Бихте ли гледали внуците си?

  • 1 438
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 098
И какво мислите по въпроса сега?Казвам сега,заЩото с годините 4овек се променя,променят му се и възгледите.
Аз за момента мисля,4е само бих помагала,когато има нужда.Ако им се ходи на бар,ако искат да си спретнат интимна ве4еринка Laughing Но да живеем при тях,или те при нас,не би ми се нравило,заЩото оби4та към детето идва с грижите,с безсънните ноЩи,с радостта да видиШ първото поникнало зъб4е...Мисля си,4е детето трябва да е при родителите си,а не при бабите.На мен сега ми е трудно,заЩото бабите са на 3500км.и навсякъде е с нас,понякога ми идва да умра,но пък си я възпитавам аз,след вси4ки грижи през деня,же4ер когато ме гуШка и ми казва Мами,не го давам тоя момент за ниЩо в този свят.
Та така,аз мисля,4е ако бабите и дядовците се занимават постоянно с вну4етата,от това губят родителите.Времето минава и не можеШ да върнеШ назад първите стъпки,първите думи4ки,ако не успееШ да си с детето и да ги видиШ.
Как мислите?

# 1
  • Мнения: 4 244
Аз съм една от малкото щастливки случила на луда баба
Едно време все ми викаше - който има деца, да си ги гледа  Crossing Arms

Да, ама, като тръгнаха да идват на бял свят внуците, запристъпва нервно като балеринка и чакаше да дойде да ми помага.
Сега даже ми подари (за втори път) 2 месеца пълна свобода, за което съм и благодарна. Да не казвам че ще си "развали" пак рахата за да дойде да ги гледа, докато аз миткам по Щатите.

Аз лично също бих гледала внуците си и бих дала на децата ми да разберат, че ще съм насреща когато им потрябва детегледачка.
Ще си гледам рахата, но и ще си гледам внуците, когато е нужно и когато съм желана! Не бих се натрапвала още повече че ще съм и зла свекърва  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 215
Незнам какво бих правила когато стана баба, но на мен сега ми е такъв акъла, ако сега съм баба бих откраднала внучето си Mr. Green
В момента съм луд фен за това да има бебе вкъщи, може би по- нататък ще ми се охлади ентусиазма малко, но за момента много ми харесва, така че ако сега бях баба, на този акъл, без да се замислям го крада Mr. Green

# 3
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Аз (с мисленето,което имам сега) бих ги гледала без никакьв проблем.Мисля ,4е не е редно бабите да гледат децата ,но винаги ,Ще сьм насреЩа когато имат нужда от мен.

# 4
  • Мнения: 3 098
Незнам какво бих правила когато стана баба, но на мен сега ми е такъв акъла, ако сега съм баба бих откраднала внучето си Mr. Green
В момента съм луд фен за това да има бебе вкъщи, може би по- нататък ще ми се охлади ентусиазма малко, но за момента много ми харесва, така че ако сега бях баба, на този акъл, без да се замислям го крада Mr. Green
rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Как Ще го краднеШ?Няма ли да ти е жал за бедната му май4ица? newsm45

# 5
  • Мнения: 7 837
Не знам дали ще ме искат за гледачка  newsm78

А и ако с мъжа ми не правим обиколки из Карибите, що да не ги гледам  Wink

# 6
  • Мнения: 3 098
Фиданке,Вал ,и аз така мисля,4е Ще съм насреЩа,когато трябва.
Но не непрекъснато Naughty заЩото мисля,4е с "дядото",живот и здраве Ще си спреткаме пенсионерски екскурзии. smile3508

# 7
  • Мнения: 7 430
И аз бих гледала newsm10....като гледам майка ми и баща ми как се радват на племеничетата ми smile3541...и толкова мило ми става. Нали знаете, че бабата обича повече внучето, отколкото детето...май има нещо вярно....
Надявам се живот и здраве един ден и аз да гледам Mr. Green...без натрапване разбира се...само да не приличам на моята свеки, че от сега знам с какво ще го гощава като е при нея Дивака
...понеделник - броколи, вторник - коприва, сряда - карфиол, четвъртък - цвекло, петък - ябълки, събота и неделя - деликатес от задушени на пара зеленчуци
Mr. Green Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 098
само да не приличам на моята свеки, че от сега знам с какво ще го гощава като е при нея Дивака
...понеделник - броколи, вторник - коприва, сряда - карфиол, четвъртък - цвекло, петък - ябълки, събота и неделя - деликатес от задушени на пара зеленчуци[/size][/tt] Mr. Green Mr. Green[/b]
Цитат
Бляяяяк....бъррр...
 Confounded
Какви са тия отрови,свекито вегетарианка ли е?

# 9
  • Мнения: 7 430
...Какви са тия отрови,свекито вегетарианка ли е?

Ами не е....но като отидем в тях и все здравословно ни храни  Mr. Green понеже все сме ядяли пържоли, кюфтаци, месо, салами...т.е. да ни изчистела от мазнотиите Mr. Green...За това при мойта мама ще яде даже направо от прасенцето - а при всеки ще се лекува Mr. Green

# 10
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Аз сега се замислих и се сетих Mr. Green,4е сьЩо имам желание да пьтувам и на стари години,но в такива слу4аи ,Ще ги мькна внуците с мен.
Незная.......сега толкова ми се иска понякога да ги оставя(моето и племенницата ми) на някого и да изляза поне за един 4ас сама на кафе,та не би ми се искало да и моите деца да имат такива желания.
Но в сьЩото време виждам как нашите в Бг се "сьбудиха" от както ние сме тук Sunglasses и по4наха да се забавляват пове4е, да си позволяват пове4е неЩа и аз сьм много Щастлива от този факт(ниЩо ,4е и двамата все повтарят ,4е искат да са с нас тук или ние при тях).Та и аз исакм каот остарея такива неЩа Embarassed Embarassed Embarassed

# 11
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Ако искат свобода - има детегледачки!
Сори за нахлуването в стройната редица на кандидатите за внучегледане с едно отрицателно мнение.
и аз така Mr. Green няма цял живот да гледам дечурлига, я Embarassed Embarassed

# 12
  • Мнения: 980
Ами честно каzано не zнам newsm78
Предполагам , че Ще се прежалвам и Ще гледам , че даже и удоволствие да ми доставя Thinking.Но винаги беz да се натрапвам, но не се zнае какво свеки Ще съм Crazy Ако ме подгонят лудите, по добре да няма деца наоколо.....

# 13
  • Мнения: 4 212
За мен най важно е да сме живи и здрави и да си помагаме когато най сме в нужда. Когато има такава, винаги ще съм насреща, нали са моя кръв, моя живот, как нема да помагам. Пък когато сме свободни с дедо Колю ще ходим в Париж по лИбоФ.  Heart Eyes  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 854
Пьрво искам да отгледам децата си, които още не сьм родила....после те живи здрави да имат свои...и ако не сьм изкуфяла и изветряла-ще помагам с каквото и когато мога!Моля се само децата ми и внуците ми да са благодарни хора!В БГ се нагледах на деца, които считат, че родителите са им дльжи цял живот.Жалка история.....

Общи условия

Активация на акаунт