ИМЕН ден във Варна Ние празнуваме и доста лудуваме!!;-)

  • 38 431
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 922
Честито на имениците   bouquet

# 16
  • Мнения: 109
 Thinkingмомичета,една приятелка търси качествена врачка- не се чуствала добре от месец и мисли,4е й е направена магия....някой да е ползвал подобни услуги??? тази от галата не става...за нея ме информираха ooooh!

# 17
  • Мнения: 125
За много години, красиви девойки! Бъдете здрави и много обичани!  Hug А на темата - много здрави и пакостливи нови варненчета.
Честито на днешните именици, в т.ч. съпругът на Десчо и моето братле!

# 18
  • Мнения: 860
Честит имен ден на всички именници!

Да са ви живи и здрави, много късмет и много любов!



  Весел празник  bouquet



И искам да попитам препоръчайте ми детски уролог във Варна?

# 19
  • Мнения: 2 960
Thinkingмомичета,една приятелка търси качествена врачка- не се чуствала добре от месец и мисли,4е й е направена магия....някой да е ползвал подобни услуги??? тази от галата не става...за нея ме информираха ooooh!
вра4ките са ло6 вариант.Варвате ли на такива работи  ooooh!мАГИИ НЯМА  само вну6ение-посъвтваи я да отиде на психолог-ама сериозно Peace Hug

 П.П.Имам стра6но гаден спомен от едни*гледа4ки-вра4ки -кумеца  ми умира6е на 29г.от рак и те нагло мотаха приателката ми 4е могат да го спасят.... не стана Tiredммм дааааааааа Cry
Та не залагаите на такива*хора*.....

# 20
  • Мнения: 11
Благодаря ви момичета,записахме си час за 13.01 в МД за д-р Живков,за д-р Райков е трудно да се класираме.ще споделя след прегледа,но чух и четох в нета добри отзиви за Живков.
Честит имен ден на всички именници!
за уролог-сещам се за доц.Хинев  -в терапията и к-ка Темелков,но не е детски,ако върши работа             

# 21
  • Мнения: 860
despovche ще си доволна и от д-р Живков много е внимателен и обяснява нещата, ако питаш те изслушва и преглежда много внимателно, на ехографа и прави снимка задължително за да си имаш в архив. прегледа не е от най-еФтините, но си струва. Виждам, че вие сте малки около 6-8 месец той пак ще иска да ви види точно преди да проходите, затова си пази снимката.

# 22
  • Мнения: 1 167
Брей................пиша си аз в старата тема и се мая що няма никой, а тоооооооо нова тема имало  #Crazy Sickужас бая сам се замаяла с таз челяд Shocked

# 23
  • Мнения: 143
Ха за много години да ви кажа аз сега!

Честито на всички празнуващи днес!  bouquet

Морска сега като ти гледам лентичката и се сещам миналата година по същото време как с трепет броях дните и се чудех как ли ще изглежда бебка а сега си я гушкам малката душичка Blush
Лека бременост ти желая и ще чакаме щастливато събитие Praynig моята щерка беше с термин 12.06. но се роди на 10.06

Вержи много си права за умственото изоставане особено след второто пълно затъпяване Twisted Evil
Ай де лека нощ от мен newsm46 smile3524

# 24
  • Мнения: 3 595
Честито на всички вчерашни и днешни именници!
Скромно, но от сърце черпя за мен и г-н съпругът ми

# 25
  • Варна
  • Мнения: 777
Ммм, на мен ли се падна честта първа да се почерпя за ваше общо здраве? Бъдете щастливи, носете с гордост имената си!

# 26
  • Мнения: 109
 Hug да сте живи и здрави всички именници ,производни на ИВАн !!!!!!

# 27
  • Мнения: 143
Честит имен ден на всички Ивановци!
Иви честит празник и на двама ви със съпруга ти!  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 3 970
Честит имен ден на всички именници  Hug

# 29
  • Варна
  • Мнения: 391
Да мина да почерпя и аз! Ние и тримата сме именици днес!


Честито на Ivy и всички останали празнуващи!

Общи условия

Активация на акаунт