С какво къпЕте децата си?

  • 2 131
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Сапун или душгел???Досега не сме имали проблеми,къпала съм го само със сапун.Но от известно време забелязвам,че кожата на Габи е доста суха.Какво ще ме посъветвате?

Последна редакция: пн, 03 окт 2005, 09:13 от goreva

# 1
  • Мнения: 4 915
Редувай сапуна с масло за баня Линола Фет. Има чудесен ефект.

# 2
  • Мнения: 6 206
Моля ти се, горева, нищо лично, ама оправи го това заглавие, че ни излезна лошо име на пловдивчани покрай пипирудите и къпинето.... Mr. Green

# 3
  • Мнения: 195
Ами, ние не ги къпИм , а ги къпЕм ...........с душ гел Нивеа Rolling Eyes

# 4
  • на село
  • Мнения: 3 913
С Бюбхен. Олиото за след баня не съм ползвала скоро, понеже е мисия невъзможна да я избърша с хавлията, а какво остава да я хвана и намажа.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Къпя си го със сапун на Нивеа,а понякога го мажа я с олио я със мляко за тяло-отново на Нивеа.Ползвала съм и на Бюбхен и съм доволна и от двете марки. Wink

# 6
  • Мнения: 1 320
Малкото с течен сапун на ХЕРБАЛ-Испания http://www.herbal.es/producte1.asp?codigo=19  ,   голямото с шампоан / на снимките са балсамите от същата серия/ http://www.herbal.es/producte1.asp?codigo=17 или тоалетен сапун / български/.
www.herbal.es

# 7
  • София
  • Мнения: 2 623
Душ гел за коса и тяло на Бюбхен с помпичката - разкошен е  Grinning

# 8
  • Мнения: 5 622
Ние къпем детето с шампоана за коса и тяло на Клоран.Много удобен,икономмичен и хубав

Да разбирам ли,че имаш син,на име Габриел?

# 9
  • Мнения: 255
И ние се къпИм с шампоанчето на Клоран, ползваме и детската им козметика. Чудя се понякога дали да не сменя марката, защото малко скъпично идва, но засега не смея да рискувам. Кожата на бебо е много мека, никога не е имал суха кожа, обриви и каквито и да било кожни проблеми.

# 10
  • Мнения: 5 500
Чико, сапун и шампоан за коса. Що ми се струва, че на тая тема не й е тук мястото?

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Къпим ги с душ-гелчи, харйесва им.

# 12
  • Мнения: 3 146
Моля ти се, горева, нищо лично, ама оправи го това заглавие, че ни излезна лошо име на пловдивчани покрай пипирудите и къпинето.... Mr. Green

 smile3521 smile3521 [smilie=smile3521.gif ]Този път ме отмени - готви се сега някой да ти скочи "на каква се правиш, на много умна ли?"

# 13
  • Мнения: 33
От първия ден ползвам козметиката на Авент и съм безкрайно доволна!

# 14
  • Мнения: 1 038
Душ гел за коса и тяло на Бюбхен с помпичката - разкошен е  Grinning

Със същото,само да добавя,че от време на време редувам миенето на косата с шампоан Нивеа.
Душгела на Бюбхен го ползваме от бебе и едва ли скоро ще го сменим,страхотен е. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт