Дрешки за яслата

  • 1 588
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 769
Първи ден - успешен.  newsm68
Заредени с камера и фотоапарат, както и с баба, цялата фамилия се изтупа в яслата, на всичкото отгоре със закъснение, защото моя милост се успа Blush
Раздяла нямаше - влезе си в стаята, забаламосаха я с играчки и ни изгониха. Crazy Казаха да си я вземем след час. Коравосърдечната майка не пророни ни една сълза.  smile3555 Кейти се справи много добре. Дори рева, защото не искаше да си тръгва. Mr. GreenЗа утре я искат в 10 ч. - щяла да обядва там (и ще си носим лигавник). Имат някаква странна схема на адаптация на новите деца. Хареса й това, че пеят песнички заедно - тя беше очарована (защото ги знае) Flutter Дори, след следобедния сън искаше пак да ходи на яслата. Stuck Out Tongue
За пижамите питахме специално - не искат, имали били.
За цветята- ами поради закъснението сутринта нямаше време за подобен лигоч. Но пък се оказа, че оригиналните госпожи ги нямало, и тази седмица са с кака по заместване, тъй че има време за подмазване Wink
Огледай в стаята в която са гардеробчетата там има табла на които е записано какво точно искат. / поне в нашата ясла е така/.
Никакво подобно няма, но вие добре ми подсказвате, ще питам. За чаша нищо не казаха, за кърпи и подобни - имало било време.
Питах за миене на зъбите - защото дъщеря ми е свикнала след всяко ядене да   grinning012. Ммммм, казаха, че подобна практика нямат, но ако се договоря с "другарките" можело и да измилят нещо, ама те били много деца, ама...и се извади локуморазтегачката  umnikuu Има ли ясли, в които се практикува в същност? Много ми е любпоитно.
А вие не се ли големи за ясла?
Болна тема. Против яслите съм, но се оказа наложително даването на Кейти на детско заведение. В ДГ (няколко) ударих на камък - не я искат, малка им била. А в една ДГ ми казаха, че нямат места,обаче за ясла била голяма....Да луднеш - малко е. Дано да имате късмет с градината! Не мисля, че ще сбъркаш. Смятам,ч е детето трябва да бъде гледано от майка си до 3г (при възможност, разбира се).
при което ти сваляш 2 кила с пот, защото е 25-28 градуса.
Няма нищо против свалянето на въпросните килца всеки път! Даже приветствам! Mr. Green Ама ние и зимата не я навличаме много, тъй че съм спокойна. Казаха, че имали централно парно и било топло. Не уточниха колко градуса. Tired

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... Казаха, че имали централно парно и било топло. Не уточниха колко градуса. Tired

-->ти ги изненадай със знания  Laughing

Браво на Кейтич  Peace

# 17
  • Мнения: X
Браво на момичето Flutter

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Брово на детето! Дано всеки ден е така. Забравих да ти кажа, че в нашата ясла при започването ни искаха и една саксия с цвете за яслятя и една играчка, която също остава за яслата, отделно от тази с която спинка на обед.
Всеки месец ни искат: 1 крушка, 4 тоал. хартии, 4 п. носни кърпи, 1 хипохлорид, 1 сапун, 2 лв. за консумативи.Но ти все пак питай във всяка ясла е различно. Таксата плащаме до 10-то число, ако се забавим има наказателна лихва  5 ст. на ден.

# 19
  • Мнения: 193
при нас допълнителните изиквания са като при mama_Y .
Браво на Кейти!
 Simple Smile  bouquet
а за миенето на зъбите не знам

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 903
При нас не им мият зъбите. Аз и ги мия сутрин и вечер.

# 21
  • Мнения: 684
абе мами какви са тези консумативи и пари всеки месец?
В нашата ясла освен таксата жсеки месец,лигавници 3, една играчка и 3 кърпи нищо не са ни искали!
Гледат ди много добре децата и са около 15 в групата!
И аз много се чудя всяка сутрин с какво да я облека newsm78 newsm78 newsm78
Незнам колко е топло и дали нещо гори там в момента.Аз все пак и слагам чорапогашник и тънко панталонче,а нагоре потник и лека блузка!

Общи условия

Активация на акаунт