За леенето на куршум........

  • 14 418
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте , какво смятате за леенето на куршум против страх. Зная какво ви е мнението за врачки и подобни, но смятате ли , че и това спада към тази категория.
Благодаря!
 Hug

# 1
  • Мнения: 3
на мен са ми ляли след една катастрофа.. ефект веднага нямаше, чак месец след това посмях отново да се кача на кола. но подсъзнателно може да те успокои... всичко си зависи от теб си  Peace

# 2
  • Мнения: 2
на мен са ми ляли след една катастрофа.. ефект веднага нямаше, чак месец след това посмях отново да се кача на кола. но подсъзнателно може да те успокои... всичко си зависи от теб си  Peace

Само веднъж ли ходи, или няколко пъти?

# 3
  • Мнения: 743
3 пъти са ми лели куршум,и трите пъти имаше огромна полза.Първият път ,бях 3-ти клас,уплашена бях от куче(калаят стана на топка,това е страха),вторият път-бях нападната с нож(калаят придоби формата на нож,а аз изобщо не бях казала какво ми се е случило),третият път-сипвах нафта върху жарава,която не беше изгаснала,в котела на парно,и огнената вълна ме изхвърли на 2 метра,беше ми изгоряло лицето,косата,голям ужас беше...(цялата картинка излезе,аз и огънят срежу мен).И трите пъти при циганка сме ходили.Но да не попаднеш на измамнички.Хубаво е и весенето,да ти се обърне кръвта както се казва.От уплаха се хващат болести!

# 4
  • Мнения: 115
Аз не съм от вярващите на врачки и темп подобни,но ходя да лея куршум на дъщеря ми при една жена.Българка е,много симпатично бабе.Когато бях бременна ме ухапа нашето домашно куче.Бях в 5тия месец.За моя радост детето няма белег на крачето където ме ухапа кучето.Когато малката стана на 5 месеца се започна с един рев.А тя беше много спокойно бебе-спи и яде.Рева продължи няколко дни,ама направо ни уплаши страхотно.Водих я по лекари-нищо и няма.Накрая я заведох при тази баба.Ля куршум и на мен и на нея.Факт е че детето още същата вечер се успокои и спря да се дере от рев  Peace Аз като майка ако има отново такъв проблем пак бих завела детето си при нея.Мисля че всичко е въпрос на възприятие  Peace

# 5
  • Мнения: 2
Аз ходих един път , след което се бях поуспокоила за седмица, две да речем.
После ,всичко си беше по старому , истински  страх и ужас от нещо , което вероятно никога няма да случи,да речем  накой да разбие врата на апртамента посред нощ и да влезе . Това е  ,което ми остана от една много травмираща случка точно преди година, но е дълго  за разправяне................................. Та тази жена при която ходих ,  преди около месец ,ми каза да отида отново.
Щеше ми се да видя и вие какво смятате по въпроса.

# 6
  • Мнения: 115
Ходи се няколко път докато се изчистиш напълно.Аз оставих дрешки и половин литър вода.После тези дрехи се носят докато се изпие водата.Всяка сутрин се измиват очите три пъти и сърцето три пъти.Пиеш и по три глътки вода.Така дрехите и водата докато свърши и пак при бабата за нов куршум.Искам само да отбележа че тази баба не иска определена сума пари-колкото и оставиш.Ако искаш 3лв,ако искаш 20.Колкото имаш  Peace

# 7
  • Мнения: 502
Mомичета, може да ми се смеете, но аз с повод и без повод ходя да ми леят куршум, ей така "профилактично" поне веднъж в годината  Embarassed Не смятам, че има нещо лошо е това - в смисъл, дори и да не ти помогне, няма и да ти навреди!

# 8
  • Мнения: 3
на мен са ми ляли след една катастрофа.. ефект веднага нямаше, чак месец след това посмях отново да се кача на кола. но подсъзнателно може да те успокои... всичко си зависи от теб си  Peace

Само веднъж ли ходи, или няколко пъти?

само веднъж,  но тя каза че ми е "извадила" страха, а на теб щом ти е казала да отидеш пак, вземи отиди..
мая06 нещата които си правила невинаги важат, всяка жена лее по различен начин...

# 9
  • София
  • Мнения: 786
Здравейте , какво смятате за леенето на куршум против страх. Зная какво ви е мнението за врачки и подобни, но смятате ли , че и това спада към тази категория.
Благодаря!
 Hug

Да в тази категория е!!
Не вярвам, не съм ходила и не смята да ходя. Спред мен ако вярваш ще ти помогне, на мен няма обаче Simple Smile

# 10
  • Мнения: 52
Абе я и аз да питам, па ако щат да ми се смеят Crossing Arms

Страх от човек как се лекува? В смисъл, страхуваш се че някой може да ти навреди, макар и още нищо да не се е случило. Дали леенето на куршум би помогнало?

# 11
  • Мнения: 3 922
Абе я и аз да питам, па ако щат да ми се смеят Crossing Arms

Страх от човек как се лекува? В смисъл, страхуваш се че някой може да ти навреди, макар и още нищо да не се е случило. Дали леенето на куршум би помогнало?
Да. Аз веднъж съм ходила точно поради тази причина. Излезе ми човек т.е. съм се стресирала от човек.
Имаше полза, така че не се колебай.

# 12
  • Мнения: 1 047
...Хубаво е и весенето,да ти се обърне кръвта както се казва....
Какво представлява? Не съм го чувал.
Брат ми беше малък, когато спря да яде месо. Заведоха го да му леят куршум и с очите си видях свинска глава. После нашите се сетиха кое от къде.

Малката ми щерка в даден момент започна да заеква. Специалисти казаха, че мисълта й е по-бърза от речта, освен, че е много емоционална и би трябвало да го израсте.
Същевременно установихме, че я е страх от вълци и лисици, при условие, че ние не сме я плашили. Говорихме с госпожите в детската градина, те съответно отрекоха, но....
Положението се влошаваше и докато беше на гости на баба си, са ходили да й леят куршум. След месец заекването спря.

# 13
  • Мнения: 1 174
По - добре върви на психотерапевт. Той би могъл да ти помогне, тия куршуми едва ли. Аз имам старх от височини, то не страх, цяла фобия си е, чудно ми е как някаква баба с малко восък ли, олово ли, ще го излекува.
мая06  Бебетата на 5 месеца не съм убедена, че могат да плачат от страх. От зъби, колики, запек и други - да, ама от страх  Shocked
b2 а защо просто не обяснихте на детето, че вълци и лисици има в гората, няма как да ги срещне, не са страшни и т.н. Ако другия път се уплаши като падне от колело например, пак ли на баячка ще я водите ?

# 14
  • Мнения: 115
Могат,могат!Без да казвам нищо на бабата ми показа оловото с кучешка глава.Далеч съм от мисълта да те убеждавам че това помага  Tired На гледачки и врачки не вярвам,но е факт че дъщеря ми се успокои.На нейната възраст колкото и да и говоря едва ли щеше да ме разбере,това помогна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт