прохождане

  • 5 833
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 965
Току-що написах в една друга тема следното:

Едната проходи на 1 г. и 3 мес., а другата на 1 г. и 4 мес.
Не сме ползвали никакви помощни средства. Не съм ги учила да ходят. Изчаках ги да проходят сами.
Тръгнаха спокойно и уверено.

# 16
  • Мнения: 322
Синът ми на 7мес се изправи сам и проходи на 9,5,но е до детето.Сега 2 номер ще го видим Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 44 041
на 9 месеца без 3 дни проходи. сам и доста стабилен.

# 18
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
на 10 месеца

# 19
  • Мнения: 6 713
На 7 месеца се изправи на крака, отгова се научи да пълзи, изобщо не искаше да седи. На 11 месеца проходи, на годинка и 2-3 месеца изобщо не падаше вече. Peace

# 20
  • Мнения: 17
Проходи точно на годинка и една седмица,без да е пълзял много,много.

# 21
  • София
  • Мнения: 591
Едната проходи на 1 г. и 3 мес., а другата на 1 г. и 4 мес.
Не сме ползвали никакви помощни средства. Не съм ги учила да ходят. Изчаках ги да проходят сами.
Тръгнаха спокойно и уверено.

И при нас стана точно така - почти на 1 г. и 3 мес., няколко дена преди Коледа - за подарък Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 615
Самостоятелни стъпки направи на 9 месеца, проходи на 10 и половина.

# 23
  • Мнения: 2 774
Баткото проходи на 1г. и 4 мес. .
Няма такава опция, не мога да гласувам  Wink.

# 24
  • Мнения: 1 310
Синът ми проходи на годинка и два, три месеца.  Peace

# 25
  • Мнения: 2 461
Синът ми беше доста активно бебе и сега не се спира и за минутка.От 6-тия месец хвърчеше с проходилката,в 7-мия пълзеше като пехотинец,в 8-я вървеше хванат за ръце.На 9 месеца проходи.
Племенникът ми е едро детенце и проходи на 14месеца.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Моята мома проходи на 1.3 г-доста късно всравнени с другите деца,но пък махнахме количката на 1.4 г.Тя придоби тренинг с ходенето,защото навсякъде я мъкнех пеша.Всички в квартала ми се чудеха как така толкова малка,а толкова много да върви и на дълги разстояния,даже ме обявяваха за не по реда си.А аз като няма на кого да разчитам ,да я оставя като имам работа,я вземам с мен,а тя в количката мрънкаше и реших да я откажа.И така бързо се научи с ходенето.

# 27
  • Мнения: 2 461
Моята мома проходи на 1.3 г-доста късно всравнени с другите деца,но пък махнахме количката на 1.4 г.Тя придоби тренинг с ходенето,защото навсякъде я мъкнех пеша.Всички в квартала ми се чудеха как така толкова малка,а толкова много да върви и на дълги разстояния,даже ме обявяваха за не по реда си.А аз като няма на кого да разчитам ,да я оставя като имам работа,я вземам с мен,а тя в количката мрънкаше и реших да я откажа.И така бързо се научи с ходенето.
Ние махнахме количката още когато навърши годинка.Иначе беше кошмар да излезем на разходка с количка-постоянно се изправяше в нея и се получаваше така,че го гонех с празната количка.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 953
В началото на 11 месец първи стъпки, за първия си рожден ден ходеше.

# 29
  • Мнения: 539
Започна с опитите на 11месеца и на 13 месеца си ходеше

Общи условия

Активация на акаунт