Парочистачка

  • 259 842
  • 756
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 39
На мен ми беше адски мерак за парочистачка. Мислех, че много ще ме улесни, а след като си купих, едва се настройвам да я извадя от кутията. Моята е Солак...Доста по- евтина и с 16 приставки. Върши работа, но доста тежи. За чистене 2х в годината ми е идеална. При тази не знам как стоят нещата, но ми се вижда скъпа. Има тема за Стийм моп, може да я погледнеш за информация. Въпросът не е в парите, а каква работа ще върши уредът, според мен. Аз лично смятам да се оборудвам с нещо по- функционално след време. Пък дори и да е над 500 лв.
А аз с моята чистя всеки ден. Керхера няма да спра да го хваля. Чудесен е, след няколко дневно търкане на пода (всяка сутрин), кърпата ми вече си стои чиста и бяла след като приключа с чистенето. Такава чистота е настанала у дома, че муха да кацне ще се разчекне Simple Smile

# 61
  • София
  • Мнения: 1 391

А аз с моята чистя всеки ден. Керхера няма да спра да го хваля. Чудесен е, след няколко дневно търкане на пода (всяка сутрин), кърпата ми вече си стои чиста и бяла след като приключа с чистенето. Такава чистота е настанала у дома, че муха да кацне ще се разчекне Simple Smile
[/quote]
Подкрепям  Peace
Аз вече не се претрисам да чистя всеки ден, както когато детето лазеше и лапаше всичко, но минимум 3 пъти в седмицата Кархер-а действа  Simple Smile Бих си взела ето това http://karclean.bg/bproducts4.php?product_id=61&start=0& … amp;id_subgroup=0 ако имах възможност! Виждала съм наживо как работи, изпра една супер омърляна холова гарнитура  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 39
ихааааа 1300 лв?!? Много е  smile3551

# 63
  • София
  • Мнения: 1 391
ихааааа 1300 лв?!? Много е  smile3551

Множко са, да! За това казвам, ако имах възможност  Wink Моята също е Кархер 1020. Но пък с тази скъпичката една приятелка си разлепва обяви из квартала, вечер или поч. дни когато има време ходи да изпере някоя гарнитура или килим... та вече почти й изби паричките, че ще започне и да печели  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 681
Я най-добре дай телефона на тази приятелка!

# 65
  • Мнения: 122
Пуснали са в Кауфканд една промоция и се чудя дали си заслужава. Някой да има отзиви?

# 66
  • Мнения: 250
Пуснали са в Кауфканд една промоция и се чудя дали си заслужава. Някой да има отзиви?

Днес си я купих. Утре отивам да я връщам.   #Cussing out Спука една плочка в кухнята, защото парата излиза от един малък процеп и явно уредът е бил твърде горещ...а плочката студена...през лятото на  последен етаж.... А как да посмея да пробвам да почистя прозорците? Освен това май не става за чистене на вертикални повърхности.
Не чисти както трябва. Микрофибърната подложка не опира хубаво по повърхността и де факто се налага след преминаване с пара да минеш с нещо по-конвенционално за да почистиш размекнатата мръсотия. Иначе не остава много вода.

Дано без много проблеми ми върнат парите. Това чудо не става за чистене.

# 67
  • Мнения: 1
Nqkoi da kaje za shark poket mop 2v1

# 68
  • Мнения: 29
Здрашейте! Искам да попитам следното: Някой ползвал ли е тази.. http://www.sharkclean.bg/?med=sem&cex=1671864&src=bg_gen … SXq7ggaAmk68P8HAQ

Чудя се, защото в момента е на промоция. И ако трябваше да се избира коя е по-добра тази или керхер 1020( чета хубави отзиви за него)? Едиствено като + за керхер виждам, че в комплекта има приставка за чистене на фуги(което е супер) Моля ви дайте мнения. С малко бебенце съм и се чудя какво да взема  Confused

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
Керхер естествено.  Peace
Шарка е само за под, а Керхера е универсален, можеш да почистваш всичко.

# 70
  • Мнения: 1 117
 Здравейте! Специално заради бебето си купихме екстрактор Керхер (Прахосмукачка KARCHER SV 1802 (перяща прахосмукачка с пара), но от шума бебето плаче, много ми е тежка и т.н и на практика използвам обикновен моп във всекидневното чистене, а когато таткото или бабата имат време и изведат детето на разходка, тогава обирам с тази прохосмукачка.
 Затова имам нужда от мнение за шарк покет моп. Струва ли си? Може ли да я използвам докато детето спи например следобед? Какви са плюсовете и минусите?

Гледам, че сте обсъждали Керхера - перфектният уред е!!!, но не ме устройва шума, който издава и това, че докато го измия след това детето ще е оревало света. Трябва ми уред, с който да свърша работата за 10 минути, а Керхера то си е ясно че ще си го ползваме, но в други моменти от деня.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 680
Здравейте!
Бих искала да попитам дали с парочистачка може да се почисти много наслоена мръсотия и съответно да има дезинфекциращ ефект?

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 680
След много чудене купихме парочистачка.  С един куп накрайници..в един голям кашон. Днес я пробвахме. Играчка голяма. Нито ми изчисти фугите в банята(чистила съм я основно преди около 2-3 седмици с веро и търкане...миризмите на силните препарати не ми понасят), нито плочките в кухнята..понеже на места са релефни и задържат мръсотия, която успявам да махна само с обезмаслител, много се надявах, че това чудо ще се справи с това, но увиии. Сантиметър по сантиметър пробвам..ами нито една плочка не изчисти. Пробвахме я на кухненската печка..умишлено от около седмица не я почиствах, за да видим какво ще се получи. Резултатът..много хамалогия за по-лош резултат от почистването, което редовно си правя със сода, топла вода и малко търкане.
Ами ...сега се чудя къде да и търся място, че то голям кашон, а няма да я ползвам.
Много съм разочарована. Това нещо не чисти.
А като си помисля, че всъщност я взехме за почистване на едно много замърсено жилище.. ooooh!
Явно ще трябва да се вика фирма за там. Tired

# 73
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Seaa, сложи ли малката кръгла четка като търкаше? При мен парочистачката свърши почти идеална работа за една печка със стари засъхнали лоени петна. Бях пробвала какви ли не препарати. Обаче мазнотията бързо се наблъска в космите и накрайника отиде на боклука. Но пък се продават резервни. Дори има и такива с месингови влакна за по-упорити мръсотии Peace

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 680
Seaa, сложи ли малката кръгла четка като търкаше? При мен парочистачката свърши почти идеална работа за една печка със стари засъхнали лоени петна. Бях пробвала какви ли не препарати. Обаче мазнотията бързо се наблъска в космите и накрайника отиде на боклука. Но пък се продават резервни. Дори има и такива с месингови влакна за по-упорити мръсотии Peace

Не, не я сложих. Не ми се цапаше като начало. Иначе мазнотията ми я размекна, но пък и разпръсна, та се получи еднаа..пускам пара от едната страна, размекнатата мазнина се разпилява по цялата печка, че и наоколо по плота. То такова сложно обиране на мръсотията се получи.. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт