Козметика: Ален Мак

  • 7 653
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте мили майки,

Не знам дали точно тук е мястото, но видях, че има и други теми на тази тематика точно тук и реших да е пусна тук.
Тъй като редовно си взимах тоалетното мляко на Ален Мак за мен и мокрите кърпички за детето ми и не ги намерих вече в магазина до мен. Реших да се по-разтърся дали някъде има.
Намерих на едно място - казаха ми, че скоро нямали да получават. Така им казали от склада от който взимали. Казали им, че Ален Мак бил пред фалит. Не повярвах, но реших да проуча.

Явно е вярно. Какво ли ще правят всички хора там, които са останали изобщо в тази фирма. Много негативни мнения има за нея ... дори и аз имам приятели, които са силно разочаровани от нея. Жалко наистина ...

edit: Преди малко се разрових е страшно ако е истина ...

http://www.dnevnik.bg/pazari/2010/01/05/837689_alen_mak_moje_da_ … _na_lihvenite_si/
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=334173
http://events.investor.bg/?cat=67&id=92276

# 1
Да, и аз бях чул да нещо подобно. Много жалко. От коментари тук там, чета че са пред фалит. продажбите спадналик с 30 %, печалбата, колкото и да е малка с 60 %.

Наскоро пак правили съкращения. Не вярвам да изкарат още дълго с заемите, които имат и се виждат от линковете по-горе.

# 2
  • Мнения: 223
много жалко  Tired

# 3
  • Исландия
  • Мнения: 60
Жалко! Ще ми лиспва пастата "Поморин", едва я намирах по магазините. Можем да "поздравим" "мениджърите", които успяха да доведат най-старата козметична фирма в България до фалит.

# 4
  • Мнения: 60
тук имаше едно момиче , което работеше в Ален Мак , дано се обади да каже ...

# 5
Ето тук може да си ги поръчате - http://www.alenmak.bg/products.php?lang=bg&cat_id=141- -.А колкото за Ален Мак,компанията си я има още.

# 6
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Бях си купила тези кърпички и останах очарована!Страхотен аромат имат,големи са и омекотяват хубаво.Исках пак да си купя,но не ги намирам вече.
 Благодаря ви за информацията!Ще опитам да си ги поръчам!

# 7
  • Мнения: 25 558
А колкото за Ален Мак,компанията си я има още.

Много се радвам!  Grinning
Ползвам тоалетно мляко Па-па от... ъ-ъ-ъ, около 30 години и не ми се иска тепърва да го сменям с друго.  Laughing

# 8
Здравейте,

Аз работя в "Ален Мак" и поне засега всичко в компанията се развива доста добре, като се има предвид, че е криза.

Да, факт е, че имаше съкращения преди края на миналата година, но бяха на доста малко хора, а за останалите заплатите (които за П-в са си направо високи) не бяха намалени. Последните 3 месеца бяха доста силни откъм износ, като се говори, че сме подобрили реултатите си спрямо предишната година.

Искрено се надявам и вярвам, че положението ще се стабилизира.

А що се отнася до продуктите, компромис с качеството няма, бъдете сигурни!!!
АЗ самата ползвам само тях откакто се помня,още отпреди да работя във фирмата Wink

Лека вечер!

# 9
  • Мнения: 1 310
Скоро ми направи впечатление в Кауфланд, че има паста за зъби Поморин. 
Вероятно някой пуска слухове за закриването на Ален Мак.  newsm78

# 10
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Пипи Дългото Чорапче,Цитата в подписът ти ще ме умори  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 11
  • Мнения: 277
Ален Мак наистина не са много разпространени,я видя по един техен продукт в някой магазин,я не...

# 12
  • Мнения: 8
Момичета,някой знае ли къде в Пловдив се продават продуктите на "Ален мак" newsm78?Защото аз не знам да има фирмен магазин в града,а е срамота-все пак тук се произвеждат. Конкретно се интересувам от крема им за лице срещу студ,ако някой има впечатления от него-моля да сподели?  bouquet

# 13
 Здравейте на всички,
Рових се и попаднах на тази тема. Ако сте отворили горните линкове, които Ваня е дала и вникнете в съдържанието ще разберете, че след като се приема подобно нещо от Общото събрание на дружеството, то вярно трябва да обяви в съда производство по несъстоятелност. Фалита определено е по-добрата алтернатива пред спиране на плащанията и отпадане на обезпечението.
А пък и по коментара на therese - дали уплашениет хорица в това комунистическо и западащо дружество ще знаят нещо. Дето са ги лъгали толкова години. И дали ще кажат и да знаят - ако им е мила работата /дори и тя да е още 2-3 месеца/. Ще ме извинявате, но за тези които не знаят, Ален Мак се държи от сетът на последният "червен" соц министър. Хайде замислете се, че това не беше пране на пари там .. толкова години !!!!

# 14
  • Мнения: 60
ако искате да вдигнете продажбите , трябва да пуснете продуктите в Била , Фантастико и подобни големи вериги в София ( и не само )
аз ползвам Пастата за зъби Поморин , много ми помага за проблемните ми венци ,
и само един път съм я виждала във Фантастико , свърши за нула време , и повече не заредиха с нея ,
сега ходя до една аптека специално , за да си я купя ...
както и кремовете , и тях ги има тук-там само ...

заредете стабилно основните супермаркети и ще имате по-добри продажби ...

Общи условия

Активация на акаунт