От къде се сдобивате с бурканчетата и капачките за кухнята

  • 1 797
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 753
На 17 октомври трябва да нося 30 бурканчета С ВИНТ и 60 капачки в детската кухня. От къде да ги изкопая тези бурканчета? Имам от пюретата АмАм няколко, но не са повече от 10.... Айде капачки видях, че се продават на пазара, така че надявам се това да не е проблем. но буркани няма....
Вие от къде ги взехте тези неща?

# 1
  • Мнения: 472
на пазара по принцип продават и бурканчета!
ПИТАЙ ТЪРГОВЕЦА НА КАПАЧКИТЕ И ТОЙ МОЖЕ ДА ТИ КАЖЕ !

# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз ги взех от една приятелка, която има момиченце на 3 годинки.

# 3
  • Мнения: 1 639
 Като му дойде времето, ще ги взема от баба ми  Laughing . Но на пазара има сигурна съм.
 Чудно ми е ,че ви искат буркани с винт  newsm78 . В нашия град искат 10 бурката от тези средните  , без винт и десет капачки .......

# 4
  • София
  • Мнения: 3 979
На 17 октомври трябва да нося 30 бурканчета С ВИНТ и 60 капачки в детската кухня. От къде да ги изкопая тези бурканчета? Имам от пюретата АмАм няколко, но не са повече от 10.... Айде капачки видях, че се продават на пазара, така че надявам се това да не е проблем. но буркани няма....
Вие от къде ги взехте тези неща?

Албенка, преди време някой беше писал, че на пазара Д.Петков се продавали и бурканчета. Дано намериш!

# 5
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Аз мога да ти дам. Складирала съм ги в кашони в мазето.
Гледам че по кухните приемат и от тези по-големите буркани - от лютеница.

# 6
  • Мнения: X
Ами аз имах късмет в нашата кухня да искат само 10 бурканчета с винт Grinning

Иначе стават и бурканчета от майонеза, лютеница, горчица.........

Най-лесно на пазара, ама много ви искат бееееей гадове мръсни bash Що са им толкоз много newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 2 181
Що са им толкоз много newsm78
ми да си затварят зимнината.аз дадох 40 нови капачки,а като гледам какви ми дават-от ам-ам(питах аз дали стават,а те ми викат-не,нови искаме),Ганчевите,които незнам от кой век са и какви ли не ръждиви.даже един път ми дадоха някаква юбилейна капачка Rolling Eyes.

# 8
  • Germany
  • Мнения: 7 938
Аз си купих от пазара. Чисто нови бурканчета - 0,40лв., капачките 0,10лв. Имаше и такива с етикети по 0,30лв., но реших че не ми се занимава и взехме нови. Само внимавай да не ти пробутат от новите на Ганчев, че тях не ги приемат в кухнята!

# 9
  • Мнения: 5 299
Що са им толкоз много newsm78

Много странно, на мен ми искаха 3 от по-големите(лютеница) - толкова, колкото вземам newsm78 То и аз много трудно ги изрових от мазата Rolling Eyesно чак пък 30 #Crazy

# 10
  • Мнения: 523
аз почнах да събирам бурканчета с капачки, от както съм започнала захранването на Дани. Събрала съм най вече Ам-Ам... защото новите Ганчев не стават...
Дано намериш на пазара нови, ако не свирни, мисля, че ако няколко мами ти помогнем ше ги събереш лесно:)

# 11
  • Мнения: 548
Аз си купих от пазара. Чисто нови бурканчета - 0,40лв., капачките 0,10лв. Имаше и такива с етикети по 0,30лв., но реших че не ми се занимава и взехме нови. Само внимавай да не ти пробутат от новите на Ганчев, че тях не ги приемат в кухнята!
От кой пазар, моля?

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Доколкото знам на Женския пазар има буркани и капачки.При нас искат само 6 бурканчета и не е задължително да са с нови капачки,важно е да не са ръждиви-кухнята на Св.Наум в София

# 13
  • Мнения: 3 537
Що толкоз много бе........На нас ни искаха 20 бурканчета и 40 капачки.Бурканчета имах на ам-ам,а капачките си ги взех от пазара 0.10ст бройката.

# 14
  • Мнения: 834
На пазара Д. Петков има бурканчета по 10 ст. и капачки по 8 ст. Продават се на сергията със сладки неща точно до сфетофара на новия булевард. Има ги и по - нагоре към Стамболийски на един павилион пак със сладки работи. Аз купувах от тези на светофара преди месец.

# 15
  • Мнения: 264
Колко големи трябва да са бурканчетата, че аз захранвам с Хип, а техните са от малките ... newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 15 219
Колко големи трябва да са бурканчетата, че аз захранвам с Хип, а техните са от малките ... newsm78

Plamenka, на Хип бурканчетата изобщо не стават-нито малките, нито големите. Техните капачки са други. За кухнята искат бурканчета като тези на Ам-Ам и старите на Ганчев.
Мисля, че те са по 190гр.

# 17
# 18
  • Мнения: 1 639
За кухнята искат бурканчета като тези на Ам-Ам и старите на Ганчев.
Мисля, че те са по 190гр.

  Е, добре де и какво слагат в тези буркани  Shocked  , твърде малки ми се струват.....
  Аз вече казах ,че тук искат средни (от лютеница) и вчера като излизах с една майка тя тъкмо беше взела храната на детето си и бурканчето с кремът беше пълно до горе .... Grinning   .Аз се зачудих що пък чак толкова (виждала съм от други кухни с два ,три пръста пълни от дъното), пък тя вика щото било петък за събота и неделя    newsm78

# 19
  • Мнения: 206
не можах да разбера защо ги искат тези буркани?от всеки
ли ги искат? newsm78 newsm78

# 20
  • Мнения: 1 639
не можах да разбера защо ги искат тези буркани?от всеки
ли ги искат? newsm78 newsm78

 Да. От всяка майка , която записва детето си на детска кухня.... Simple Smile
 В тях предварително ти сипват яденето за деня .

# 21
  • София
  • Мнения: 15 219
erset, дишай спокойно Grinning-това с бурканите и капачките го има само в София.
Bisttra, такива са порциите тук. За 80ст.-толкова. Само се налага да уточня, че бурканчето със супата не е пълно-тя е по 150гр. Поне в нашата кухня.
А иначе имам приятелка от Асеновград, която ми казваше, че за тяхната кухня са искали буркани от компот (на място са им сипвали храната) и порциите са нямали изяждане направо. Купонът е струвал 50ст. Ама това е било преди 2г. Сега не знам как е положението.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
При нас в Младост и 3-те бурканчета бяха пълни до горе (190гр.)!

# 23
  • София
  • Мнения: 38 476
И аз съм от Младост и на 17 или 18.10 ще ходя да си взема купони за 1.11. Само се чудя дали наистина трябва да им занеса 60 нови капачки, като след това и без друго дават стари #Cussing out newsm78, някои от тях и поръждясали #Cussing out, както разбрах от една съседка.

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ал Бънди - намери ли си бурканчета???  Rolling Eyes
В Младост ли си? ако е да -  Whistling на ЛС.

# 25
  • Мнения: 1 808
Да не започвам нова тема, затова питам тук.
Къде на Женския пазар продават бурканчета??? Вчера купих капачки от там. Но никой не можа да ми каже къде продават бурканчета?
Моля ако някой знае дза ми каже.

# 26
Момичета че, защо е така при вас в София ? Тук при нас в Пловдив всеки ден си ходим до кухнята и си носим 3 бурканчета в тях ни разливат храната и сипват по 250-300гр.  newsm78

# 27
  • Мнения: 1 150
На пазара Георги Кирков, 30 бурканчета + 60 капачки = 8лв.

# 28
  • Мнения: 1 808
На мен не ми трябват за кухнята. Искам да си купя за вкъщи 10 бурканчета да му правя на детето разни гозби. И затова търся от къде да ги купя, но вчера стигнах до средата на пазара и никъде не намерих.
Ако има на др. място ще отида.

Общи условия

Активация на акаунт