Клуб Бургаски Ветренски Мами

  • 21 754
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 579
Гери, аз да питам ще имали училище за бременни пак, че от предното изтървах интересни теми, пък и на гимнастика да отида няма да ми е излишно. Rolling Eyes

Юлка, другата седмица колежката ще каже дата и ще ви пиша.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 579
Ох, извинявайте аз съм като дъвка на обувката. Където вий, там и аз....... без да питам разбира се. Съжалявам newsm53 Не се усетих къде пиша.

# 47
  • Мнения: 863
Ох, извинявайте аз съм като дъвка на обувката. Където вий, там и аз....... без да питам разбира се. Съжалявам newsm53 Не се усетих къде пиша.
Е че как няма да си тук?Ти си клубната ни психоложка!  love001

# 48
  • Мнения: 248
Проста Мария Цока си както преди. То се чува как гълта лакомията.Не знаех, че може всичко да усвоява. Това ми се вързва защото си е спокойно дятето и хич не дава вид да има някакъв проблем.
миа и аз си ги взех тези, но като кърмя от другата тече като от чешмата и подплънката мокра и дрехи и ... мазало навсякъде. Трябва да има гел да набъбва. Направо си мисля вече по един памперс да слагам Grinning
dil77 не само да четеш, аи да пишеш  Hug Темичката не е само за настоящи, а и за бъдещи Ветрнки, абе за нас си дето си бяхме отатъка и за следващите които искат да се включат Grinning



Да,докато кърмя или цедя слагам тези пластмасовите накрайници,забравих как се казват-че да събирам и капките кърма.

mia абе кво е това чудо с тия накрайници я дай повече инфо и аз са чудех кво да правя с кърмата като цедях за баткото от де да знам че и такива чудеса имало хи хи . за сегашното бебе живот и здраве да сме информирани Rolling Eyes

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 890
LaDiDa  newsm51

Здравейте момичета, да се разпиша и аз в новата темичка.  Hug

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 579
Ох, извинявайте аз съм като дъвка на обувката. Където вий, там и аз....... без да питам разбира се. Съжалявам newsm53 Не се усетих къде пиша.
Е че как няма да си тук?Ти си клубната ни психоложка!  love001


 newsm51

# 51
  • Мнения: 160
Момичета, дайте няква идея как да я накарам да се изака Поли. Правя масаж на коремчето и давам Дуфалак. Не ми се ще да прибягвам до термометъра Sad

Хъгси, пробвай да свиваш и разпъваш краченцата и да "карате колело". При нас действа. А също така всяка сутрин давам по 5 к. Биогайа - разкарват я веднага.

Аз само да добавя - хапвай сини сливи -при нас действат. Криско ака през ден- два дни, а имах случай и след 5 дни! Сините сливи и чаша портокалов сок вършат чудесна работа. Аз от няколко дни давам Биогайа, но не мога още да преценя дали има някакъв ефект.

mia71, ти направо си герой, възхищавам ти се на волята и усилията, които полагаш!
Ето една много полезна статия за акането и кърменето
http://xedra.wordpress.com/2009/11/27/poop/

psychology , че къде така без теб?  Hug

# 52
  • Мнения: 863
Проста Мария Цока си както преди. То се чува как гълта лакомията.Не знаех, че може всичко да усвоява. Това ми се вързва защото си е спокойно дятето и хич не дава вид да има някакъв проблем.
миа и аз си ги взех тези, но като кърмя от другата тече като от чешмата и подплънката мокра и дрехи и ... мазало навсякъде. Трябва да има гел да набъбва. Направо си мисля вече по един памперс да слагам Grinning
dil77 не само да четеш, аи да пишеш  Hug Темичката не е само за настоящи, а и за бъдещи Ветрнки, абе за нас си дето си бяхме отатъка и за следващите които искат да се включат Grinning
Ето-гръдни щитове-
http://www.moebebe.com/catalog/product_info.php?cPath=78&products_id=291

snow-white16,полагах,полагах,ама вече се предадох Sad.




Да,докато кърмя или цедя слагам тези пластмасовите накрайници,забравих как се казват-че да събирам и капките кърма.

mia абе кво е това чудо с тия накрайници я дай повече инфо и аз са чудех кво да правя с кърмата като цедях за баткото от де да знам че и такива чудеса имало хи хи . за сегашното бебе живот и здраве да сме информирани Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 863
Ох,какво направих...

Ето-гръдни щитове-
http://www.moebebe.com/catalog/product_info.php?cPath=78&products_id=291

snow-white16,полагах,полагах,ама вече се предадох .

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 822
nancy2010 какво секцио за пари бе мила? душчето отиде за секцио с близнаци момичето и като видяли, че е с разкритие я метнали нормално Grinning Няма да се притесняваш, всичко ще е наред  Hug
psyhology браво бе, без теб за къде  Hug
докато пиша Поли така се оака, че ся ще пера.  Laughing Мерси за отговорите за следващия път ще знам  Hug

# 55
  • Мнения: 80
Упс  Embarassed сори Гери и на другите майки такивата въпроси ще си ги запазя за другата тема  Blush

# 56
  • Мнения: 131
Голям хубавец Никола,Мели много прилича на теб.  Мели това,че си лапа юмрука Никито не значи непременно,че е гладен . Само да и падне биберона на Ема и юмрука е в устата,явно се успокояват така. Обаче така си пъха юмрука в устата,че започва да и се гади, днес дори повърна. Глупачето на мама  Simple Smile
Ето ни и нас Simple Smile http://dantska.snimka.bg/baby/ema.435377.16916237
Маципис ,чакаме и от теб включване. Как е Ангелчо?

# 57
  • Мнения: 226
Ама ваште бебета май са много кротки и спокойни щом имате време да пишете. Аз направо вече съм в девета глуха. С това повръщане аман! Уж фризовома за запек, а то обратен ефект, че днес вече бръкнах с термометъра. От няколко дни насам никакъв сън ви казвам - ужас!
Като му е запушен носа, му пръскам Тетрисал - много хубаво спрейче.
Мели, наистина Колето голяма конкуренция!
Мая, ти наистина ме уби с твоето кърмене, ама давай докато можеш.
Неделинче, много сте хубави двете до елхата!

Дайте някакъв съвет за спокоен сън вечер, бе!!! Тоз чай на Хип го пласирах на Дани, че нещо не го ще. Сешоара вече не помага, да го гушкам пак не ще, аспиратора в кухнята не харесва, нито в количката, нито в кошарата или шезлонга... Само дето досега в коритото не съм го пробвала да спи тоз моя кукуряк.

# 58
  • Мнения: 131
Маципис  Naughty Ела си го вземи чая на Хумана и Ема не го иска. Имам и една кутия Фризовом на 10-ти я отворихме , щом сте на това мляко ела го вземи.

# 59
  • Мнения: 226
Маципис  Naughty Ела си го вземи чая на Хумана и Ема не го иска. Имам и една кутия Фризовом на 10-ти я отворихме , щом сте на това мляко ела го вземи.

Не ти ща нит чая, нит млякото!!! Днес почнах с НАН АР, да го видим сега него. Ако не бива, мога да ти го пласирам  Laughing с отстъпка офкорс.

Общи условия

Активация на акаунт