Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 юли 2004, 12:10 ч.

детски джапанки

• 2 256
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте, момичета!
Някой знае ли откъде могат да се купят детски джапанки размер 22? Има ли изобщо толкова мънички джапанки?
Благодаря предварително! Simple Smile

# 1
Аз съм виждала 22-ри номер, но ми се струва че не са много практични  Rolling Eyes  ... Детенцето ще иска само да ги събува и да си играе с тях..... поне така беше с моите калпазани  Wink
Най-практични са сандалите със залепки (или как се казва)отзад - такива като джапанки с каишка отзад

# 2
Да, има такъв размер джапанки, просто потърси по магазините. Ние ги използваме само в банята, защото дъщеря ми много обича да се къпе под душа, ама ела да видиш какво пързаляне пада без джапанки.............. Laughing  Laughing  Laughing

# 3
  • София
Да, и на мен ми трябват само за банята. Доскоро дъщеря ми, въпреки,че е на 2 год. и 6 мес. я беше страх от душа  и се къпехме като бебетата-в коритото Laughing
От миналата седмица се къпем под душа,но пада голямо пързаляне и затова трябва да й купя джапанки.

# 4
Имам по-добра идея - продават се лепенки за дъното на ваната. Гумени лепенки, които не позволяват човек да се хлъзга. Ако не се лъжа в М. Бриколаж ги видях. Вършат добра работа, докато джапанката ще се изхлузва лесно, все си мисля...

# 5
Цитат на: Future pere
Имам по-добра идея - продават се лепенки за дъното на ваната. Гумени лепенки, които не позволяват човек да се хлъзга. Ако не се лъжа в М. Бриколаж ги видях. Вършат добра работа, докато джапанката ще се изхлузва лесно, все си мисля...

Здравейте,
И ние сме с такава подложка за баня. Слагам я на пода в душ-кабината, купих я от Била.
Мен, лично, ме е страх да обувам джапанки на Вики.
Подложката е супер.

# 6
  • София
Ние имахме миналата година номер 19 и ги ползвахме съвсем доскоро в банята. Само че не са чехли, а тип сандалки, каквито е обяснила Кристал. Бяха от един спортен магазин на Графа, марка Rider. Мартин си ги обожава (и до сега), сигурно понеже обожава да се плацика в банята  Simple Smile
Сега омаляха вече и купих пак подобни на Runners от магазина им в подлеза на НДК - май са номер 21.
Идеята ми беше, че почти всички марки спортни обувки (не само Nike i Adidas, чиито цени за мен са доста високи, още повече за обувчици, които ще се носят няколко месеца) имат такива мънички сандалки джапанки.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт