Мъжете Рак

  • 120 191
  • 739
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 331
Моят мъж е Рак . Много е странен понякога и скучен . Обича да спи много  Shocked

# 601
  • Мнения: 331
Просто има 2 типа мъже Раци. Едни, които са големи душици и можеш да играеш хоро на главата им. И други, които са ужасни егоисти и егоцентрици и в тях няма никаква следа от рачешката чувствителност и обичливост. Peace Аз познавам повече представители от 2рия тип Tired

Да и мъжът ми е от вторият тип  #2gunfire

# 602
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Моят мъж е Рак . Много е странен понякога и скучен? . Обича да спи много  Shocked
И моят така. Може би, защото работи твърде много, за да се грижи за семейството ни.

# 603
  • Deutschland
  • Мнения: 5 351
И моят спеше много, но откакто се роди малката забрави за съня.

# 604
  • Мнения: 331
И моят спеше много, но откакто се роди малката забрави за съня.

И ние имаме дете , но той продължава да скучае и спи  Shocked

# 605
  • BG
  • Мнения: 887
За мен лично добрите мъже Раци са като някакви бели лястовици-срещат много, много рядко. За съжаление и аз съм омъжена за такъв от вторият тип.
Цитат
Просто има 2 типа мъже Раци. Едни, които са големи душици и можеш да играеш хоро на главата им. И други, които са ужасни егоисти и егоцентрици и в тях няма никаква следа от рачешката чувствителност и обичливост.  Аз познавам повече представители от 2рия тип

# 606
  • Deutschland
  • Мнения: 5 351
Явно не е достатъчно шумно и ревливо. Нашата се буди нощес по двайсет пъти и крещи до полудяване ( зъби), през деня спи веднъж, а през останалото време тича с проходилката, крещи и бута всичко, което се изпречи пред погледа й. И тя е зодия Рак  Mr. Green

# 607
  • Мнения: 438
Честно казано ми отне повече от 20 години да разбера какво означава " мъжът рак обича домът си, семейството ....."  Да така е но обича домът и семейството  в което се е родил , а не домът и семейството което е създал.

# 608
  • Deutschland
  • Мнения: 5 351
На мен ми беше нужно доста време да го пренастроя към семейството, което е създал. Дълга история, прекалено болезнена, но след един кошмарен престой в дома на родителите му, вече е на друга вълна.

# 609
  • Мнения: 12
Здравейте, регистрирах се скоро, но често чета вашите коментари. Моят приятел е рак, а аз съм овен. Много, много трудна връзка се оказа. В началото аз лудо влюбена, той сякаш се възползваше от ситуацията и си правеше каквото иска. В последствие нещата уж се промениха и той започана да се отпуска, но все пак е инатлив /и това да го каже един овен/, егоист, безцеремонен, мързелив. Надявам се с времето нещата да се променят, но това ще го кажат хората с по - голям опит с раците. На мен това ми е първата връзка с представител на тази зодия и въпреки, че се познаваме от 15 години, последната една година, в която сме във връзка имам чуватвото, че човека, който познавах изчезна и на негово място се настани съвсем нов /а предния харесвах повече/:expressionless:ExpressionlessExpressionlessExpressionless.

# 610
  • BG
  • Мнения: 887
За съжаление нещата се променят, fifi631, ама не към по добро Sadзащото като сте гаджета, дори и в дълга връзка е едно, но върже ли те с брак или дете-съвсем друго.И щом казваш, че човекът който си познавала
 е изчезнал и новата му версия не ти допада, според мен е ред и ти да "изчезнеш" от него и тази токсична връзка.

# 611
  • Мнения: 71
Здравейте, регистрирах се скоро, но често чета вашите коментари. Моят приятел е рак, а аз съм овен. Много, много трудна връзка се оказа. В началото аз лудо влюбена, той сякаш се възползваше от ситуацията и си правеше каквото иска. В последствие нещата уж се промениха и той започана да се отпуска, но все пак е инатлив /и това да го каже един овен/, егоист, безцеремонен, мързелив. Надявам се с времето нещата да се променят, но това ще го кажат хората с по - голям опит с раците. На мен това ми е първата връзка с представител на тази зодия и въпреки, че се познаваме от 15 години, последната една година, в която сме във връзка имам чуватвото, че човека, който познавах изчезна и на негово място се настани съвсем нов /а предния харесвах повече/:expressionless:ExpressionlessExpressionlessExpressionless.
Трябва да говориш с него. Сигурно си го правила де, но както винаги казвам, трябва да опитваш до край. Аз раци егоисти не съм срещала още, но съм чувала, че от емоционална гледна точка - имат тенденции да са такива.

# 612
  • Мнения: 11 505
Виждам, че отдавна не е писано в тази тема, но пък ми беше интересно да чета и като типичен близнак ще дам мнение, което никой не ми е искал Grin

Мъжът дали ще е рак, омар, скарида или планктон е с вече изграден характер, който представителките на нашата зодия "жени" все се опитваме да променим и от там тръгват пробУемите.

Във всеки втори пост чета, че много преди да се стигне до по-сериозни отношения с някой рак отношенията са били приятелски.... е? Отрицателните страни на характера са си били там, но не са правели впечатление.

Аз имам приятели раци и връзка с рак, но съм си го заплюла такъв, какъвто си е... и това важи за всички зодии/характери.... ако в началото на една връзка гледаш с умиление недостатъците след време те със сигурност ще се превърнат в проблеми Wink

Искрено се забавлявах с поста на   KanarTikin




# 613
  • Мнения: 62
И аз да споделя за опита ми с мъж Рак... Жена Овен съм... Ами не се получи... Не издържах на огромната му ревност, мнителност, недоверие... Вечно преувеличаване на наистина незначителни проблеми, даже проблеми е силна дума... Той все жертвата, другите и особено аз виновна... Иначе грижовен, внимателен, любвеобилен, невероятен в леглото, уникално чаровен поглед, усмивка за милиони... Хубавец!!! Домошар, работлив, ведър, забавен. Много хубави неща мога да кажа. Но тази редовна промяна на настроенията му ме съсипа... Сутрин разплакана, вечер щастлива или обратното... Непостоянен, пресметлив до дразнещо, той да покровителства всеки и всичко... Даваше всичко от себе си, емоционално и материално, но само ако има същото насреща, даром никому нищо... И една свободомислеща и умна жена му идваше в повече... За да имаше мир трябваше да съм винаги съгласна, да нямам собствено мнение, различно от неговото... Страстен любител на жените, с много връзки преди мен явни и скрити, а може и по време на мен, знам ли вече... Та манията му бе, че не съм му вярна, приписваше ми все любовници... Постоянно казваше колко много ме обича, а в същото време тотална липса на уважение към мен като към жена, като личност... Мания да ме притежава и контролира... Разправии много и то точно от несъгласието ми с несправедливостта му към мен... Тръгнах си, опита се да ме спре с празни обещания, които знаех, че дори и да изпълни нямаше да променят из основи характера и отношението му. Надявах се да се освести и да ме потърси, да се разберем и да се оправим, а той просто избълва хиляди гадости срещу мен и веднага ме замени с друга, както и замени предишната с мен всъщност... Та в заключение - жена Овен с асцедент Овен и мъж Рак с асцедент Козирог не работи. Аз съм пламенна, буйна и страстна, инат голям, той беше също много темпераментен и страстен и когато два остри камъка се удрят... Страшно е! Иначе е разкошен човек, просто аз разбрах, че не мога да вирея с такъв характер... Отне ми около две години. Късмет на всички жени, избрали мъж Рак, не са лоши, въпрос на взаимопоносимост е явно...

# 614
  • Мнения: 5 819
И аз да споделя за опита ми с мъж Рак... Жена Овен съм... Ами не се получи... Не издържах на огромната му ревност, мнителност, недоверие... Вечно преувеличаване на наистина незначителни проблеми, даже проблеми е силна дума... Той все жертвата, другите и особено аз виновна... Иначе грижовен, внимателен, любвеобилен, невероятен в леглото, уникално чаровен поглед, усмивка за милиони... Хубавец!!! Домошар, работлив, ведър, забавен. Много хубави неща мога да кажа. Но тази редовна промяна на настроенията му ме съсипа... Сутрин разплакана, вечер щастлива или обратното... Непостоянен, пресметлив до дразнещо, той да покровителства всеки и всичко... Даваше всичко от себе си, емоционално и материално, но само ако има същото насреща, даром никому нищо... И една свободомислеща и умна жена му идваше в повече... За да имаше мир трябваше да съм винаги съгласна, да нямам собствено мнение, различно от неговото... Страстен любител на жените, с много връзки преди мен явни и скрити, а може и по време на мен, знам ли вече... Та манията му бе, че не съм му вярна, приписваше ми все любовници... Постоянно казваше колко много ме обича, а в същото време тотална липса на уважение към мен като към жена, като личност... Мания да ме притежава и контролира... Разправии много и то точно от несъгласието ми с несправедливостта му към мен... Тръгнах си, опита се да ме спре с празни обещания, които знаех, че дори и да изпълни нямаше да променят из основи характера и отношението му. Надявах се да се освести и да ме потърси, да се разберем и да се оправим, а той просто избълва хиляди гадости срещу мен и веднага ме замени с друга, както и замени предишната с мен всъщност... Та в заключение - жена Овен с асцедент Овен и мъж Рак с асцедент Козирог не работи. Аз съм пламенна, буйна и страстна, инат голям, той беше също много темпераментен и страстен и когато два остри камъка се удрят... Страшно е! Иначе е разкошен човек, просто аз разбрах, че не мога да вирея с такъв характер... Отне ми около две години. Късмет на всички жени, избрали мъж Рак, не са лоши, въпрос на взаимопоносимост е явно...

    Вижте сега. Аз съм зодия Скорпион. По същия начин се държеше и с мене този мъж от зодия Рак. Само да допълня, че прекалено лъжат и си вярват дори на собствените си лъжи. Когато бях с този индивид, постоянно ме лъжеше. Имаше способността да преувеличава доста нещата. Хващала съм го и с други жени. Колко пъти се е правил на жертва и аз съм излизала виновна. Той не можеше да поеме отговорност. Живееше в някакъв негов измислен свят. Колко много обещания беше ми дал, че щял да се промени и да му дам шанс. Тогава бях твърде малка и беше "първата ми любов" и "първият ми мъж". Много трудно се откъснах от този мъж. Беше обсебен и искаше да правя това, което той желаеше. Скоро го срещнах в един магазин, в който работи като общ работник, мога да кажа, че изобщо не се е променил и все същият си е. Оттогава не съм имала връзка със зодия Рак.

Общи условия

Активация на акаунт