Професионални серии за коса - 10

  • 67 634
  • 750
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 636
Amra, със сигурност никой няма да убие горкото животинче заради един желатин. Той си е направо отпаден и евтин продукт, в сравнение с месото. Най-вероятно желатинът е с растителен произход. Ползвай спокойно  Grinning

# 556
  • Мнения: 77
Знам, че темата е за професионални продукти за коса, но не се сещам къде другаде да задам въпроса си, затова тук ще питам Blush Тъй като се обсъждаха малко по-нагоре продукти реконструктори на протеинова основа се сетих, че аз имам един спрей за коса с кератин.
Той е съвсем обикновен. Ето това представлява -  http://www.nisea-bg.com/produkti/%D1%84%D0%BB%D1%83%D0%B8%D0%B4% … 0%BD-bio-oil.html
И понеже прочетох за реконструктора Nexxus emergence, че в съдържанието му има желатин, а желатина се прави от кости на животни се зачудих дали и в моя спрей няма желатин Shocked Разбира се има различни видове желатин, включително и на растителна основа, обаче не се споменава този желатин, който присъства в съдържанието на реконструктора от какъв произход е.
И за да го кажа в прав текст - вегетарианка съм и не искам в този спрей, който ползвам аз да има желатин или други неща от убити животни, ако има, ще го изхвърля! Моля ви кажете ми има ли или не, за да знам дали да го ползвам спокойно Praynig
а ти доволна ли си от този спрей?аз си търся нещо такова тъй като постоянно третирам косата си с преса и сешоар.дали би ми помогнало?

# 557
  • Мнения: 171
Благодаря ти за мнението,но все пак поръчах маската абсолют,интенза беше свършила,може би е знак.  Laughing Ако не ми хареса абсолюта,ще пробвам интенза.  Hug А,и да те попитам,май ти беше използвала тези ампули http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=94&products_id=546 .Колко време стоиш с едната и ще ми стигне ли 1 за 2 пъти,косата ми е малко под раменете...дали ще е проблем да я оставя например за 10мин. на косата?

Няма проблем да я оставиш за малко повече време от това, което пише. Стояла съм и аз понякога по десетина минути. Хубаво е обаче да затоплиш косата през това време. Намокри една достатъчно голяма хавлиена кърпа с гореща вода, изстискай и завий косата, докато си с ампулката. По-добре проникват съставките по този начин. Дали ще ти стигне една за 2 пъти... ами честно казано, не знам, не съм пробвала да ги деля на две. Сега съм с доста дълга коса, но и когато бях с малко по-къса, пак съм слагала цяла ампулка. Пробвай с половин, пък ако усетиш, че не е достатъчна и косата не е намазана добре навсякъде, ще добавиш и останалото количество  Peace

# 558
  • Мнения: 6
Много ти благодаря,така и ще направя.  Hug Утре ще дойдат и ще ги пробвам,ще пиша след това.  Party

# 559
  • Мнения: 29
Моля да ми препоръчате маска или балсам,мисля да поръчвам от Fragrance Direct.Доста често се изрусявам и през 2,3 дена си изправям косата с преса и шампоан и ми е доста сухичка. Самата ми коса иначе не е тънка и е гъстичка доста.Искам продукт,който да я хидратира и да я прави  по-мекичка и с блясък.Шампоана ми на Schwarzkopf  с анти-жълт ефект също е на свършване и се чудя ,дали да не пробвам някой друг.

# 560
  • Мнения: 3 675
Здравейте!
Вчера си купих това:

Интересува ме как точно се ползва.
На опаковката е написано, но нещо не мога да разбера, а забравих какво каза фризьорката  Embarassed
За първата тубичка пише, че се намазва и след това се отмива. За втората пише, че също се мажела като първата, но не пише дали се отмива. Според мен трябва да се измие, но все пак да попитам, да не стане грешка  Simple Smile

# 561
  • Мнения: 171
B & C, и двете ампулки се отмиват.

Първо нанасяш Forcinterne, масажираш нежно, за да разпределиш добре навсякъде, изчакваш 4-5 мин. и изплакваш. Попиваш леко с кърпа и веднага слагаш Forcexterne. С нея действаш по същия начин.
Процедурата се прави веднъж седмично.

И поздравления за покупката, продуктите от тази серия са страхотни  Simple Smile

# 562
  • Мнения: 636
Да, много добра покупка. Преди бяха 2 в 1 и се слагаше една тубичка, но ги разделиха на 2 части. Действа мигновено при мен.

# 563
  • Мнения: 7
Аз също съм голям любител на Цимента. Наистина са невероятни всичките им продукти. Бих искала в този ред на мисли да попитам колко време/пъти мога да ползвам Циментовата серия,аз имах шампоан ,балсам ,крем без отмиване ,един път месечно слагах ампулата и  спрея за обем. Мисълта ми е такава понеже ми свършиха да повторя ли покупката си - проблем ли ще е ? Или да сменя с нещо друго ?

# 564
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, я да ви питам нещо, че съм се присетила ...
На колко време правите почивка от употребата на проф. продукти и изобщо правите ли такава?
Тези мисли ми дойдоха след като съвсем случайно си купих шампоан на Гарние от тези новите сега, които рекламират. Не съм правила почивка от Лореал проф. от години, а може би трябва. Вие как процедирате?

# 565
  • Мнения: 6
Според мен няма защо да се почива от професиноалните продукти,все пак те са като обикновените,но по-добри.  Grinning (ако се ощелят правилните).Не можах добре да се изразя,но като цяла смятам,че когаот косата веднъж е свикнала на добра грижа,няма смисъл да се връща кум супермаркет продуктите.Но разбира се това е едно мнение,което споделям просто така,аз нямам опит с проф.продукти.Та във връзка с това да се похваля,че днес ми дойде поръчката от златна рибка.Сложих си ампулата power В,постоях 10мин.След това сложих маската абсолют рупеър и накрая като поизсъхна косата сложих и от серума бсолют.Косата ми още не е изсъхнала напълно,но определено ми се струва много добре.  Flutter Това,което забелязах е,че нито когато сложих ампулата,нито маската усетих косата си мека,както с обиновените маски.Когато изпозлвах на Орзен с мед,още като я слагах и я отмивах я усещах много мека.Но вероятно това е спецификата на продуктите,не го считам за -,важен е крайният ефект.О,и аромата на серума е...мммм!  Heart Eyes Та това е моят 1-ви опит,натаък ще споделям пак.   bouquet

# 566
  • Мнения: 636
Аз съм напълно съгласна с теб. Професионалната козметика е по-качествена и не искам да си почивам от нея, а и нали е страст  Heart Eyes

# 567
  • София
  • Мнения: 10 858
миличката, ампулката трябваше да сложиш след маската, но нищо, за следващата да знаеш.
Аз също съм много доволна от ампулите и серума Абсолют рипер. Маската според мен ще ти е силна (прочетох по-назад с каква коса си), мисля че за теб по-добрият избор е интенз. Не я подценявай, никак не е слаба и тя, но не е толкова тежка. Навремето с интенз си оправих изключително изгорена от изрусяване коса, така и открих Лореал проф. всъщност... Отплеснах се. Просто исках да кажа за ампулата.   bouquet

# 568
  • Мнения: 6
миличката, ампулката трябваше да сложиш след маската, но нищо, за следващата да знаеш.
Аз също съм много доволна от ампулите и серума Абсолют рипер. Маската според мен ще ти е силна (прочетох по-назад с каква коса си), мисля че за теб по-добрият избор е интенз. Не я подценявай, никак не е слаба и тя, но не е толкова тежка. Навремето с интенз си оправих изключително изгорена от изрусяване коса, така и открих Лореал проф. всъщност... Отплеснах се. Просто исках да кажа за ампулата.   bouquet
Ами аз доста се чудих, но от бързане да ги изпробвам даже не се сетих да попитам, ужас, срамота.  Blush Много ти благодаря, че ми каза, за следващата ще знам.   bouquet Ами честно казано аз като си поръчвах маска, интенза беше свършила...Косата ми вече е напълно суха,очаквах маската наистина да ми дойде тежка след толкова мнения, но имам голям обем.  Shocked  Laughing Не че се оплаквам де, така косата ми изглежда по-гъста, като за 1 път съм много доволна.  Crazy   bouquet

# 569
  • Мнения: 171
Аз също съм голям любител на Цимента. Наистина са невероятни всичките им продукти. Бих искала в този ред на мисли да попитам колко време/пъти мога да ползвам Циментовата серия,аз имах шампоан ,балсам ,крем без отмиване ,един път месечно слагах ампулата и  спрея за обем. Мисълта ми е такава понеже ми свършиха да повторя ли покупката си - проблем ли ще е ? Или да сменя с нещо друго ?

Още преди години, когато косата ми беше в трагично състояние и за първи път си купих серията, ми казаха, че не се ползва постоянно. След нея ползвах Oleo Relax. Горе долу една такава схема си бях създала - цимент - подхранване. Разбире се, консултирах се винаги и с момичетата от салона какво точно е най-добре да взема. 
Когато косата ми се посъвзе и израсна, ползвах серията средно веднъж в годината, есента обикновено, за да я възстановя максимално след летните месеци.
Доколкото знам, не е препоръчително цимента да се ползва непрекъснато, може да се стигне до раздразнение на скалпа или пренасищане на косъма и ефектът да не е какъвто трябва да бъде.
Вземи си някоя от подхранващите серии, разкошни са, а след това отново ще се върнеш към него  Peace

Общи условия

Активация на акаунт