Дали да започна пак да изцеждам?

  • 310
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 796
Още едно въпросче Hug
Дали да започна пак да изцеждам да си стимулирам гърдите,защото като дойде ред на кашите ще искам да слагам в тях кърма, а сега мога да изцедя нищожно количество след сукане.  От снощи започнах да опитвам да цедя, ама няма почти никой след като съм нахранила бебо.
Благодаря ви! Hug

# 1
  • Мнения: 219
Ако настояваш кърмата да я приема с кашата, а не за предястие  Grinning като кърмиш 30 мин. преди кашата/пюрето и ти се цеди, може да го правиш. Но според мен е далеч по-лесен другият вариант - кърмиш "на корем" и после безмлечна каша. Аз лично така процедирам. Вече като е по-голяма й давам и млечни каши по мънинко.
А може би ще трябва да цедиш между храненетата, с което съвсем сложно става ..... Успех с ...готвенето   chef за бебо

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
И аз като Дени бих казала да не си затормозяваш излишно живота - за какво са ти 20-30мл кърма в кашата,след като си яде на корем на гърдата? Ако не заместваш кърмене,а даваш твърдите храни за опитване и допълване на храненето,тогава няма никакъв смисъл от хамалогията с цеденето.Само ако ще заместваш цяло кърмене и по този начин ще намалява приемът на мляко от детето,тогава ще трябва да цедиш или да даваш директно млечна каша.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 381
При захранването съм добъвяла кърма в пюретата и кашите. Като количество не знам колко съм слегеле, но не е било повече от 10-20мл. Изцеждах от гърдата, която не е сукала бебка последно. Не съм се изцеждала преди това или по врама на захранването допълнително. То и първоначалните количества при захранване са символични, а не по цяло бурканче.

Общи условия

Активация на акаунт