Новолуние 03.10-13:28

  • 1 420
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 3 461
Чаках arrows да пусне тема,ама нали е неделя и тя може би спи  Grinning.Дано като я инициирам да имам повече успех утре и да издържа.Хайде да се преброим още веднъж. Wink

# 1
  • Мнения: 8 462
Хайдеееее! Laughing
И аз чаках Ароузката,да не се е отказала от лунната? newsm78

Последна редакция: нд, 02 окт 2005, 11:26 от Emia

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
С вас съм!  Grinning

# 3
  • Мнения: 254
И аз и аз, ама моля Ви пускайте с темичката и точни часове кога започва, че трябва да се ровиме из нета:)) А вие явно си ги знаете:))



# 4
  • Мнения: 4 212
Да, тоя път и аз у4аствам 4е здраво грухам ве4е. Кажете 4аса на на4алото и какво да правя, просто да не ям, така ли?  Rolling Eyes

# 5
  И аз ще участвам   Mr. Green   
 
  Как хубаво си спазвах една диета 4 дена ... и  вчера как се наядох като невидяла ...... #Crazy   

  А днес гладуването почва от 13.27 май    Party

# 6
  • Мнения: 704
Този път и аз ще се включа Sunglasses.
Но мисля да започна направо от сутринта.

# 7
  • Мнения: 3 461
Да, тоя път и аз у4аствам 4е здраво грухам ве4е. Кажете 4аса на на4алото и какво да правя, просто да не ям, така ли?  Rolling Eyes

Началото съм го написала в заглавието:от 13:28 днес до 13:28 утре,само на течности,като най-добре да пиеш само вода и чай,но аз пия и кафе. Simple SmileВеднъж пробвах и фрешове,но резултата не е толкова добър.Най-много се сваля на новолуние и пълнолуние.Успех на всички! Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 032
Освен разтоварващия ефект, който е несъмнен, колко горе-долу сваляте на новолуние, има ли килце? Оф, може и аз да се напъна днес да не ям, хайде да видим докъде ще устискам.

# 9
  • Мнения: 8 462
Освен разтоварващия ефект, който е несъмнен, колко горе-долу сваляте на новолуние, има ли килце? Оф, може и аз да се напъна днес да не ям, хайде да видим докъде ще устискам.
Аз свалям различно-но по правило около кило.После дори да върна една част от теглото,остава поне половин кило по-малко и съм доволна.

# 10
  • Мнения: 1 120
Този път и аз съм с вас:)

# 11
  • Мнения: 995
Айде този път и аз я почнах!

# 12
  • Мнения: 5 468
Ей ooooh!, тъкмо се наредих пред компютъра с един тиквеник пред мен и му се бях нахвърляла...
Може ли да се включа в диетата от 16:30?

# 13
  • Мнения: 4 212
аз ве4е съм гладна не сам яла от сутринта Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 2 032
А пък аз, таковата, пак се издъних. Най-наивно изпекох един ябълков сладкиш (кой ме би по главата сега баш да го правя?) и не устоях на миризмата...Ето затова ще си мъкна тези излишни 3-4 килца сланина. Срам от мен ме хвана.

# 15
  • Мнения: 8 462
Аз пък съм порядъчно изгладняла,но се държа.
Как сте,момичета?Държите ли фронта?

# 16
  • Мнения: 113
Озверяла съм от глад.Обаче стискам зъби. Надявам се да устискам до утре вечер.

Това, че не съм сама ми помага. Grinning

# 17
  Къркоря къркоря  Mr. Green 

 

# 18
  • Мнения: 882
И аз умирам от глад. Така се надявам да сваля тия пусти килограми.
Останаха ми само 4 и се закучиха.
Не смея да стана от компютъра, защото все ме влече към хладилника.
Проблемът е само как да заспя.

# 19
  • Мнения: 995
Изядох 2 банана и една праскова ....Banghead

# 20
  • Мнения: 3 461
Момичета,дръжте фронта,аз се издъних както обикновено. Embarassed EmbarassedВече нито ще пускам теми,нито ще участвам в тях,само се излагам. Rolling EyesАко успея някога да издържа,тогава ще се похваля.

# 21
  • Мнения: 8 462
Момичета,дръжте фронта,аз се издъних както обикновено. Embarassed EmbarassedВече нито ще пускам теми,нито ще участвам в тях,само се излагам. Rolling EyesАко успея някога да издържа,тогава ще се похваля.
Недей така,де,всички се дъним от време на време. Hug
Ноя,много са ти интересни лентичките! Wink newsm78 Дано не съм много нахална. Wink

# 22
  • Мнения: 254
Здравейте и аз държа фронта засега, но незнам докога трябва да сме на течности:) колко часа се прави обикновно диетата:)) Сигурно е писано 1000 пъти, ама ми е лесно да попитам, съжалявам!

Днеска си хапнах 1 лъжичка мед, защото ходих на Фитнес и да не колабирам нещо просто ей така превантинно:))  Надявам се, не е много в разрез с диетката:)

Нойа, и Алиса не се притеснявайте не е никак лесно да се удържи, но нали знаеш скоро пак ще имаш повод да опиташ само след 2 седмици:)) Аз исках на пълнолуние да почна на Лидия Ковачева диетата, но пусто не стана... на два пъти я почвах и все се издънвах. Накрая дойде подходящия момент:) Така, че и вашия момент ще дойде:)) сигурно след 2 седмици:)) с пълнолунието, тогава ефекта е дори по-добър:)

Успех на другите, които държат фронта:) Тея как се чувстваш, питам те понеже ти е за първи път лунното гладуване:) то и на мен де:))

# 23
  • Мнения: 8 462
До 13.28 горе-долу трябва на глад и течности.Една лъжичка мед не е кой знае какво,може.

# 24
   до сега съм на няколко чаши сок и нямам проблем  Joy   

   дано наистина да се махне някое килце  Praynig

# 25
  • Мнения: 3 461
Момичета,дръжте фронта,аз се издъних както обикновено. Embarassed EmbarassedВече нито ще пускам теми,нито ще участвам в тях,само се излагам. Rolling EyesАко успея някога да издържа,тогава ще се похваля.
Недей така,де,всички се дъним от време на време. Hug
Ноя,много са ти интересни лентичките! Wink newsm78 Дано не съм много нахална. Wink

Мерси за успокоението,на теб и на Jule. Hug Hug

# 26
  • Мнения: 671
Уф издържах ама този път ми беше трудно едва дочаках и се намахах после като идиот newsm55 никога не ми се е случвало преди така да изгладнея

# 27
  • Мнения: 704
Вчера - 3 чаши зелен чай с мед и 2 ябълки;
днес - м-м-м капучино - 2 броя в огромна чаша на Нескафе; довечера - салатка /специално си купих зеленце, моркови и карфиол/.
Май, не е съвсем по програмата, която трябва да се спазва, но важното е да се чувствам добре Sunglasses!
Успех на останалите.

# 28
# 29
  • Мнения: 8 462
-900 грама

# 30
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Е, че на това глад ли му викате? Аз съм така всеки ден - обядвам и после човешка храна чак на другия ден. Иначе чай и плодове. Първите две-три седмици е малко кофти, но след това като свикнеш, е супер. Факт е, че в днешно време хората ядат много по-големи количества, отколкото са им необходими.

# 31
  • Мнения: 254
...1 кг... е имам още няколко часа до 13.28 но надали ще смъкна още:)

Василика, много съм съгласна с тебе.  Понеже от 1 година често правя диетки и установявам когато нищо почти не ям само плодове, как автоматично се запътвам към стълбите на метрото колкото и стръмни да ми изглеждат, иначе все гледам да взема есклаторчетата. Кипя от енергия като ям по мъничко и качествена за моето тяло храна. Аз дори вече толкова добре си познавам, тялото, че знам когато ям нещо после как ще ми подейства.


Е, че на това глад ли му викате? Аз съм така всеки ден - обядвам и после човешка храна чак на другия ден. Иначе чай и плодове. Първите две-три седмици е малко кофти, но след това като свикнеш, е супер. Факт е, че в днешно време хората ядат много по-големи количества, отколкото са им необходими.

Общи условия

Активация на акаунт