Пирография( рисуване с пирограф в/у дърво)

  • 197 729
  • 739
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 64
Честито Рождество Христово!! Бъдете живи и здрави, късмет и щастие!!

Весели празници!   bouquet

# 241
  • Мнения: 2 022
Привети!
За да не излезе, че само ynyfri и ana1 работят и показват, да ви се фръцна и аз предновогодишно
http://stranamasterov.ru/files/imagecache/orig_with_logo4/i2010/12/28/444_3.jpg
Очаквам критики!
От мен весело изкарване на празниците!  newsm35

# 242
  • Мнения: 1
Весели празници на всички  Simple Smile Много здраве, щастие, усмивки и най-вече творческо вдъхновеие Simple Smile

# 243
  • Мнения: 64
Здравейте,



Ето до къде стигнах аз със сандъка, бавно бавно напредва...


Весело посрещане на Новата година   bigdance2

До догодина...

# 244
  • Мнения: 7 091
Аз искам да ви се похваля какво направи моят 7 годишен син-
http://airbendercreations.blogspot.com/2010/12/woodburned-bookmarks.html

Има да се продават такива пръчици като от сладолед тук, той ги пирографира с пирографните печати, които имах. Още е малък да ползва другите накрайници и ме беше страх да не се изгори, но му беше голям мерак и направи разделители за книги на всичките си съученици.

Найт, направо върховно се получава! Идеята ти е за карта на съкровище, нали?

# 245
  • Мнения: 13
Здравейте всички и Честита Нова Година!Нека тя ви донесе повече хубави и незабравими моменти.А специално за Mumita - Честит Рожден Ден,мила приятелко!Да си здрава, весела,щастлива,обичана и обичлива!Моите искренни пожелания са да се сбъднат най-съкровените ти желания. smile3510 bdbaloni

# 246
  • Мнения: 1
Честита Нова Година на всички Simple Smile Много здраве , щастие и успехи във всичко и много творческо вдъхновение Simple Smile Приятно изкарване на всички именни дни  и Честито на именниците и Рожденниците Stuck Out Tongue   bouquet

# 247
  • Мнения: 0
Здравейте,



Ето до къде стигнах аз със сандъка, бавно бавно напредва...


Весело посрещане на Новата година   bigdance2

До догодина...

Поздравления!!! Става много красив, надмина представите ми! Браво - възхитително! Давай все така. newsm20

# 248
  • Мнения: 0
Привет на новодошлите и честита нова  2011 год. на всички - бъдете здрави  bowuu

# 249
  • Мнения: 64
Честита Нова Година!! Щастлива, мирна и успешна за всички!

Joro засега това успях да направя! Благодаря Simple Smile Да минат празниците и ще довърша картата

# 250
  • Мнения: 2 022
Брееее, ако ви не ръчка човек, дали ще се сетите да покажете нещо?  gydi
Толкоз много народ, а няма "производство"  newsm78
Така и на 10 страница ще се търсиме вече...  ooooh!

# 251
# 252
  • Мнения: 2 022
Невероятно изпълнение Tandoori !
Как ги измисляш такива форми!?
От мен нещо полярно  Grinning
http://media.snimka.bg/7902/022059657.jpg?r=0

# 253
  • Мнения: 7 091
Благодаря ти, Мумита. Ами как ги измислям, обикновено след като изшкуря плоскостта и сядам с молива и започвам да рисувам дизайн какъвто ми дойде на ум. После докато минавам с пирографа, ако нещо ми хареса да изглежда по различен начин го променям ...и така. Simple Smile

# 254
  • Мнения: 0
поздрави на всички майстори с пирографа!!! Grinning случайно ми попаднаха снимки на пирографски работи и  ми стана интересно, как стават тия красоти.поразрових се и се просветих,та чак и открих една машинка.оказа се доста забавно прекарване на свободното време.набързо спретнах една творбица -начинаеща,но ми трябва време докато навляза в нещата.

Общи условия

Активация на акаунт