Естествено уголемяване на бюста- да опитаме?

  • 266 218
  • 799
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 77
аз също вчера се порових и намерих и аз доста неща.намерих техниката на масаж,с какво се прави този масаж.също така жените от другия форум пият fenugreek,но в комбинация с няколко други билки.намерих всичко само че ми трябва време за да го напиша.аз съм склонна да опитам само да си открия билките а също и добавките за пиене.накратко казано жените пият fenugreek+други билки в рамките на 90дни-като курс.също така масажа е много важен и според мен задължителен.днес и утре ще чета и превеждам още за да си създам пълна картина за това как стават нещата и после ще публикувам всичко. Grinning

# 46
  • Мнения: 77
така момичета ето какво успях да разбера.задължителната съставка е fenugreek-в превод това означава тилчец,замбун,сминдух.всички момичета от другия форум пият fenugreek+saw palmetto+wild yam.в превод пият сминдух+екстракти от палма-джудже+сладък див мексикански картоф,наричан още женски жен-шен или див ям.може да се пие на  капсули или под формата на чай-чая се прави от fenugreek+кимион+анасон+копър+сладник.завира за няколко минути тази смес,изчаква се да изстине и на ден се пият 1-2чаши задължително.
ако се пият на капсули на ден задължителния прием е следния,според размера на бюста ви-каква чашка е-ако е малък приема е 500-1500мг на ден от 3-те неща.също така за масаж най-добри и работещи са маслиновото масло,базисните масла,и алое вера гел.масажа трябва да се прави 2пъти на ден без пропускане и от 20до 30мин на масаж.за малко по-голям размер на чашката приема е 1500-3000мг на ден.дефакто при всички случаи се пада да се пие поне по 3 капсули на ден.
днес ще се обадя в една билкова аптека за да си взема семена и да започна да пия чайове а също и за масаж.също така открих добавките и в наши бг сайтове само ми остава да видя грамажите и прочие и ще ги пусна-не са скъпи.аз продължавам да се ровя и да търся така че като разбера още неща веднага ще пиша.склонна съм да опитам с тези билки да видим дали ще има някакъв ефект.забравих да спомена че минимума на задължителен прием е 90дни,а вече колко ще продължи зависи от това какъв размер искате да постигнете.тъй като аз съм много малък размер чашка смятам поне 6месеца да пия тези чайове и да правя масаж.

# 47
  • Мнения: 54
Аз също съм много малка чашка, съмнявам се, че ще пия чайовете, затова исках да разбера нещо повече за масажа, защото не ми стана ясно как се прави  newsm78

# 48
  • Мнения: 66
изброените билки действат на хормонално ниво и е възможно да променят наистина обиколката , не знам обаче след като се спрат какъв ще е ефекта

# 49
  • Мнения: 77
масажа е много лесен-от подмишницата и от под гърдата под формата на масаж придърпвате колокот се може повече кожа.после отгоре и отдолу и от двете страни по същия начин.също така и кръгове могат да се правят.аз още си чакам добавките но намерих билките и вече 2дни ги пия.направих предварително измерване на 1ден и до днес мога да се похваля с почти 2см пълнене на гърдите.тъй като аз съм сигурно с най-малка чашка при мен разликата веднага се вижда.също  така откакто правя тези неща усещам болка и напрежение в гърдите,което също е важно защото това означава че се извършва процес .да всички билки са на хормонална основа -действат за увеличаване на тестостерона и прогестерона.даже добавките по-скоро са за мъже.моите добавки днес или утре ще дойдат и започвам да ги пия.след 1седмица или 10дни ще започнат да се виждат някакви резултати така че тогава ще давам повече инфо.иначе продължавам да се ровя в американския форум и пак ще пускам инфо след като намеря подходящите неща тъй като като чета тук в нащата тема пускам само това което при другите жени е дало ефект.

# 50
  • Мнения: 49
масажа е много лесен-от подмишницата и от под гърдата под формата на масаж придърпвате колокот се може повече кожа.после отгоре и отдолу и от двете страни по същия начин.също така и кръгове могат да се правят.аз още си чакам добавките но намерих билките и вече 2дни ги пия.направих предварително измерване на 1ден и до днес мога да се похваля с почти 2см пълнене на гърдите.тъй като аз съм сигурно с най-малка чашка при мен разликата веднага се вижда.също  така откакто правя тези неща усещам болка и напрежение в гърдите,което също е важно защото това означава че се извършва процес .да всички билки са на хормонална основа -действат за увеличаване на тестостерона и прогестерона.даже добавките по-скоро са за мъже.моите добавки днес или утре ще дойдат и започвам да ги пия.след 1седмица или 10дни ще започнат да се виждат някакви резултати така че тогава ще давам повече инфо.иначе продължавам да се ровя в американския форум и пак ще пускам инфо след като намеря подходящите неща тъй като като чета тук в нащата тема пускам само това което при другите жени е дало ефект.

Много благодаря за инфото - много полезно  Hug  bouquet  Относно масажа - предполагам, става въпрос за така нареченото "отлепване" на кожата, което цели подобряване на кръвообращението.
Имам питане относно билките - увеличават тестостерона ... при мен е малко завишено и без това. Може ли да се взимат само билките за прогестерон? И след като от билките има ефект защо е нужно да се взимат и добавки? Простете за глупавите въпроси, но по-добре да питам  Embarassed

# 51
  • Мнения: 77
ами то може да си вземеш само билките и да си правиш всеки ден чай от тях или добавките.тъй като аз вече пия чая и мога да кажа че е еотвратителен на вкус предпочитам хранителните добавки-нито мирише нито ти се гади като го пиеш.
между другото нека знаем и 2-та варианта защото нали знаете ако правим само едно и също организма свиква.така винаги може да спрете едното за някакъв период и да пиете другото.това е добре защото така билките винаги ще действат.
аз тази седмица ще пия чая а другата добавките.така ще разбера с кое да продължа и как да ги сменям.
сега намерих и един друг масаж с базисно масло-бадемово+9капки маслот от здравец+16капки масло от иланг-иланг.то също ставало.и най-хубавия масаж давал най-добър ефект когато МЦ е към края си. newsm78това е засега.ако намеря още ще пиша Simple Smile

# 52
  • Мнения: 49
 
ами то може да си вземеш само билките и да си правиш всеки ден чай от тях или добавките.тъй като аз вече пия чая и мога да кажа че е еотвратителен на вкус предпочитам хранителните добавки-нито мирише нито ти се гади като го пиеш.
между другото нека знаем и 2-та варианта защото нали знаете ако правим само едно и също организма свиква.така винаги може да спрете едното за някакъв период и да пиете другото.това е добре защото така билките винаги ще действат.
аз тази седмица ще пия чая а другата добавките.така ще разбера с кое да продължа и как да ги сменям.
сега намерих и един друг масаж с базисно масло-бадемово+9капки маслот от здравец+16капки масло от иланг-иланг.то също ставало.и най-хубавия масаж давал най-добър ефект когато МЦ е към края си. newsm78това е засега.ако намеря още ще пиша Simple Smile

 bouquet
soledad8686a, моля те дай точната рецепта и пропорции за чая.
А от къде си поръча добавките?

# 53
  • Мнения: 77
za 4aq prosto se slagat po nqkolko lujici semena ot sminduh-koren ot sladnik-semena ot kimion-semena ot anason.vari se nqkolko minuti iz4akva se da izstine i se pie.pone 2 puti na den.zahar e zabraneno-trqbva da se pie 4isto ili sas med ili limonov sok.dobakite v momenta ne sa nali4ni taka 4e i az sam na iz4akvane.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 326
Ето това е хранителна добавKа, в която се съдържат всички билки важни за увеличаването на бюста: http://www.iherb.com/BioTech-Natural-Curves-Breast-Enhancement-3 … 0-Tablets/36?at=0

Сайтът доставя до БГ само за 4 долара, а над 60 долара е безплатна доставката.
Имам и код за отсъпка 5 долара : LAV475

Последна редакция: пт, 28 май 2010, 00:08 от Bobka

# 55
  • Мнения: 77
Ето това е хранителна добавKа, в която се съдържат всички билки важни за увеличаването на бюста: http://www.iherb.com/BioTech-Natural-Curves-Breast-Enhancement-3 … 0-Tablets/36?at=0

Сайтът доставя до БГ само за 4 долара, а над 60 долара е безплатна доставката.
Имам и код за отсъпка 5 долара : LAV475

да всички съставки са вътре.аз намерих фенугрик и сау палмето и в бг сайтовете.идеята е че една билка трябва да се приема в някакви дози.за фенугрик на ден трябва да се пие за малка чашка от 500-2000мг а за по-голяма чашка от 2000-3000мг.в бг сайтовете билките са капсулирани по 500мг -дефакто се пие 3-4пъти на ден.цената на фенугрика и сау палмето са по 18лв.вчера ми се обадиха че вече в един от сайтовете и двете билки са налични.та мисля да поръчвам направо.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 326
Ето това е хранителна добавKа, в която се съдържат всички билки важни за увеличаването на бюста: http://www.iherb.com/BioTech-Natural-Curves-Breast-Enhancement-3 … 0-Tablets/36?at=0

Сайтът доставя до БГ само за 4 долара, а над 60 долара е безплатна доставката.
Имам и код за отсъпка 5 долара : LAV475

да всички съставки са вътре.аз намерих фенугрик и сау палмето и в бг сайтовете.идеята е че една билка трябва да се приема в някакви дози.за фенугрик на ден трябва да се пие за малка чашка от 500-2000мг а за по-голяма чашка от 2000-3000мг.в бг сайтовете билките са капсулирани по 500мг -дефакто се пие 3-4пъти на ден.цената на фенугрика и сау палмето са по 18лв.вчера ми се обадиха че вече в един от сайтовете и двете билки са налични.та мисля да поръчвам направо.
Не пишеш колко бройки са за 18лв и колко е доставката...
Ето едно предложение от 620мг , 100бр. за  $5.84
http://www.iherb.com/Nature-s-Way-Fenugreek-Seed-620-mg-100-Vcaps/21429?at=0

# 57
  • Мнения: 49
Ето това е хранителна добавKа, в която се съдържат всички билки важни за увеличаването на бюста: http://www.iherb.com/BioTech-Natural-Curves-Breast-Enhancement-3 … 0-Tablets/36?at=0

Сайтът доставя до БГ само за 4 долара, а над 60 долара е безплатна доставката.
Имам и код за отсъпка 5 долара : LAV475

да всички съставки са вътре.аз намерих фенугрик и сау палмето и в бг сайтовете.идеята е че една билка трябва да се приема в някакви дози.за фенугрик на ден трябва да се пие за малка чашка от 500-2000мг а за по-голяма чашка от 2000-3000мг.в бг сайтовете билките са капсулирани по 500мг -дефакто се пие 3-4пъти на ден.цената на фенугрика и сау палмето са по 18лв.вчера ми се обадиха че вече в един от сайтовете и двете билки са налични.та мисля да поръчвам направо.


Bobka, привет и благодаря за информацията.
Ти пила ли си тези добавки?

soledad8686a, благодаря Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 1 326
Now Foods, Saw Palmetto , 550 mg, 250 капсули $10.83

http://www.iherb.com/Now-Foods-Saw-Palmetto-Berries-550-mg-250-Capsules/803?at=0



Обикновено мъжете го пият за проблеми с простатата, но.....Сау Палмето е ефикасно и за косопад..

Последна редакция: пт, 28 май 2010, 10:04 от Bobka

# 59
  • София
  • Мнения: 1 326
luksi, пия ги, но от скоро и малко несериозно, т.е по малки дози и понякога забравям, но според мен действат, защото в някои сайтове споменавта за някакво гъделичкане , което получаваш, когато гърдите нарастват и наистина аз почувствах нещо такова  Simple Smile...смятам да се хвана по-сериозно и да увелича дозите  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт