С какво да изчистя страшно замърсена баня?

  • 87 600
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 323
Знам,че има много такива пускани теми ,но те са за бани,които се почистват най-редовно.Предстои ми да помагам в чистенето на баня на възрастна жена,която не е мита сигурно от поне  година.Токова много варовик и мухъл са се натрупали,че имам чувството ,че трябва да ги стържем с нож/което е невъзможно естествено/.Моля за имена на препарати,които ще свършат работа в случая Praynig.Циф и Доместос в случая няма да помогнат.Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 82
Перилис Peace
Имат най-различни препарати.

# 2
  • Мнения: 323
От къде мога да ги купя?

# 3
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Преди имаше  един препарат - КИСЛОЛ май беше, в червени пластм. опаковки. Не съм го ползвала с години, ама махаше сериозен варовик. Но е опасен ако се смесва с препарати на основата на белината. Става страшно.


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=219188

http://www.narodnodelo.bg/news.php?news=21734

Последна редакция: сб, 16 яну 2010, 16:27 от kloi

# 4
  • Мнения: 82
От къде мога да ги купя?
Ами не знам твоя красив бряг къде е  Grinning
По принцип са варненско производство,но имат дистрибуция навсякъде.Потърси!
Сетих се за още един препарат-Полирапид.Той обаче е по-ефикасен ако се нанесе на суха повърхност

# 5
  • Мнения: 20
    Препарата се казва Фаянс в оранжево пластмасово шише. Трябва само да сипеш от него и да изчакаш няколко минути. После изплакни обилно с вода.

# 6
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Перилис е уникален !!!!

# 7
  • Мнения: 2 127
Сода каустик.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 620
SAVO  Peace

# 9
  • Мнения: 2 724
Да ,този препарат е за мухъл, а за варовик - POWER CLENER,има го в Кауфланд, действа като Пулирапид, но е два пъти по- евтин  Peace.

# 10
  • Мнения: 4 965
Саво и Доместос - ще си спестите и търкането. На няколко пъти - заливане и миене и готово. Peace

# 11
  • Мнения: 4 916
За мухъла - Саво (4-5 лв) или белина в пулверизатор (1лв).
За варовика - всеки препарат за фаянс.

# 12
  • Мнения: 19
Аз ти препоръчвам Cilit Bang, наистина лъска всичко с минимални усилия. Преди да го купя бях скептично настроена, но след като го изпробвах лично, не го сменям с друг препарат, защото става дори за ежедневно почистване и за много замърсени повърхности. Аз го закупих от Кауфланд беше на промоция два броя - обезмаслител за кухня и препарат за баня и варовик общо за около 7 лв.

# 13
  • Мнения: 655
geiza1979 ,за варовика най-добрия е Цилит бенг Peace Peace Peaceнапръскваш,оставяш да престои малко и после с една гъбичка,направо фаянса става като чисто нов Peace Peace Peace

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Саво и Доместос,много бързо ще стане с тях!

Общи условия

Активация на акаунт