красив маникюр, за предпочитане червен, но какъв лак....

  • 3 838
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Ходя на маникюр, но обичам по-пастелни цветове, особено червен, но за съжаление всеки път колкото и да стоя да чакам все нещо се разваля на лака. Поне там където съм ходила, ме лакират с хубав лак /ОПИ/ и чакам, чувала съм, че някъде "изпичат" лака, след като лакират? Ако е лака е по светъл, перлен нямам проблем, но иначе съм го развалила много бързо. При вас как е?

# 1
  • Мнения: 10 008
Ronichka77, аз използвам единствено OPI. Лакирам се сама в къщи и чакам поне 30 минути без да пипам нищо. Лака стои безупречно цяла седмица. Топ лак не ползвам, защото все забравям да си купя. Забелязала съм, че перлените издържат по-малко дни (около 4 може би).
Нямам оплаквания от червените лакове, нито от останалите цветове които ползвам.
 

# 2
  • Мнения: 216
на мен са ми пръскали изсушител след като ме лакират и до няколко минути изсъхва лака Flutter

# 3
  • Мнения: 1
В Джъмбо се продава машинка за изсушаване на лака.Нещо от сорта на машинките за печене на ноктопластика но по просто.

# 4
  • Мнения: 431
Ronichka77 , аз съм много доволна от China glaze лаковете. Имат и страхотни червени цветове пастелни, с брокати. Eто този ми е любим в момента:http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs187.snc1/6251_509 … 192_6405022_n.jpg. A за това което се пече в лампата, може би става дума за uv top coat.

Последна редакция: нд, 10 яну 2010, 10:13 от mecheto

# 5
  • Мнения: 160
на мен са ми пръскали изсушител след като ме лакират и до няколко минути изсъхва лака Flutter

И на мен ми пръскат, но чак да изсъхва до няколко минути не. Пак ако се докосне до лака нещо се разваля.

# 6
  • Мнения: 1 416
Аз пък си търся червен лак и моля да ми препоръчате. Купих вече един куп червени лакове и все не са това, което ми трябва, а хем ги гледам преди да ги купя и на палитри и пак не е това, което търся Confused Или купувам по-тъмно червени или студено червени .... А търся класическо червено. Изчистено, без да е перлен. Нещо такова търся   Бихте ли ми казали кой номер лак да си взема и на коя марка, който да е такъв цвят. До 5-6лв ме интересува да е.

# 7
  • Мнения: 0
Мога да ти препоръчам лак FlorMar Supermatte номер M101 страхотен е като червен цвят и добре покривен. Струва около 2-3лв Party

# 8
  • Мнения: 371
O.P.I. имат страхотни червини цветове - и перлени и матови

# 9
  • Мнения: 31 125
Момичета има тема за лаковете, питайте там.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=468942.0

# 10
  • Мнения: 1 894
мойте лакове са от мързеливите - тези едносекундните Буржоа с дебелите четки. Червеното е класическо неперлено червено. Нямат кой знае колко богата гама, но мен ме устройва. Неперлените принципно са по-хубави и съхнат идеално. Дургите малко по-не.
естествено като всеки едносекунден лак не е траен, но ако имам време с един топ лак издържа по цяла седмица. Аз съм си супер доволна понеже мога когато си искам да си сменям цвета и това да ми отнема 10 мин сваляне, лакиране и съхнене.

# 11
  • Мнения: 217
  bouquetЧервените лакови са ми любими.

# 12
  • Мнения: 1 416
Мога да ти препоръчам лак FlorMar Supermatte номер M101 страхотен е като червен цвят и добре покривен. Струва около 2-3лв Party
Мерси  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт