Меки нокти

  • 13 201
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
Здравейте, мами,
толкова неща изчетох из нета, пробвах какво ли не - пих билки, мазах си ноктите с йод, със зехтин и т. н., но нищо не ми помага. Ноктите ми са страшно меки и се цепят. Не знам вече какво да правя. Помагайте!
Последното, което ми казаха, но още не съм го пробвала е за някакъв професионален втвърдител, където го слагали в салоните за красота и си го поддържаш на 2 - 3 седмици. Някой пробвал ли го е???

# 1
  • Мнения: 350
Аз съм използвала втвърдител за нокти,но не професионален,а най-обикновен,прилича на заздравител и при мен имаше ефект.

# 2
  • Мнения: 1 416
Пробвай да си мажеш ноктите с този балсам за нокти. На мен много ми помага за заздравяване на нкотите, понеже и мойте се разслояват и чупят и въобще са ужасни, но аз не съм никак редовна в мазането.

# 3
  • Мнения: 2
опитай с Nail 2000, има страхотен ефикт, аз го използвах около 2 месеца и вече имам перфектен маникюр Grinning

# 4
  • Мнения: 159
Горещо препоръчвам кремчето, което е показала Amra.

Ако искаш здрави нокти обаче, трябва да го ползваш редовно (всеки ден). Съветвам те и да се храниш по-здравословно. Успех! newsm10

# 5
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Пробвай да си мажеш ноктите с този балсам за нокти. На мен много ми помага за заздравяване на нкотите, понеже и мойте се разслояват и чупят и въобще са ужасни, но аз не съм никак редовна в мазането.
предполагам не трябва да си лакиран? newsm78
защото на мен ,проблема ми идва от лаковете - ако не се лакирам известно време всичко си идва на място...

# 6
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Nail Envy- заздравителят за нокти на OPI.
Вълшебен е просто.
Също съм с много меки и чупливи нокти, по- скоро бях. Откокто го ползвам, нещата коренно се промениха. Мажа вече трето или четвърто шише. А едно стига за около половин година. Поне при мен, че не се мацотя много стриктно.  Flutter

# 7
  • Провинция
  • Мнения: 509
Цоп и аз тука да разбера нещо ново Hug

# 8
  • Мнения: 3 459
Преди време една мацка много похвали заздравителя за нокти на Мавала. Аз лично не съм го пробвала. Колебая се между него и заздравителя на Опи.   Thinking

# 9
  • Мнения: 82
благодаря, момичета,
а във всяка аптека ли ги има тези неща? Игоре - долу цената каква е?

# 10
  • Мнения: 3 459
На Мавала е около 25 лева мисля.
Tук можеш да видиш цените на Опи-то.

# 11
  • Радомир
  • Мнения: 627
И аз съм с такива нокти и съм пробвала какво ли не - заздравители на перфект 5в1,3в1, за цепещи се нокти, маслото на икаров, показания по-горе крем Макси, но единствено останах много доволна и наистина имаше ефект от заздравителя на Опи - страхотен е просто. Ноктите така ми се заздравиха - не се чупеха или цепеха и се налагаше дори да ги скъсявам, че не обичам много дълги. Като го свърших обаче и спрях да се мацам след време отново се появи проблема. Сега взех за проба на Мавала двуфазния и писалката.  Отново виждам добрия ефект. Даже май съм по-доволна защото проблема при опи-то ми беше, че не мога да слагам лак върху заздравителя поне първия месец. А сега хем ги заздравявам, хем са ми цветни ноктенцата  Mr. Green
Като цена Опи са към 37лв
Мавала са им по-евтини продуктите около 25 лв.

# 12
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
... проблема при опи-то ми беше, че не мога да слагам лак върху заздравителя поне първия месец.

Аз спокойно си ползвам заздравителя като основа за лак. И си се цапотя.  Peace

# 13
  • Някъде там край морето
  • Мнения: 512
Момичета от къде може да се закупи този заздравител на Мавала, че за първи път го чувам. Аз имам ужасни нокти - изрязани са докрай и пак се чупят. На всичкото от горе растат съпер бързо и като бях с гел на ноктите трябваше да ходя всяка седмица. И съм пробвала всичко, което са ми предлагали по козметичните магазини - никакъв ефект  Sad

# 14
  • Мнения: 2 375
На Мавала е около 25 лева мисля.
Tук можеш да видиш цените на Опи-то.

Shocked Какви са тези цени. Тук Мавала съм го виждала за 4.5 евро.

Общи условия

Активация на акаунт