Тъпи бивши съквартиранти.Помощ-пак са вкъщи

  • 5 908
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 566
Имахме двойка гаджета за съкв.за около година.Побелях от момичето.Изпочупи посудата,изядоха храната ни,запасите за черни дни и т.н.От месец уж си живеят в техния си град.Но идиотката има изпити и са се обадили на приятеля ми и са го помолили да ги приютим за 4-5 дни.Ок,съгласих се.Прибирам се аз,те дошли,и идиотката ми сервира новината,че ще останат за месец.Ще си платят консумативите.Но не ги понасям,а приятеля ми не иска да се карам с нея.А аз искам.Едва ли ме разбирате,но мнооого ми се е насъбрало....Снощи пак.Празнуваме имен ден на моя,а тая ми нарежда да извадя каима да се размрази,че ще прави сърми.С моята каима и моето зеле #Cussing outНе съм за яденето,а за отношението,Вие ще направите ли забележка?Как?

# 1
  • Мнения: 712
Забележка няма да направя. Директно ще и кажа - за зелето - толкова и толкова, за каймата -толкова, за това, че съм ги купила и съм ти спестила разкарването - толкова и, разбира се - наем за месеца колкото струва. Ако искат.  Peace
И изрично упоменавам, че на еди коя си дата сестра ми/ брат ми/ братовчедка ми пристига за неопределен пвриод и стаята не е свободна. Да събират цирка и да се махат, нали вече официално не живеят там?
Аман от нагли селски хитреци!

# 2
  • Мнения: 11 566
Това и аз съм го мислила HugПроблема е че приятеля ми не иска АЗ да се карам с тях.А така съм им набрала.Прасета!Не се побирам в кожата си.Мерси на вас,че има на кой да се оплача...

# 3
  • София
  • Мнения: 971
Забележка няма да направя. Директно ще и кажа - за зелето - толкова и толкова, за каймата -толкова, за това, че съм ги купила и съм ти спестила разкарването - толкова и, разбира се - наем за месеца колкото струва. Ако искат.  Peace
И изрично упоменавам, че на еди коя си дата сестра ми/ брат ми/ братовчедка ми пристига за неопределен пвриод и стаята не е свободна. Да събират цирка и да се махат, нали вече официално не живеят там?
Аман от нагли селски хитреци!

И аз щях да пиша за заплащането.  Mr. Green Обаче с тва подчертаното онази може да я контрира, че ще и спести врътнята около печката и даже да и иска пари за "услугата"  Mr. Green Е daridaridari пак може да я бие по точки като я обвини, че и е похабила продуктите, но тва няма да се хареса на гаджето и щото ще се тълкува като караница.  Mr. Green  Сложен казус.  Thinking

# 4
  • Мнения: 111
Приятелят ти като не иска ти да се караш с тях, да се скара той. Иначе аз бих им казала директно, че не са ми приятни и не ги искам вкъщи.

# 5
  • Мнения: 5 710
Кажи й че нямаш планове за сърми утре и няма да размразяваш кайма.
Кажи й, че за 4 дни са  добре дошли да се хранят и да спят у вас,  но цял месец не можеш да ги и храниш. В прав текст.Най-много да се разсърди и да се изнесе.

# 6
  • Мнения: 11 566
Изобщо не ми е до продуктите.Просто много ме дразнят мижитурки като бивш.съкв.УжасТ.Идея си нямам как ще реагират,ако им кажа в прав текст,че не са желани.Едното ми коте изчезна преди време,и съм на 90 процента сигурна,че те са го  занесли някъде,понеже не обичаха животни.А сега и куче имаме и гледам да не ги ядосвам-да не му направят нещо.Ама ще има скандал.

# 7
  • София
  • Мнения: 971
Изобщо не ми е до продуктите.Просто много ме дразнят мижитурки като бивш.съкв.УжасТ.Идея си нямам как ще реагират,ако им кажа в прав текст,че не са желани.Едното ми коте изчезна преди време,и съм на 90 процента сигурна,че те са го  занесли някъде,понеже не обичаха животни.А сега и куче имаме и гледам да не ги ядосвам-да не му направят нещо.Ама ще има скандал.

Кажи им го и ще разбереш мила.  Peace Кой вариант те устройва?! Да търпиш и да мълчиш или от раз да  ги отрежеш и да ти е спокойно на душата?!  Wink

# 8
# 9
  • Мнения: 1 217
Категорично не бих ги търпяла. Приятелят ти ако много държи на тях да си контактува някъде другаде, не в общия ви дом и не при положение, че навлизат толкова в личното ти/ви пространство. Изобщо не се трови, квартири под път и над път, все ще си намерят нещо. А това пък да ми нарежда какво да правя и да се разпорежда с продуктите, или каквото и да било вкъщи- абсурд. Не им цепи басма изобщо, в прав текст казваш, че не можете за 1 месец да ги приютите и толкова, ако се опитат да надигат гири и с полиция бих ги изхвърлила. Peace Hug

# 10
  • Мнения: 4 916
Колкото по-рано ги разкараш, толкова по-малко нерви ще преживееш.
А най-добле да възложиш на приятеля ти да ги разкара.

# 11
  • Мнения: 25 599
Едното ми коте изчезна преди време,и съм на 90 процента сигурна,че те са го  занесли някъде,понеже не обичаха животни.А сега и куче имаме и гледам да не ги ядосвам-да не му направят нещо.

Да не са го изяли???  Crazy

...изядоха храната ни,запасите за черни дни и т.н.

# 12
  • Мнения: 165
 moresmile

Да не са го изяли???  Crazy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 31
 smile3534 дА вземеш да ги разкараш!!!!!какво щял да каже приятеля ти...  Twisted Evilголяма работа!!!!Важно е ти да се успокоиш...и да махнешшшшшш таз невротика!!!! smile3511казвай смело,дръзко действай и главата високо!!!ще търпиш натрапница в своя дом-НЕ СТАВА!!!
......ДА съм я изгонила досега ....

# 14
  • Мнения: 31
 moresmile

Да не са го изяли???  Crazy 35 35....... smile3532 smile3532 smile3532


Общи условия

Активация на акаунт