Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 ян. 2010, 18:13 ч.

В помощ на кандидат-осиновителя

• 178 944
  • 1 429
  •   1
Отговори
# 1 425
  • behind your back... don't turn around
Благодаря много за споделената информация.

При нас решението с брака не стои като опция - личен избор.
Примирила съм се, че "Тия деца са си мои", както се шегува таткото, че имаме и биологично дете общо... Wink Mr. Green

# 1 426
  • Пловдив
Здравейте,
не знам как да започна, но най-важното е че искаме детенце да осиновим. Първо трябва да идем до дома за закрила на деца ли? И аз по документи се водя че живея в Пловдив а съпругат ми в Пазарджик. Реално си живеем в Пазарджик. В кой град трябва да идем. Имам и още много други въпроси, но нека първо са тези Simple Smile

# 1 427
merita, първо в  Агенция за закрила на детето.Отидете в Пазарджик,а от там ще ви кажат как да процедирате.
Предполагам по ЛЧ се водите на различни адреси.Аз незнам как се процедира в такава ситуация,но предполагам ще се включат момичета,които са подали документи така.
Също може първо да се обадиш по телефона и да ги попиташ.

# 1 428
Щом живеете в Пазарджик, предполагам съпругът има адресна регистрация там. Подайте там и оттам ще чакате одобрение, съответно на този адрес ще получавате известие за предложено дете.

# 1 429
Вадиш документ от община Пазарджик за  настоящ адрес. Пловдив ти остава постоянен и не сменяш лична карта.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт