата в брака си. Тереса ще срещне нови емоции, нови приятели, нови врагове, както и нови любови. И ще трябва да разреши загадки от миналото.

Тя среща хора с различни проблеми, като всеки герой е представен от нейната гледна точка. Професията й позволява да влиза в къщите на хората. Понякога тя е само страничен наблюдател на живота на останалите, друг път открива, че случващото се дълбоко я вълнува. И когато най-малко очаква, се оказва активен участник в центъра на събитията.

Испанският сериал "Вятър от долината" съчетава комедийни и драматични ситуации, както и различните проблеми, пред които са изправени жителите на едно малко, но модерно и динамично градче.

 

Трейлъри към епизодите
Епизодите на български


# 1
  • Мнения: 276
Записвам се.Реших се да го гледам така и така съм си вкъщи сега.Първата серия до края не ми допадна много.Но накрая стана по интересно.Сега ми спря кабелната и не можах да я изгледам докрай.

# 2
  • Мнения: 10 981
дърпаш кабела и гледаш ефирно Party
Ами Пабло (така ли се казваше този с пръстенчето) удари на камък с тази девойка (забравих й името), както в повечето филми, тя му удари шамар, затова, че е посмял да я целуне, но не веднага, а поне след 5 мин. мляскане. Женска психика, хаха...  Аз това не мога да го разбера, но както и да е. Просто ... режисьорско виждане. Но в прекалено много сериали го има. В началото поддава и се съгласява , но после шамар. Един вид "как смееш" Joy А той я покани вкъщи, защото техните ги нямало Laughing
Следобед ще качат серията в нета

# 3
  • Мнения: 276
Ще чакам значи след обед да изгледам последните 15 мин Mr. Green

# 4
# 5
# 6
  • Мнения: 10 981
Епизод 5 http://www.megaupload.com/?d=WRA57HQX
Епизод 6 http://dox.bg/files/dw?a=28fb5e6f15


Последна редакция: пн, 11 яну 2010, 23:20 от diziler

# 7
  • Мнения: 8 717
Май няма много желаещи за този филм. Аз също не го следя - погледах малко от първата серия, но ми е прекалено сапунест, актьорите са ми изкуствени и преиграват, въобще ми стана досадно. Само не разбрах колко серии е. Някой знае ли?

# 8

Общи условия

Активация на акаунт