Заслужава ли си инвестиция от 136 лв в това...(зъбен душ)

  • 104 166
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 535
От бг е купувана крупс-а, но вече никъде не ги виждам. Беше на смешна цена, но вече 3 години държи и няма проблем. Единствено главите съм сменяла.

# 16
  • Мнения: 224
наистина ли струва 136 лв

Моделът на Браун който го има по аптеките и хипермаркетите е от 130 до 136 лв

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 795
Абсолютно си заслужава,няма нужда и от батерии-вкл се в тока,само трябва да си сменяш четчиците.И аз имам такава,много съм доволна,

На колко горе долу време се менят тези четчици и колко струват ?
В кутията на зъбния душ си има четири накрайника със стойка за поставянето им.
Виждала съм да продават само накрайнии - 4 бр. 20 лева. В аптеки Ремедиум  Peace

Колкото често си сменяш сегашната четка за зъби,толкова и ел.накрайник,цената е към 20 лв за 4 бр.

# 18
# 19
  • Мнения: 589
това чудо почиства венеца под зъбите
  Е много ми е интересно да видя  такова чудо! Гледам, гледам, моите венци са НАД зъбите- дали не съм клиничен случай?

# 20
  • София
  • Мнения: 175
Аз използвам ето това http://www.amazon.co.uk/Waterpik-Cordless-Dental-Irrigator-wp450/dp/B0015CK4NA повече от година и не го заменям за нищо на света. Зареждам го един път седмично с адаптор, а усещането, след като почистя с него, е страхотно.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 020
И аз съм за.Имам друг модел който от ляво има накрайник за четки за зъби,но определено си заслужава.Както писаха по-горе изчисва идеално зъбите.Вече дори не се мъча с конец защото пак остава месце между зъбите  Mr. Green а това чудо го маха перфектно и след като ядеш ядки е добро.

# 22
  • Мнения: 453
И аз бих си взела  Peace
Виждала съм на Oral-B за над 100лв в Техномаркета на бул. "Мадрид"
Мисля, че може да се поръча във всяка аптека или магазин, които работят с тази фирма, щом са дистрибутори.

# 23
  • Мнения: 224
аз си го купих доволна съм.  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 788
Я, да питам аз...
Кой, според вас, е по-добрият избор?
Този на Браун или този тук:
http://www.bezplatno.net/listing-189391-WATERPIK___ORAL_IRRIGATO … odel_WPi360E.html

Че отдавна се глася да се сдобия с такова нещо, но не съм избрала какъв точно да е...

# 25
  • София
  • Мнения: 3 797
По съвет на своя зъболекар, моят приятел си купи и е много доволен.Аз пробвах няколко пъти, но нещо не се оправям с това чудо...Ако питаш него смисъл има, ако питаш мен - не  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 175
Я, да питам аз...
Кой, според вас, е по-добрият избор?
Този на Браун или този тук:
http://www.bezplatno.net/listing-189391-WATERPIK___ORAL_IRRIGATO … odel_WPi360E.html

Че отдавна се глася да се сдобия с такова нещо, но не съм избрала какъв точно да е...

Имам и двата, определено вторият душ е по-добър.

# 27
  • Мнения: 47 980
Не съм доволна, моят мъж го ползва известно време и беше очарован, после му мина мерака
Децата се забавляваха да се пръскат
Абе купувайте, ако ви харесва, но не мисля че е чак толкова необходим

# 28
  • София
  • Мнения: 941
Момичета, дайте идея от къде мога да закупя такъв зъбен душ, но да е под 100лв. Четох, че в ТСМ имало много евтини, но това е старо инфо, защото доколкото знам, вече няма такоива магазини.....Sad

# 29
  • Мнения: 4
Здравейте съвсем нов съм във форума, но както всички го намирам за много полезен. Реших да се регистрирам специално заради тази тема, тъй като искам да си взема зъбен душ съвсем скоро, но се колебая какъв да избера.
Я, да питам аз...
Кой, според вас, е по-добрият избор?
Този на Браун или този тук:
http://www.bezplatno.net/listing-189391-WATERPIK___ORAL_IRRIGATO … odel_WPi360E.html

Че отдавна се глася да се сдобия с такова нещо, но не съм избрала какъв точно да е...

Имам и двата, определено вторият душ е по-добър.

Въпросът ми е конкретно към petmil, защото тя е написала, че има и двата вида. Понеже на мен ми е трудно да открия waterpik тук в българия, а честно казано не ми се занимава с поръчки, ако може да сподел някой, с какво най-общо waterpik-a превъзхожда oral-b то и обрстното, не е ли много малък резервувара на waterpik-a... Такива неща ме интересуват. Сега се сещам за още нещо, тези микромехурчета вършат ли въобще някаква работа или са чисто маркетингов трик и има ли пулсации двата модела, това важно ли е?

Нсмерих една фирма в Пловдив, която продава Waterpik,  но само 2 модела и те са стари, нямат финкция за промяна на налягането на струята, на всякаде другата имат само орал б, което мен лично малко ме изнерви, защото си е някакъв почти монопол, та ако може да споделите каде в софия продават waterpik,  защото бих искал да ги погледна и тях, чисто като удобство на хващане как са... Simple Smile

Извинявам се за малко протяжния пост, но имах доста неща да попитам.  Embarassed

Предварително благодаря! Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт