Новолуние 03.10-13:28

  • 1 407
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 461
Чаках arrows да пусне тема,ама нали е неделя и тя може би спи  Grinning.Дано като я инициирам да имам повече успех утре и да издържа.Хайде да се преброим още веднъж. Wink

# 1
  • Мнения: 8 459
Хайдеееее! Laughing
И аз чаках Ароузката,да не се е отказала от лунната? newsm78

Последна редакция: нд, 02 окт 2005, 11:26 от Emia

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
С вас съм!  Grinning

# 3
  • Мнения: 254
И аз и аз, ама моля Ви пускайте с темичката и точни часове кога започва, че трябва да се ровиме из нета:)) А вие явно си ги знаете:))



# 4
  • Мнения: 4 212
Да, тоя път и аз у4аствам 4е здраво грухам ве4е. Кажете 4аса на на4алото и какво да правя, просто да не ям, така ли?  Rolling Eyes

# 5
  И аз ще участвам   Mr. Green   
 
  Как хубаво си спазвах една диета 4 дена ... и  вчера как се наядох като невидяла ...... #Crazy   

  А днес гладуването почва от 13.27 май    Party

# 6
  • Мнения: 704
Този път и аз ще се включа Sunglasses.
Но мисля да започна направо от сутринта.

# 7
  • Мнения: 3 461
Да, тоя път и аз у4аствам 4е здраво грухам ве4е. Кажете 4аса на на4алото и какво да правя, просто да не ям, така ли?  Rolling Eyes

Началото съм го написала в заглавието:от 13:28 днес до 13:28 утре,само на течности,като най-добре да пиеш само вода и чай,но аз пия и кафе. Simple SmileВеднъж пробвах и фрешове,но резултата не е толкова добър.Най-много се сваля на новолуние и пълнолуние.Успех на всички! Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 032
Освен разтоварващия ефект, който е несъмнен, колко горе-долу сваляте на новолуние, има ли килце? Оф, може и аз да се напъна днес да не ям, хайде да видим докъде ще устискам.

# 9
  • Мнения: 8 459
Освен разтоварващия ефект, който е несъмнен, колко горе-долу сваляте на новолуние, има ли килце? Оф, може и аз да се напъна днес да не ям, хайде да видим докъде ще устискам.
Аз свалям различно-но по правило около кило.После дори да върна една част от теглото,остава поне половин кило по-малко и съм доволна.

# 10
  • Мнения: 1 120
Този път и аз съм с вас:)

# 11
  • Мнения: 995
Айде този път и аз я почнах!

# 12
  • Мнения: 5 468
Ей ooooh!, тъкмо се наредих пред компютъра с един тиквеник пред мен и му се бях нахвърляла...
Може ли да се включа в диетата от 16:30?

# 13
  • Мнения: 4 212
аз ве4е съм гладна не сам яла от сутринта Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 2 032
А пък аз, таковата, пак се издъних. Най-наивно изпекох един ябълков сладкиш (кой ме би по главата сега баш да го правя?) и не устоях на миризмата...Ето затова ще си мъкна тези излишни 3-4 килца сланина. Срам от мен ме хвана.

Общи условия

Активация на акаунт