Екскурзия Баварски замъци

  • 3 239
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Здравейте, мили мами!
Тази година плануваме екскурзия до Баварските замъци през май. Това е една моя отдавнашна мечта и дано този път се сбъдне! Но имам нужда да се допитам до тези от вас, които са ходили. Ето моите колебания: Коя туристическа агенция бихте препоръчали?(колебанията са между Руал и Бохемия). Коя от двете агенции предлага по-добри условия? И изобщо всичко, свързано с тази дестинация ще ми бъде от полза.
Благодаря предварително!  Hug

# 1
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
През есента организирах пътуването на мои приятели (които доидоха на гости тук и искаха да обиколят региона) с Бохемия до Прага, Виена и Будапеща - с автобус. Имам добри впечатления, а на моите приятели самата  ескурзия много им хареса - организация, екскурзоводи, пътуването с автобус и т.н.
Не съм ги ползвала лично обачи.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Пътувала съм и с Руал, и с Бохемия, но не до замъците.
В Бохемия бяха перфектни, а в Руал - пълно разочарование - водачката беше крайно некомпетентна, невъзпитана, и всичко останало, което започва с `не-`. Не правя обобщение за фирмите като цяло, но това са моите лични впечатления.

# 3
  • Мнения: 61
Благодаря ви много, момичета! За сега посещението на замъка Линдерхоф  накланя везните в полза на "Бохемия".
Ще се радвам на още мнения относно обслужването на двете агенции!   bouquet

# 4
  • Мнения: 4 936
в крайна сметка отидохте ли на екскурзията?ю
Ще се радвам да споделите, ако някой е ходил на тази екскурзия - кой варант, с какъв транспорт и агенция?
Кой неща трябва да се видят задължително и кое би могло да се пропусне?

# 5
  • Мнения: 0
ВНИМАНИЕ! Пазете се, Валери 90 се завърна на пазара под ново име и прикрита идентичност като Магистър 2 България!  Многото ужилени сигурно ще познаят в публикуваните програми за 2014 почерка на фалиралата агенция в сайт  http://www.magisters.eu/ и също предлага ... Баварски замъци..

# 6
  • Мнения: 887
Абе на тези мошеници от Валери 90 кой им дава лиценз, не мога да разбера! Егати! Колкото до това коя агенция е добра за Баварските замъци, бих препоръчала Руал. Пътувахме с тях за замъците преди 2 години. Мога да кажа, че това е може би любимата ми екскурзия досега. Екскурзовод ни беше Боряна, която е страхотно позитивен и усмихнат човек, както и много добър професионалист. Програмата включваше и остров Майнау-острова на цветята, което по мое мнение бие отвсякъде Линдерхоф в програмата на Бохемия. Нищо против Бохемия и тях съм пътувала. Ако някъде има рай, да знаете, че сигурно изглежда като Майнау  Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт