трета сливица

  • 877
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
здравеите на вси4ки маики
дъщеря ми и откриха трета сливица и унг каза че сто процента трябва да се оперира
много ме е страх и не мисля да я подлагам на такав стрес.Моля ви ако знаете за други методи пишете.
благодаря ви предварително!!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 13 204
Третата сливица си имат всички деца  Wink
Щом УНГ е казал, че трябва да се оперира, а ти се съмнявап потърси второ, терто мнение пак на УНГ и тогава реши. Иначе какъв друг метод?

# 2
  • Мнения: 2
iskam da ti kaja 4e i brat mi be6e s tri slivici i vinagi e bil mnogo slab.nie go oddavahme na tova 4e e s tri slivici i nqma nikakav apeti. maykani otkazva6e da go operirat.LSled vreme hodihme pak na lekar i ve4e bqhme saglasni na operaciq samo i samo da naddade s kilogramite.Togava doktora ni se izsmq i kaza 4e nqmalo 4ovek sled 7ili 8 godi6nata si vazrast s tri slivici,tretata ot samosebesi iz4ezvala

# 3
  • Мнения: 953
Големият ми син беше с болни сливици .
Доста време го поддържах на АБ.Беше като аптека в къщи и накрая след поредния лекар с твърдени да се махне ги махнахме.
Незная какво е болест при него оттогава.
Сега малкия започна да е все с проблеми с носа,също като батко си.Само чакам да навърши три години и я махам.

# 4
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Може да прочетеш мнооого мнения в тази закована тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=436328.0  Peace

# 5
  • Мнения: 3
каквото и да пробваш, ако наистина е голяма в крайна сметка ще се наложи да я оперирате.Дъщеря ми беше на година и половина като ни казаха, че е с голяма 3-та сливица, но трябва да изчакаме да навърши три за да я оперират. Какво ли не пробвах докато чакам да си навърши 3 детето. Близо 9 месеца пихме 6 вида хомеопатични на боарон по схема и пак нищо. Карахме си гнойни ангини почти през месец / в резултат на тази трета  сливица /. Извадихме я през ноември, но не мога да кажа, че сме добре - сега пък не ангини а упорита кашлица вече втори масец. Може би трябва да мине време - не знам, но все има за какво да се тревожи човек. Така, че прецени сама, но мое мнение е , че ако наистина е голяма няма да ви се размине операцията, която не трябва да те плаши - всичко минава за 1 ден, но само майката си знае какво преживява през този въпросния ден. Стискам палци

Общи условия

Активация на акаунт