3 октомври - хей къде сте?

  • 3 845
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 882
Искрице, колко е хубаво, че си пак сред нас!
Радвам се, че на дебеланчо и поспаланчо му се е понравила Рибарица. Обаче нещо снимките не се отварят.

# 16
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Страхотно, аз съм му голям фен, но съм го гледала само по телевизията и страшно ти "завиждам"
Дали няма да има шоу и ъук се чудя

Целувки на всички мами

# 17
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Дали няма да има шоу и ъук се чудя
Нинка,къде тук?Шоуто беше в София Laughing

# 18
  • Мнения: 2 543
Еееееееее, Искричке, още като прочетох, че ще ходиш на шоуто, бях сигурна, че нещо такова ще ти се случи! Laughing Много се радвам, че такива вълнуващи неща са ти се случили! Ти си ги заслужаваш! Heart Eyes
А вие да не би да имате къща в Рибарица? Моя много добра приятелка има също къща там и ходим лятото за по някоя и друга седмица, ама точно това лято роди и не сме ходили. Ама, догодина, ако ходите пак, може да се видим! Hug
Браво на Калоянчо, че така добре се справя! Явно е пораснал - и на килограми, а и спането му е като на голямо момче! Дано и ти най-накрая отпочинеш!

Абе, хора, голямо затишие пада тук! Къде, наистина, сте всички?  Thinking

# 19
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Искрице, сигурно е било невероятно преживяване  Simple Smile и как си се престрашила да участваш като е паднала топката до теб, а твоите хора сигурно доста са се чудили като не си се появила после  Rolling Eyes. А как точно от столовете на сцената се озовахте в стаичката, или е тайна?
Браво на малкия-голям юнак, нека все така дебелее и спинка нощем спокойно и много, много да напредва  Heart Eyes

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
искрице, да ти е жив и здрав малкия пораснал юнак. Изглежда прекрасно! А и цялото семейство! ТИ си поотслабнала. И с мъжа ти изглеждате много добре заедно  Wink
Желая ти само щастливи мигове от тук насетне!

# 21
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Здравейте всички,
Насе днес беше на ясла за първи ден, сутринта не плака, но после почнал да ме търси и плакал... Играл си с играчки, хапнал малко супа. Като взех беше разплакан, със сух памперс (сменен) и у дома си изяде цяла купичка с манджа...
Дано потръгне...
За catnadeen апартаментът трябва да е записан на твое име с някакви условия - или като дарение от родителите ти,  право на ползване от страна на твоите родители, не съм много наясно всъщност, но исках да кажа - ако го запишеш на името на детето, това носи други неудобства, детето е още малко, ако решиш да имаш други деца, как ще се оформя собствеността... другото е, колкто и неприятно да звучи, но при евентуална злополука, детенцето няма наследници и държавата взема апартамента... Има нчини да се уреди на твое име и без да е записано на името на детето. Да не говорим, че ако се запише на името на детето, при евентуален развод бащата може да претендира за детето заради жилището... Дано всичкто това са само юридически евентуалности и да заживеете спокойно заедно, да не ти се налага да стигате до търсене на права по съдебен път...
Искрице, браво на Калоянчо! Сега ще ти дотежава, ама ще ти е радостно, че е пораснал.... А това с шоуто е страхотно... и късмет, че ти се е паднало да участваш. Този номер май го правят с огледала, които са някъде отстрани на сцената... а в наше време може и с камери и какво ли не още... Зрителите виждат отражение на празните столове, докато вие си седите там... а на балкона гледат вашето отражение... Наистина е доста трудно!

# 22
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Искрица, пак съм проспала столичната програма Embarassed

ама аз съм си виновна Embarassed

# 23
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Абе, хора, голямо затишие пада тук! Къде, наистина, сте всички?  Thinking

Аз съм тук, отново с възпалени очи, този път се оказаха некачествени лещи, които така ми подредиха очите, че чак фотофобия развих Cry
Не можех много да гледам в екрана, а при това съм се заринала в работа, а как се кара кола с фотофобия не е за разказване - мижиш с едното око докато се измори и почне да те боли и после с другото....
Затова не пиша много, ама чета. Утре най-накрая намерих време за доктор и да видим как ще се оправям. Поне вече не са ми толкова червени очите.
А момчетата в офиса предложиха да ми направят снимка и после да ми махната "червените очи" с фотошопа - да не ми било мъчно като се гледам...

# 24
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Искрице,страхотно преживяване! Благодаря ти ,че го сподели с нас! Много се радвам за страхотните ти емоции и тайничко завиждам.
Браво и на Калоян!Все така да наддава и да нанка добре!
Ние ходим на рехабилитация,ревовете си продължават с пълна сила,но поне след забележката ми за синините те доста намаляха.Сега ме убедиха,че трябва да продължим,защото детето така привиквало към дисциплина и подчинение(е,не използваха точно тази дума,но това трябваше да се разбира),за да може после по-лесно да се работи с другите спициалисти. Интересно ,че другите специалисти(по-точно логопедката) не са и чували за такова нещо. Пак започнах да се замислям за ползите и вредите от гимнастиката.

# 25
  • Мнения: 882
nnnnina,
Моля те ако можеш да ме посъветваш? Ради от няколко вечери  се събужда с ужасен рев и писъци. Хлипа и немога да я успокоя дълго време. Какво да правя? Дали не са кошмари от болницата - скоро пак бяхме в спешно отделение. Имаме и хрема от вчера, след като и поставихме ваксина.
Питам те, защото всяко емоционално състояние й се отразява зле на нивото на кръвната захар, а от там и други грижи.
Съжалявам за очите ти. Дано се оправяш бързо, че имаме нужда да ни съветваш. Аз нося меки лещи от три години. Вземам си такива за три месеца, най-обикновени за по 9 лв. и нямам грижи.

firebird, искам и аз да се включа малко за да не объркаме catnadeenл
-Значи, ако апартаментът бъде дарен от родителитена съпругата с някакво условие, например "гледане" , то се счита че тежестта е за двамата съпрузи, съответно и дарението
- данък дарение е много голям, в сравнение с покупко-продажба. Не е за предпочитане.
- не е вярно, че детето няма наследници. Но много правилно-таткото би могъл да се възползва.
Аз по-горе си позволих да дам един съвет, но вярвам, че всеки кадърен адвокат ще ти даде най-правилното решение. УСПЕХ.

Последна редакция: пт, 07 окт 2005, 20:09 от bebiradi

# 26
  • Мнения: 3 698
Привет и от нас!
Нинче, дано бързичко ти се оправят очите и "да бъдеш пак онази същата". Стискам палци Praynig
 firebird и на вас стискам палци, да му хареса на юначето в градината и на мама да й е спокойно  Hug
Искрице, браво за шоуто, радвам се, че сте се забавлявали. Прекрасно е, че бебчо расте. Много е хубаво да прибираш умалели дрешки в кашони  Grinning. А сега почвайте да спинкате по цяла нощ и ще ви пишем отличен, за добро поведение Wink
Ние с Лора бяхме на преглед до МД в сряда и с любимата й докторка много се харесаха /взаимно/, усмивки, гукане и бърборене.А после отидохме на гости на Йоан, който май имаше желание да сподели сандвича си с нея Grinning. Много грижовен батко, пращаме му целувчици  Heart Eyes.
 В близките дни ще й правим ваксина /първата откакто си е при мен/ и малко ме тресе шубето, но няма как...Ще почвам и сокче да й давам от днес или утре, дано й хареса , че то писва половин година едно и също да ядеш  Sick . В понеделник най-после се обърна самичка от гръбче по корем, но още й е много трудно. Трудно, но интересно, не спира с опитите, най-вече нощем около 3-4ч.
Това е от нас, поздрави на всички   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 4 412
Привет и от нас в края на седмицата! Бързо да ви се махнат всички болежки на вас и децата и да бъдете добре!
Любознателна, за рехабилитацията ви си мисля от миналата седмица - много ми стана мъчно, добре си направила забележка и все си мисля, че може и е по-добре детето да си харесва гимнастиката, ти продължавай да настояваш да са по внимателни и показвай, че не ти е приятно да реве и ги считаш за виновни, че не стараят. Ние ще ходим от понеделник и ми е интересно как ще се държи Дара, защото преди беше малка, а сега вече е с по-оформен характер.
Наде, нищо не знам по адвокатския въпрос, но мисля, че доста мнения събра и дано да намериш най-доброто решение.
Сети, браво на успехите на Лора и твоите постинги ги чета - обръщането от гръб по корем е супер стъпка! Дара я захраних на 4 коригирани с пюре. Лакарите ми бяха казали с каша или пюре каквото избера, но да изчакам със соковете. Ако ще ви правят третия прием на противохепатитната, тя няма никакви странични реакции и не се притеснявай.
Ние сме добре, направихме първи прием на ДТК ваксината (Инфанрикс, не знам много за нея, но такава почнахме). Вече минаха 48 часа и сме добре. Ходи като се държи за ръце или по мебелите, вече започна да краде през решетката от нощното ми щкафче, дори и от втория ред. От понеделник ще ходим на рехабилитация, и двете й лекарки казаха, че и сега при прохождането било добре малко да се направи. Е дано да е малко.
Поздрави

# 28
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Беберади, това което си мисля е:
- или я боли нещо - например зъб, който не може да пробие, или някоя част на тялото - ако е зъб, може да са топли венците, без да са подути
- или я боли мястото на ваксината - за това много помага компрес с реванол, ама внимавай че цапа - слага се напоен памук с реванол върху мястото на ваксинация и правиш лека правръзка, спада отока и спира да боли

На тази възраст според мен не могат да сънуват кошмари, ама може и да не е така, за всеки случай виж ваксиниранити място и венците

Любознателна и аз не съм чувала за такива методи на дресировка. За мен масила няма да стане, трябва да й е интересно

Браво на Лора и на всички останали

# 29
  • Мнения: 2 543
Здравейте пак!

Любознателна, много ми е на грижа твоето момиченце. Хич не съм съгласна с тази рехабилитаторка. Аз не разбрах Embarassed, ама не може ли да я смените или там всички са такива?
bebiradi, може пък да е просто някакъв период. Дечицата като порастват преживяват разни неща и това се отразява и на съня им. Йоан също имаше един такъв период, който продължи няколко дни и изчезна също толкова внезапно, както се и появи. Thinking
За Лора - нямам думи! Чудесна е! Ако искате може да видите няколко снимки от нашата среща тук:http://community.webshots.com/album/375250698irLRht/1

Общи условия

Активация на акаунт