Новолуние 03.10-13:28

  • 1 409
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Е, че на това глад ли му викате? Аз съм така всеки ден - обядвам и после човешка храна чак на другия ден. Иначе чай и плодове. Първите две-три седмици е малко кофти, но след това като свикнеш, е супер. Факт е, че в днешно време хората ядат много по-големи количества, отколкото са им необходими.

# 31
  • Мнения: 254
...1 кг... е имам още няколко часа до 13.28 но надали ще смъкна още:)

Василика, много съм съгласна с тебе.  Понеже от 1 година често правя диетки и установявам когато нищо почти не ям само плодове, как автоматично се запътвам към стълбите на метрото колкото и стръмни да ми изглеждат, иначе все гледам да взема есклаторчетата. Кипя от енергия като ям по мъничко и качествена за моето тяло храна. Аз дори вече толкова добре си познавам, тялото, че знам когато ям нещо после как ще ми подейства.


Е, че на това глад ли му викате? Аз съм така всеки ден - обядвам и после човешка храна чак на другия ден. Иначе чай и плодове. Първите две-три седмици е малко кофти, но след това като свикнеш, е супер. Факт е, че в днешно време хората ядат много по-големи количества, отколкото са им необходими.

Общи условия

Активация на акаунт