Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Ще бъда благодарна за всякакви мнения! Открих много малко и силно противоречиви. Просто да си знам какво мога да очаквам. А и аз имам съмнения, че съм избрала най-доброто за детето си.

# 1
Не съм доволна от д-р Бъчварова. Пред кабинета ѝ се чака поне 1 час, като ми се е налагало да чакам и 3 часа. В кабинета е задимено, а същевременно отношението към децата и родителите е отвратително. Не се обяснява нищо на родителя за състоянието на детето,а понякога бърка диагнозата или лечението. Искрено препоръчвам да НЕ ходите при нея, определено не е специалиста, който едно дете заслужава.

# 2
Здравейте, Д-р Бъчварова е педиатър и на двете ми момчета от 16 години. Много добър специалист.
Да, чака се пред кабинета, но прегледите са обстойни и обяснява много подробно. Налагало ми се е да я търся за консултация по телефона и да идва за преглед вкъщи в почивен ден - НИКОГА не е отказала. Страхотен професионалист!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт