Заслужава ли си инвестиция от 136 лв в това...(зъбен душ)

  • 104 077
  • 106
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 414
Освен ако човек няма намерение да пътува много не бих препоръчала traveler или cordless моделите. Безжичните може да са по-удобни, но резервоарите им са мънички, силата на струята по-слаба, на traveler само резервоарът е по-малък.

Аз съм с WP-100, най-големият модел и пак ми трябват 2 резервоара да си почувствам зъбите чисти (с брекети съм, без тях и половин сигурно ще ми стигне). И голям, голям, но реално не е тежък и вече се е разхождал няколко пъти на дълги пътувания.

Най-добрият вариант ми се вижда голям вкъщи + безжичен за път, но нямам възможност да инвестирам в два, така че - само голям.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 936
Благодаря, момичета  bouquet
Няма да вземам безжичен тогава!
Но пък нямам контакт в банята и ще трябва да го ползвам в кухнята примерно, затова не исках да е от другия вид.
Flash Dance, ти от къде поръча, дай линк  Hug
Waterpik WP300 ли е най-новия модел? Един резервоар достатъчен ли е за почистване на всички зъби? И колко време отнема почистването по принцип ако човек е без брекети?
Аз имам ултразвукова четка Philips Sonicare DiamondClean, много хубаво почиства и съм много доволна, но предполагам това не изключва ползването на зъбен душ  newsm78
Изобщо кой е най-добрия модел на Waterpik?

Заглеждам ето този: https://www.waterpik.com/oral-health/products/dental-water-flosser/WP-660/

Последна редакция: пт, 09 окт 2015, 09:13 от Lodsi

# 47
  • Мнения: 414
WP-660 е най-новият модел, аз лично него бих си взела ако избирам в момента. Но иначе, мисля че всичките им модели са добри.

Половинката е без брекети и му отнема под минута да мине всички зъби, не сме мерили, но е бързо Simple Smile Гледам, че 660 има и таймер и пише 1 минута (по 30 секунди на челюст).

Четката за зъби е хубаво, но не изключва зъбен душ - той е добро допълнение и може да замени почистването с конец.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 936
wildBee, много благодаря отново  bouquet
Поръчвам WP660 тогава, и без друго са на една цена с WP100.
До сега четох сравнения, общо взето не са им големи разликите.
Надявам се да остана доволна  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 600
Lodsi - писах с подробности на лични, за да не спамя излишно темата.

# 50
  • Мнения: 16
Момичета споделете от къде ги поръчвате ?  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 600
Аз поръчах от Ebay  Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 1 936
И аз  Peace

# 53
  • Мнения: 16
А от кой ибей поръчвате ? Английския ли или немския ? Lodsi а ти доволна ли си от душа ,който поръча ,по това което прочетох от темата ,мисля да поръчвам същия. Много полезна тема,благодаря за бързите отговори !  Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 1 936
Много съм доволна! Почиства много добре, струята е много силна.
От английския ebay поръчах аз  Peace

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 9 711
А може ли линк към ибей, откъдето сте поръчали?
В банята нямаме контакт и ще се наложи да го ползвам в кухнята, много ли пръска?

# 56
  • София
  • Мнения: 1 936
При моят продавач вече не е наличен WP-660.
И аз го ползвам с кухнята, не пръска много.

# 57
  • Мнения: 4 447
А аз взех такова
http://www.aliexpress.com/item/Factory-Sale-Dental-flosser-oral- … searchweb201560_9
Монтира се на батерията.
Доволна съм

# 58
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
На уотърпик ли са най хубавите душове? Аз мислих на Панасоник да си взимам. Някъде четох че те са ги измислили и в няколко сайта имаха хубави рецензии.

# 59
  • Мнения: 2
Здравейте,
извинявам се че вдигам стара тема, но все пак са разяснени доста неща вече тука.
Имам няколко питания.
Понеже имам проблем с гадене при докосване на езика в задната част и респективно затруднено измиване на по-задните зъби което пък води до пародонтоза, та питането ми е за усещането. Като гледам главите или дюзите май са по-малки от главата на четката. Ако е така вероятно ще е удачен вариант в моя случай.
Някъде беше споменато, че може вместо вода да се ползват от разтворите за уста. Някой правил ли го е и в някаква пропорция ли се разрежда?

Общи условия

Активация на акаунт