* SportsDirect - 9 *

  • 54 004
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4
Да ви споделя на мен какво ми се случи.
До сега поръчките винаги минаваха през Холандия, след това Унгария и след това БГ.
Едната част от поръчката ми от 15.12 след Холандия мина през два разпределителни центъра в Полша и след това отпътува за Унгария.Другата част си мина по стандартния път, а до тогава пътуваха заедно.  Rolling Eyes Не че има голямо значение, но така се забави с 1-2 дни. Поразходиха се малко нещата.

# 46
  • Мнения: 6
Момичета,aleksova1 се е постарала да вкара и блога за поръчки на първа страница за да не се пише във темата,кой и кога ще поръчва  Stop  Нека всички да уважим труда и newsm17 ,а тези които незнаят за какво става въпрос да се върнат на първа страница и да прочетат Peace

# 47
  • Мнения: 204
И аз да следя.Aleksovabouquet за труда ти!

# 48
  • Мнения: 2 037
Гледах таблицата с размерите, но не видях детски размери на дрехи.
Подозирам, че 11-12 примерно е възрастта на детето, нали така?
11-12 (LB) за какъв ръст е обаче, не можах да си отговоря.
Благодаря ви!

Някой поръчвал ли е от сайта велосипед, да не кажа 2 наведнъж?
Доволен ли е?

# 49
  • Варна
  • Мнения: 11 340

Някой поръчвал ли е от сайта велосипед, да не кажа 2 наведнъж?
Доволен ли е?


Да, аз съм поръчвала два наведнъж - пристигнаха без проблеми, доволна съм. Peace

Grethen80, и на мен едната част от поръчката ми мина през Полша, там се позабави и се изравниха с другата част, която тръгна 2 дни по-късно; сега са в Унгария заедно.

# 50
  • Мнения: 0
Здравеите аз съм от гр. Троян и поръчвам всеки месец от саита ако някои от региона иска да поръча може да се свърже с мен на скаип zorozoro190  Simple Smile цената е 10лв на човек за доставка
аз поръчах на 19-ти и днес пратката ми е в Унгария някои знае ли дали после пътува за софия или първо престоява в др.град

Нали поръчваш всеки месец - как не знаеш откъде минава пратката  Laughing
до сега не знаех че може да гледам къде ми е пратката за това питам  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 2 037
chockolina, благодаря, направих си поръчката, с едно колело, но със ски екип, маратонки и още 2 якета.
Ей ме нА, във вашите редици!  Joy
Дано всичко е наред.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
 И аз тук!
Нашата поръчка от 18-ти е потеглила завчера, но ми се струва само 1 част, защото за част от продуктите има надпис Despatched - Not yet Despatched 
Дано не откажат още неща, че дотук са 3  ooooh!

# 53
  • Мнения: 2 037
Змейковица, какво означава това, че ако поръчам и платя примерно 5 неща, може да дойде само 1, а цената на доставката същата ли си остава?!
Ако нещо се е изчерпало има ли опция да си включиш друго, за да си уплътниш доставката?

# 54
  • Мнения: 29
Змейковица, какво означава това, че ако поръчам и платя примерно 5 неща, може да дойде само 1, а цената на доставката същата ли си остава?!
Ако нещо се е изчерпало има ли опция да си включиш друго, за да си уплътниш доставката?
Да,могат и само едно да ти пратят.Няма начин да си дослагаш неща след това.Затова се правят по поголеми поръчки/да има ардъм да откажат нещо  Laughing .На мен в последната ми отказаха само якето на прИмоция и един анцунг/от 200 лири цялата поръчка/

# 55
  • Мнения: 6
И аз тук!
Нашата поръчка от 18-ти е потеглила завчера, но ми се струва само 1 част, защото за част от продуктите има надпис Despatched - Not yet Despatched 
Дано не откажат още неща, че дотук са 3  ooooh!
и при мен беше така, но от тези с надпис Despatched - Not yet Despatched не отказаха нищо  Peace и аз от това се притеснявах.

# 56
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Момичета, някой тази седмица ще пуска ли поръчка? А до кога са намаленията в този сайт? Бих искала да се включа с два артикула за 70 лири.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Писала съм в блога - нали вече са такива правилата  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 29
Момичета, някой тази седмица ще пуска ли поръчка? А до кога са намаленията в този сайт? Бих искала да се включа с два артикула за 70 лири.
Хайде пак да повторим ли потретим за три страници.Не питайте кой кога ще пуска в тази тема.Има друго място определено за това нещо.Пише го на първа стр.
Намаления има постоянно/целогодишно.

# 59
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Момичета, някой тази седмица ще пуска ли поръчка? А до кога са намаленията в този сайт? Бих искала да се включа с два артикула за 70 лири.
Хайде пак да повторим ли потретим за три страници.Не питайте кой кога ще пуска в тази тема.Има друго място определено за това нещо.Пише го на първа стр.
Намаления има постоянно/целогодишно.
Моля, за извинение, че съм нарушила правилата! Не е било нарочно а по скоро от факта че за пръв път влизам в тази тема.

Общи условия

Активация на акаунт